Võimalusi teenida raha oma nutitelefoni

Posted on

Võimalusi teenida raha oma nutitelefoni

Järgmised võimalusi raha telefoni ei pruugi olla võimalus teenida tõelist elu, kuid-kui kasutatakse mõistlikult-need aitavad teil tasa mõned kulud oma mobiiltelefoni arve ja võibolla panna mõned ekstra kulutusi dollarit taskus.

Nagu ka teiste mikro töökohti, mõte need rakendused on teha ekstra raha, et olla ettevaatlik, et sa tegelikult ei kaota raha sellesse protsessi. Allpool on kaheksa rakendusi, millega saate teenida raha, mis ulatub crowdsourcing sotsiaalse meedia reklaam, nii et saate võrrelda ja leida need, mis tõeliselt võimaldab teil teha mõned lisasissetulekut.

EasyShift

Programmi tüüp: Task orienteeritud crowdsourcing, aka microlabor veebilehel

Tehnilised nõuded: iPhone

Asukohad: Ameerika Ühendriigid, kuigi kättesaadavust nihked teatud piirkondades võib olla piiratud

Kuidas see toimib: Lae alla app ja luua konto alustada nõustudes “vahetuses.” Nagu olete vahetuses, te teenite punkte. Lisaks saate paremini tasustatud ülesandeid samuti. Töökohtade liiki selles crowdsourcing ettevõtte pakkumisi kipuvad olema tarbija kaubamärke otsivad jälgida oma tooteid, et fotod toodete hinna kontrolli on põhialuseks selle firma.

Kuidas see maksab: Pays raha PayPal kontosid. Shift maksed ulatuvad $ 2 kuni $ 20. Need on välja makstud jooksul 48-tunnise ajavahemiku jooksul.

Bottom line: Kuigi see on kogu riigis kättesaadavad, sest nii palju oma vahetuses on asukohapõhiste selle teostatavust sa tõesti sõltub sellest, kuidas paljud neist on teie lähedal. Sa ei taha kulutada tund sõiduaega teenida $ 2.

Field Agent

Programmi tüüp: Task orienteeritud rahvahange

Tehnilised nõuded: iPhone

Asukohad: Ameerika Ühendriigid, Kanada, Norra ja Austraalia

Kuidas see toimib: Pärast rakenduse allalaadimist tuleb valida töö. Nimekirja kuuluvad töökohti nagu uuringud, küsitlused, brošüüri paigutuse, hind kontrolli ning vaadata tooteid. Ülesanded tuleb lõpule viia kahetunnist. Nagu agent, siis koguda punkte ülesannete teil õnnestunud. Aga sa ka kaotad punkte lõpetamata töö.

Kuidas see maksab:  Maksma töökohtade logite vahemikus $ 3 $ 12 iga sularahas. Sul peab olema PayPal konto, kuna see on koht, kus oma palga ladestub.

Bottom line: Rakendus ei ole nagu teised, sest kandidaati töökohtade kes ees, see mees. Aga mõned tööd saavad põhineb hierarhia, nii et kui teil on rohkem punkte, saate osaleda rohkem töökohti. See tähendab, et sa ei kuluta liiga palju aega töö sa ei saa.

EMBEE Mobile

Programmi tüüp: Mobile premeerib

Tehnilised nõuded: Saadaval üle 300 mobiilioperaatorite, sealhulgas AT & T ja Verizon.

Asukohad: Rohkem kui 100 riigis

Kuidas see toimib: Installi oma “mobiilitoimivust meeter” ja teenida kinkekaardid

Kuidas see maksab: Kinkekaardid

Bottom line: Kasutajad installida rakendus Google Play ja nende Ameerika Ühendriigid teenida kinkekaardid kohtades nagu Amazon, Domino Pizza ja Dell. Väljaspool Ameerika Ühendriike, punkte saab kaubelda mobiiltelefoni saateaega. See ei ole saadaval kõikides linnades, nii et teil on paigaldada kas see töötab, kus sa oled.

Gigwalk

Programmi tüüp: Task orienteeritud rahvahange

Tehnilised nõuded: iPhone (Android app on kavandatud)

Asukohad: Rohkem kui 6000 linnad Ameerika Ühendriigid

Kuidas see toimib: Inimesed sisse ja leida “kontserti” või ülesandeid. Need ülesanded võivad olla peaaegu midagi, kuid mõned tüüpilised neist on hind kontrolli, rakenduse testimine, andmete kontrollimine, pildistamine, mystery shopping, ja uuringud. Nad taotlevad need ülesanded kliendi otsib tööd, ja kui valitud esitada töö. Nad saavad oma klientidelt saadud tagasiside. Positiivne tagasiside võimaldab neil juurdepääsu enammaksev kontserti.

Kuidas see maksab: Pays raha viiakse PayPal konto. Ülesanded tavaliselt maksma $ 3 $ 5; aga kogenud Gigwalkers on mõned ülesanded, et maksta kuni $ 100. Maksmine ülesannete tehakse 7 päeva jooksul. Gigwalkers peab maksma PayPal tehingutasud, kuid võib valida kõrgema minimaalse väljamakse minimeerida nende sagedus.

Bottom line: Mõned asjad tuleb arvasin, et teha kindlaks, kuidas tulus see raha tegemise app on teie jaoks: mitte ainult aega, mis kulub ülesande täitmiseks, kuid aeg, mis kulub taotleda ülesannete ja reisimine kohustatud täielik kontserti. At $ 3 $ 5, kaarik ilmselt ei maksa reisida kaugele. Võistlus on aga suurem kontserti, mis ei nõua reisi või mis on tihedalt asustatud piirkonnas.

iPoll

Programmi tüüp: Küsitlused

Tehnilised nõuded: iPhone ja Android platvormidel

Asukohad: Ameerika Ühendriigid, kuigi võib esineda mõned rahvusvahelised uuringud saadaval aegajalt

Kuidas see toimib: Lae alla tasuta rakendus; täitke profiili teavet nagu teie nimi, aadress, sugu, sünniaeg ja tööalane staatus. Siis võetakse ühendust e-posti teel, tõukemärguannetele või telefoni osaleda küsitlustes, mis vastavad sinu profiili.

Kuidas see maksab: Pays in boonuspunkti mida saab lunastada raha PayPal konto või kinkekaart. Seal on $ 35 väljamakse läve.

Bottom line: Üldiselt ma ei ole suur fänn uuringud, sest nad saavad palju aega on vaid veidi tasu. Asjaolu, et saate teha need oma telefoni, kuigi vahendid, mida saate teha neid aeg, mis muidu raisku, nagu ootab lapsi lõpuni tegevuse või ooteruum. Nagu öeldud, kui palju uuringuid saadetakse teile ei ole sinu kontrolli all, nii et kui teie profiil ei sobi paljud uuringud, ei tohi te seda läve.

Post Intelligence

Programmi tüüp: Sotsiaalne meedia reklaam

Tehnilised nõuded: iPhone ja Android sotsiaalse meedia kontod Twitter, Tumblr ja / või YouTube

Asukohad: Anywhere

Kuidas see toimib:  saate linkida oma sotsiaalse meedia profiilid oma kontole pärast selle loomiseks. Siis on teil võimalus valida loendist kampaaniad olulised oma profiili. Kõik, mida selleks vaja on osa teksti või video link. Aga siis on piiratud, kui palju sa saad postitada-tavaliselt paar korda iga päev.

Kuidas see maksab:  Teil on kaks võimalust makse: Raha viiakse PayPal konto või Amazon kinkekaarte. Pay sõltub vaatamiste arvu või klõpsab oma postitusi saada kampaania ajal. Maksumus kliki sõltub kampaania. Aga sa saad pildi, kui palju saad, kui Mylikes teile hinnangu, kui palju iga kampaania maksab põhineb teie järgijad.

Bottom line: See rakendus ei ole inimesed, kes kasutavad sotsiaalse meedia mõõdukalt. Selle asemel, see on mõeldud neile, kes kasutavad sotsiaalse meedia palju. Kui see on, saate teha mõned raha nii kaua kui ei ole mingit probleemi kinnitades tooteid.

ShopKick

Programmi tüüp: Shopping premeerib programmi

Tehnilised nõuded: iPhone või Android nutitelefoni

Asukohad: Ameerika Ühendriigid

Kuidas see toimib: Collect “peksab” või punktid, kui sa lihtsalt sisestada kauplustes, nagu Target, Macy, Best Buy, Crate & Barrel, Old Navy, Toys’R’Us ja Exxon ja Mobil mugavuse kauplustes. Kasutades GPS nutitelefoni, see teab oma asukohta ja saadab sobiva pakkumise. Skaneeri triipkoodid lisapunkte ja isegi rohkem punkte kui teete ostu, kuigi teenida punkte ostude peate linkima oma krediitkaardi seda.

Kuidas see maksab: Pays punkte lunastada kinkekaardid ja allahindlusi.

Bottom line: Erinevalt mõnest teisest shopping premeerib apps, see ei nõua ostud, seega saate teha raha, kui lihtsalt töötab oma menetlustel.

Viggle

Programmi tüüp: Lojaalsus / premeerib programmi

Tehnilised nõuded: Android ja Apple seadmed (sh tabletid)

Asukohad: Õiguslik elanikele Ameerika Ühendriigid, sealhulgas Puerto Rico

Kuidas see toimib: Kasutage oma nutitelefoni sisse oma TV-vaatamise tundi ja makstakse selle eest. Kui te logite sisse Viggle, see salvestab heli ja tuvastab telesaate. Kuigi punktid premeeritakse igal TV vaatamise kuni 12 tundi päevas, see on Viggle sponsoreeritud need, kes teenivad kõige rohkem punkte. Kasutajad saavad samuti punkte suheldes, mis on TV vastates trivia küsimustele hääletamine küsitlustes jne, ning kasutades sotsiaalse meedia ja viidates uutele klientidele. DirecTV kliendid saavad lisaboonuseid.

Kuidas see maksab: Pays boonuspunkti mis on lõpetamise ettevõtted nagu Groupon 1-800-Flowers, Fandango ja Foot Locker. Soodustused lõpeb, kui Viggle konto jääb seisma 12 kuud järjest. Väärtus premeerib (välja arvatud mis tahes auhindu võitnud konkursil) on piiratud $ 550, kui see piirang on loobuda Viggle.

Bottom line: Sul on arvatavasti vaadata palju TV, et muuta see maksma. Diivan kartul, võta teadmiseks!

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *