Veidi, kā pelnīt naudu ar savu viedtālruni

Posted on

Veidi, kā pelnīt naudu ar savu viedtālruni

Šādi veidi, kā pelnīt naudu ar savu tālruni ne vienmēr ir veids, kā nopelnīt reālu iztiku, bet, ja to izmanto saprātīgi, tie var palīdzēt jums atgūt daļu no izmaksām par sava mobilā telefona rēķinu un varbūt nodot dažas papildu izdevumu dolāru jūsu kabatā.

Tāpat kā ar citām mikro darbu, tad ideja šīm lietotnēm ir padarīt papildu naudu, tāpēc jābūt uzmanīgiem, ka jums nav faktiski zaudēt naudu šajā procesā. Turpmāk uzskaitītajām astoņas programmas, ko varat izmantot, lai nopelnītu naudu, kas svārstās no pūļa, lai sociālo mediju reklāmas, lai jūs varētu salīdzināt un atrast tos, kas patiesi ļaus jums veikt dažas papildu ienākumus.

EasyShift

Programmas tips: Uzdevums orientēts pūļa, aka microlabor mājas lapā

Tehniskās prasības: iPhone

Atrašanās vietas: Amerikas Savienotās Valstis, lai gan pieejamība pārmaiņas dažos apgabalos var būt ierobežots

Kā tas darbojas: Lejupielādējiet lietotni un izveidot kontu, lai sāktu pieņemt “maiņās.” Kā jūs pabeigt maiņās, jūs nopelnīt punktus. Jūs arī iegūt labāku apmaksātu uzdevumus, kā arī. Par vietu veidi šī pūļa kompānija piedāvā mēdz būt patērētāju zīmoliem, kas vēlas, lai izsekotu savus produktus, tāpēc fotogrāfijas produktu ar cenu pārbaudes ir galvenais šī uzņēmuma.

Kā tas maksā: Pays naudu uz PayPal kontu. Shift maksājumi svārstās no $ 2 līdz $ 20. Tie ir izmaksātas laikā 48 stundu laikā.

Grunts līnija: Lai gan tas ir pieejams visā valstī, jo tik daudz no tās pārmaiņas ir uz atrašanās vietu balstītu, tā iespējamību jums patiešām ir atkarīgs no tā, cik daudzi no tiem ir tuvu jums. Jūs nevēlaties pavadīt stundu brauciena laika nopelnīt $ 2.

lauka Agent

Programmas tips: Uzdevums orientētu pūļa

Tehniskās prasības: iPhone

Atrašanās vietas: Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Norvēģija, un Austrālija

Kā tas darbojas: Pēc lejupielādes app, jums ir jāizvēlas darbu. Sarakstā iekļauti darbus, piemēram, aptaujas, aptaujas, brošūras izvietojumu, cenu pārbaudes, un pārskatot produktiem. Uzdevumi ir jāpabeidz divu stundu logu. Kā aģents, jūs uzkrāt punktus uzdevumus, kuri veiksmīgi pabeigta. Bet jūs arī zaudēt punktus par jebkuru nepabeigtu darbu.

Kā tas maksā:  Par darbu maksāt jūs pierakstīties diapazonā starp $ 3 uz $ 12 katram naudā. Jums ir jābūt PayPal kontu, jo tas ir, ja jūsu nauda tiek deponēts.

Grunts līnija: lietotne nav tāpat kā citiem, jo prasītāji iegūt darbu uz pirmo brauc, tas pirmais maļ. Bet daži darba go balstīta uz hierarhiju, tādēļ, ja jums ir vairāk punktus, jūs saņemt vairāk darbavietu. Tas nozīmē, ka jums nav tērēt pārāk daudz laika uz darbu jums nebūs iegūt.

Embee Mobile

Programmas tips: Mobile atlīdzības

Tehniskās prasības: Pieejams vairāk nekā 300 mobilo sakaru operatori, tostarp AT & T un Verizon.

Atrašanās vietas: vairāk nekā 100 valstīs

Kā tas darbojas: Instalējiet savu “mobilo veiktspēju skaitītāju”, un nopelnīt dāvanu kartes

Kā tas maksā: Dāvanu kartes

Grunts līnija: Lietotāji instalēt lietotni no Google Play, un tiem, kas Amerikas Savienotajās Valstīs nopelnīt dāvanu kartes no vietām, piemēram, Amazon, Domino ‘s Pizza, un Dell. Ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, punktus var tirgot mobilo airtime. Tas nav pieejams visās pilsētās, tāpēc jums ir jāinstalē, lai redzētu, ja tas darbosies, kur jūs esat.

Gigwalk

Programmas tips: Uzdevums orientētu pūļa

Tehniskās prasības: iPhone (plānots Android app)

Atrašanās vietas: vairāk nekā 6000 pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs

Kā tas darbojas: Cilvēki pieteikties un atrast “koncerti” vai uzdevumus. Šie uzdevumi var būt gandrīz jebko, bet daži no ierastajām, ir cenu pārbaudes, lietotnes testēšana, datu pārbaudi, ņemot foto, mystery shopping, un aptaujas. Tie attiecas uz šiem uzdevumiem klientam meklē darbu, un, ja tas ir izvēlēts, iesniedz darbu. Viņi saņem atgriezenisko saiti no saviem klientiem. Pozitīvas atsauksmes ļauj viņiem piekļūt ienesīgāko koncertus.

Kā tas maksā: Pays naudu uz PayPal kontā. Uzdevumi parasti maksā $ 3 uz $ 5; Tomēr pieredzējušiem Gigwalkers ir daži uzdevumi, kas maksā līdz pat 100 $. Samaksa par uzdevumiem, tiek veikta 7 dienu laikā. Gigwalkers jāmaksā PayPal transakcijas maksu, bet var izvēlēties augstāku minimālā izmaksa, lai mazinātu to biežumu.

Grunts līnija: Dažas lietas ir izpētījuši, lai noteiktu, cik ienesīgs šis naudas pieņemšanas app būs jums: ne tikai laiks, kas nepieciešams, lai pabeigtu uzdevumu, bet laiks, kas nepieciešams piemērot uzdevumiem un ceļojumu nepieciešams pilnīga koncerti. Pie $ 3 līdz 5 $, forši, iespējams, nemaksā ceļot tālu. Konkurss, kurā tomēr ir lielāks koncerti, kas neprasa ceļošanu vai kas ir stipri apdzīvota vieta.

iPoll

Tips Programmas: Aptaujas

Tehniskās prasības: iPhone un Android platformas

Atrašanās vietas: Amerikas Savienotās Valstis, lai gan var būt daži starptautiski pētījumi ir pieejami, laiku pa laikam

Kā tas darbojas: Lejupielādēt bezmaksas lietotni; aizpildiet profilu ar informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi, dzimums, dzimšanas dienas, un nodarbinātības statusu. Jums tiks sazināties pa e-pastu, informatīvajiem paziņojumiem, vai tālruni piedalīties aptaujās, kas atbilst Jūsu profilam.

Kā tas maksā: Pays in lojalitātes punktus, kurus var izpirkt naudā PayPal kontā vai dāvanu karti. Ir $ 35 izmaksu slieksnis.

Grunts līnija: Vispār, es neesmu liels ventilators no aptaujas, jo tie var aizņemt daudz laika, tikai nedaudz atlīdzību. Tas, ka jūs varat darīt šos tālrunī, lai gan, nozīmē, ka jūs varat darīt tos laikus, kas citādi varētu būt izšķērdēta, kā gaida bērniem pabeigt darbībām vai uzgaidāmajā telpā. Ka to teica, cik aptaujas tiek nosūtīti jums nav saskaņā ar savu kontroli, tāpēc, ja jūsu profilu nesakrīt daudz aptauju, jūs nedrīkstat darīt to slieksni.

Post Intelligence

Programmas tips: Sociālo mediju reklāmas

Tehniskās prasības: iPhone un Android ar sociālo mediju kontos Twitter, Tumblr, un / vai YouTube

Atrašanās vietas: Anywhere

Kā tas darbojas:  jūs varat saistīt savu sociālo mediju profilus savā kontā pēc tā iestatīšanas. Pēc tam ir iespēja izvēlēties no saraksta kampaņu atbilst jūsu profilam. Viss, kas jums jādara, ir dalīties teksta vai video saiti. Bet jums ir tikai, cik daudz jūs varat nosūtīt, parasti dažas reizes katru dienu.

Kā tas maksā:  Jums ir divas iespējas samaksu: Cash vērā PayPal kontu vai ar Amazon dāvanu kartes. Maksāt atkarīgs no tā, cik skatījumu un klikšķu jūsu ziņas kampaņas laikā. Par maksas par klikšķi mainās atkarībā no kampaņas. Bet jūs varat iegūt priekšstatu par to, cik daudz jūs varat saņemt, jo Mylikes dos jums novērtēt, cik daudz katra kampaņa maksā, pamatojoties uz saviem sekotājiem.

Grunts līnija: Šī lietotne nav cilvēkiem, kuri izmanto sociālos medijus mēreni. Tā vietā, tas ir domāts tiem, kas izmanto sociālos medijus daudz. Ja tas ir jums, jūs varat veikt naudu, kamēr jums nav problēmu, ar ko apstiprina produktus.

ShopKick

Programmas tips: Iepirkšanās apbalvo programmu

Tehniskās prasības: iPhone vai Android viedtālrunis

Atrašanās vietas: Amerikas Savienotās Valstis

Kā tas darbojas: Savākt “sitieni” vai punkti, ja jūs vienkārši ievadiet veikalos, piemēram, Target, Macy ‘s, Best Buy, Crate & Barrel, Old Navy, Toys’R’Us un Exxon un Mobil veikalos. Izmantojot GPS viedtālrunī, tas zina savu atrašanās vietu, un sūta atbilstošus piedāvājumus. Scan svītrkodi papildu punktus un pat vairāk punktus, ja jūs veicat pirkumus, bet, lai nopelnītu punktus pēc pirkumiem, jums ir nepieciešams, lai savienotu savu kredītkarti uz to.

Kā tas maksā: Pays punktus apmainīt pret dāvanu kartēm un atlaides.

Grunts līnija: Atšķirībā no cita iepirkšanās atlīdzības progr, tas viens neprasa pirkumus, lai jūs varētu veikt naudu, bet vienkārši rādīt errands.

Viggle

Programmas tips: Lojalitāte / apbalvo programmu

Tehniskās prasības: Android un Apple ierīces (ieskaitot tabletes)

Atrašanās vietas: juridiskie iedzīvotāji ASV, ieskaitot Puertoriko

Kā tas darbojas: Izmantojiet savu viedtālruni, lai pieteiktos jūsu TV vērošanas stundas un maksā par to. Kad piesakāties Viggle, tad ieraksti audio un identificē TV pārraides. Kamēr punkti tiek atalgoti par jebkuru TV skatīšanās līdz 12 stundām dienā, tas ir Viggle sponsorētās tie, nopelnīt visvairāk punktus. Lietotāji arī iegūt punktus, mijiedarbojoties ar to, kas ir uz TV atbildot nieki jautājumiem, balsošanas aptaujās, uc, kā arī izmantojot sociālos medijus un atsaucoties jaunus klientus. DirecTV klienti saņemtu papildus bonusus.

Kā tas maksā: Pays atlīdzība punktus, kas ir par izņemšanu uzņēmumiem, piemēram, Groupon, 1-800-Ziedi, Fandango un Foot Locker. Atlīdzības beidzas ja Viggle konts paliek neaktivizētas 12 mēnešus pēc kārtas. No atlīdzības (neskaitot jebkuru balvas uzvarēja konkursos) vērtība ir ierobežota līdz 550 $, ja vien šis ierobežojums neatceļ Viggle.

Bottom line: Jūs, iespējams, ir skatīties daudz TV, lai padarītu šo maksāt. Dīvāns kartupeļi, ņem vērā!

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *