7 vietējie noteikumi mājās, lai paaugstinātu produktivitāti

Posted on

7 vietējie noteikumi mājās, lai paaugstinātu produktivitāti

Mēģinot līdzsvarot personīgo profesionālo dzīvi vienuviet, vienmēr var būt dažas negaidītas grumbiņas, kas sabojā jūsu profesionālo produktivitāti. Tomēr no vairuma problēmu, ar kurām saskaras mājās strādājošie (piemēram, pārtraukumi, uzmanības novēršana utt.), Var izvairīties, nosakot dažus pamatprincipus darbam mājās savai ģimenei, sev un pat kolēģiem. Lai arī katras ģimenes mājās strādājošo noteikumu specifika atšķirsies, pievērsieties šiem septiņiem jautājumiem, lai nodrošinātu produktivitāti

1. Iestatiet (un izsekojiet) darba laiku

Kad strādājat ārpus biroja, došanās mājās ir signāls, ka jūsu darba diena ir beigusies. Ja jūs jau esat mājās, darbs var viegli izvērsties vakaros vai nedēļas nogalēs. Darba biedri var domāt, ka tāpēc, ka strādājat mājās, jūs vienmēr esat pieejams. Vai arī, no otras puses, ir iespējams novērst traucējošos faktorus tajā laikā, kad jums vajadzētu būt darbā. Viens no risinājumiem ir iepriekš noteikt darba laiku.

Tas var būt tikpat vienkāršs kā garīga plāna sastādīšana katras dienas sākumā vai tikpat sarežģīts kā mēneša grafika aizpildīšana atkarībā no jūsu vajadzībām. Galvenais ir būt reālistiskam.

Padoms. Ja esat algots telekomunikāciju darbinieks, iespējams, jūsu darba devējs jums ir noteicis darba laiku. Ja esat neatkarīgs darbuzņēmējs vai mājas uzņēmuma īpašnieks, jūs, iespējams, vēlēsities ņemt vērā noteiktu elastības līmeni savā dienā. Pārliecinieties, vai visas jūsu mājsaimniecības ir zināmas paredzētajā darba laikā. Ja bērni nesaprot jūsu grafiku, viņi nesaprot savu vietu tajā.

Lai nodrošinātu, ka strādājat, kad jums vajadzētu, apsveriet žurnāla glabāšanu vai taimera izmantošanu, pat ja tas jums nav prasīts. Jūsu iespaids par to, cik stundas jūs strādājat, var nebūt tik precīzs, kā jūs domājat.

2. Uzstādiet (un sasniedziet) mērķus

Nepietiek tikai iestatīt laika grafiku; jums ir jāizvirza mērķi tam, ko jūs šajā laikā sasniegsit.

Varbūt mērķa noteikšana, neatkarīgi no tā, vai tas ir īstermiņa, vidēja termiņa vai ilgtermiņa, jau ir daļa no jūsu vienošanās par darbu mājās un ar jūsu darba devēju. Tomēr, ja nē, jums tas jādara pašam un jāpārliecinās, ka tas ir balstīts uz jūsu vērtību stabilu pamatu.

Svarīgi : veidojot savus mērķus, sāciet ar ilgtermiņa perspektīvu un strādājiet atpakaļ. Kur jūs vēlētos, lai gada laikā atrastos jūsu mājas bizness? Kādus projektus jūs vēlaties paveikt nākamo sešu mēnešu laikā savā darbā? Pēc tam strādājiet atpakaļ, lai noteiktu pasākumus, kas jums jāveic šo mērķu sasniegšanai, un izmantojiet tos ikdienas vai ikdienā. Periodiski novērtējiet savu progresu.

3. Ierobežojiet pārtraukumus no ģimenes locekļiem

Visiem, arī pieaugušajiem, vajadzētu būt skaidriem par to, kas ir nepieciešams pārtraukumam darba laikā. Bērni mēdz aizmirst noteikumus, savukārt pieaugušie domā, ka uz tiem neattiecas.

Ja jūsu bērni ir mazi, jūsu noteikumiem būs jābūt brīvākiem nekā tad, ja bērni ir pietiekami veci, lai rūpētos par savām vajadzībām. Bet pat tad, kad viņi ir spējīgi, tas nenozīmē, ka viņi to vēlēsies. Turiet līniju reaģēšanai uz pārtraukumiem, un galu galā viņi pārtrauks jautāt vai vismaz jautās tik daudz.

Padoms . Viens no veidiem, kā samazināt bērnu pārtraukumus, ir pēc iespējas plānot viņu dienu. Layout uzkodas, drēbes utt iepriekš. Plānojiet lietas, kas bērniem jādara, kamēr strādājat. Dienas laikā veiciet nelielus pārtraukumus. Ja bērni zina, ka jūs kādā brīdī izkļūsit no sava biroja, ir vieglāk gaidīt, lai pastāstītu jums jaunākās ziņas.

Ja jums ir bērnu aprūpe, nodrošiniet auklei pilnvaras, neizskrienot no sava biroja, kad dzirdat, kā bērns raud. Uzticieties, ka jūsu aukle var ar to rīkoties.

Ja jūsu aprūpētājs ir jūsu dzīvesbiedrs, autoritāte var nebūt problēma, bet viņš vai viņa var justies brīvāk jūs pārtraukt, nekā to darītu aukle. Neatkarīgi no tā, kurš ir jūsu aprūpētājs, iepriekš apspriediet par to, kas ir nepieciešams pārtraukumam.

4. Samaziniet uzmanību

Citu personu pārtraukumi nav vienīgais uzmanības novēršanas veids, ar kuru saskaras mājās strādājošie. Mēs visi varam novērst uzmanību no e-pasta, sociālajiem medijiem, mājas darbiem, televīzijas un daudz kas cits. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, strādājot mājās, jums nepieciešama pašdisciplīna. Un galvenais, lai to attīstītu, ir saprast jūsu vājās puses. Kā jau minēts iepriekš, stundu un darbību žurnāla glabāšana var būt noderīga, lai atklātu, kur nokļūt. Tiklīdz jūs zināt, kas novērš uzmanību, iestatiet sev noteikumus, stundas, kārtību un mērķus.

5. Izveidojiet produktīvu darba vidi

Produktīvas vides izveidošana sākas ar jūsu fizisko darbvietu, bet tas pārsniedz to. Atsevišķs mājas birojs ar durvīm ir ideāls, taču mums visiem to nav vietas. Lai kur jūs strādātu, neatkarīgi no tā, vai tas ir ēdamistabas vai guļamistabas stūris, tam vajadzētu būt šim mērķim. Katru dienu iestatīt un sadalīt savu darbvietu ir neefektīvi. Tai vajadzētu būt vietai, kurā jūs, visdrīzāk, pārtraucat.

Ja jums ir īpašs mājas birojs, tas, vai bērnus atļauj jūsu birojā darba laikā, ir viens no visvienkāršākajiem lēmumiem, kas jums būs jāpieņem. Ja jums bieži notiek tikšanās pa tālruni vai video, jums, iespējams, būs nepieciešama slēgtu durvju politika. Ja jūs atļaujat bērnus savā birojā, jums, iespējams, būs nepieciešami daži noteikumi. Tās var būt pietiekami vienkāršas, lai sekotu pat mazuļiem: klauvē pirms iebraukšanas vai nekad neieej, kad esi tālrunī, vai vienmēr lieto klusas balsis.

Produktīvās vides veidošanā ir arī tas, kā jūs sevi prezentējat darbam. Pat ja jums nekad nav video sanāksmju, pirms darba sākšanas sakopieties un saģērbieties. Darbs jūsu PJ varētu likties lieliski, taču tas neliek jums pareizajā domāšanas režīmā, lai jūs varētu efektīvi strādāt.

6. Piemēroti daudzuzdevumi

Mēs visi reizēm uzdedamies daudz, bet, strādājot mājās (īpaši ar bērniem), var būt kārdinājums to darīt pārāk daudz. Tas var ļaut jums pabeigt virkni darbu un bērnus, kuriem šķiet, ka viņiem nekad nav pievērsta jūsu uzmanība.

Viltība ir efektīvi veikt daudzuzdevumus un darīt to ierobežotā veidā. Ir pareizi salocīt veļu audiokonferences zvana laikā vai pārbaudīt savu e-pastu, kamēr jūs gaidāt, lai paņemtu bērnu no kādas aktivitātes. Tomēr, mijiedarbojoties ar savu bērnu, jūs vai nu vēlaties būt pilnīgi klāt, vai arī atlikt, līdz varēsit veltīt pilnīgu uzmanību.

7. Esiet pieejams

Kad strādājat attālināti, jūsu darba devējam, klientiem vai klientiem ir jāuzticas, ka jūs strādājat viņu vārdā, kā viņi no jums sagaida. Lai izveidotu šo uzticību, jums būs jābūt pieejamai. Tas nozīmē efektīvu e-pastu rakstīšanu un ātru atbildēšanu uz citiem. Tas nozīmē paņemt tālruni un piezvanīt, kad nepieciešams. Tas varētu nozīmēt pat neregulāru ieiešanu birojā.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *