Kuidas kirjutada Jätka Oskused jagu

Posted on

Kuidas kirjutada Jätka Oskused jagu

Milline on parim viis kirjutada oskusi jaotises oma CV ning rõhutada oma kvalifikatsiooni tööd? Oskused osa oma CV sisaldab oma võimeid, mis on seotud töökohtade te taotlete. Selles osas, siis tuleb loetleda oskusi, mis on olulised positsiooni või karjääri valdkonnas, et olete huvitatud, nagu arvutioskus, tarkvara oskusi ja / või keele oskus.

Kohanda oma CV Oskused jagu

Kohanda oskusi osa oma CV teevad nii palju kui võimalik, loetletud nõuetele töö postitamist. Mida lähemale mängu oma oskusi on töökoha nõuetele, seda paremad võimalused on mõeldud valitakse vestlusele.

Näiteks, kui te taotlete administratiivset olukorda, lisada oma oskusi lõik Microsoft Office oskused, QuickBooks oskusi (kui sul neid) ja muud tarkvara programmid, mida saab kasutada. Kui teil on programmeerija, loetleda programmeerimiskeeli, tarkvara platvormid ja muud Infotehnoloogia oskusi olete.

Vihje: Võttes oskusi lõik on lihtne rentides manager täpselt kui teil on konkreetne oskus vajalik asendis. Samuti on lihtne saada CV märksõnu peale oma CV.

Paljud tööandjad kasutavad automatiseeritud taotleja jälgimissüsteemid (ATS) skaneerida kandidaat jätkub; need süsteemid on programmeeritud, et otsida konkreetseid märksõnu.

Mida rohkem märksõnu oma CV saab “teevad” seda tõenäolisem on, et oma CV valitakse läbivaatamise inimese silmad.

Oskused

  • Meisterlikkuse Microsoft Office programmide (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kogemused QuickBooks ja säilitades kontori eelarve
  • Võime töötada mitme operatsioonisüsteemide, sealhulgas Windows, Mac OSX ja Linux

Mitu Jätka Oskused jao

Kui on mitu liiki oskusi, mis on oluline töö olete taotleb, võite lisada rohkem kui üks oskusi nimekiri oma CV.

Näiteks, kui te kandideerite hariduses, siis võib sisaldada “Arvutioskus” nimekirja ja “Keelteoskus” nimekirja.

Nimekirjad Vaadake

Ei ole kindel, milliseid oskusi lisada? Siin on nimekiri CV ja kaaskirja märksõnad, mida saab kasutada, et kirjeldada oma oskusi, samuti nimekirjad jätkub oskusi erinevatel ametid ja töökohtade liiki.

Oskused: Hard vs Soft

Oskusi sisaldavad nii kõvasti oskusi ja pehme oskusi. Hard oskused on Opetettavissa võimeid ja oskusi, mida saab mõõta. Pehme oskused on subjektiivne suhtlemisoskus (näiteks “side”, “juhtimine”, “teambuilding” või “motiveerivat” oskused), mis on palju raskem mõõta.

Mõlemat tüüpi oskusi võib lisada CV ja kaaskirjad. Siin on rohkem infot vahe kõvasti oskusi ja pehme oskusi ning nimekirja pehme oskusi.

Töö spetsiifiliste vs. Vabalt

Kutseoskusi on need võimed, mis võimaldavad kandidaati tööhõive paista eriti tööd. Mõned oskused on saavutatud käivad koolis või koolitusprogramme. Teisi saab omandatud kogemusi õppe töökohal.

Tööalaseid oskusi erinevad sõltuvalt positsiooni. Näiteks IT help desk töötaja vajab arvuti oskusi, peavad õpetajad õppetund planeerimise oskusi ja puusepad vaja oskusi töötades tööriistad.

Kutseoskusi võib vastandada ülekantavaid oskusi nagu suhtlemine, korralduse, esitusviisi, meeskonnatöö, planeerimise ja aja juhtimine, mis on vajalikud laia töökohta.

Ülekantavaid oskusi on need, mida kasutavad peaaegu iga töö. Mõlemat tüüpi oskusi saab lisada CV.

Mitte iga Skill tuleks lisada oma CV 

Kuigi loetletakse oma oskusi on hea, mitte iga oskus teil olema vajadusi olla – või peaks olema – lisada.

Tähtis: Ärge nimekirja oskusi, mida tegelikult ei ole. Jäta välja vananenud oskusi (et programm olete õppinud kasutada künnisel infotehnoloogia, näiteks).

Plus, ei ole vaja lisada oskusi, mis ei ole seotud käsiloleva töö. Kui te kohaldamisel lõbustama laste isikutele, teie võimet teha õhupalli loomad ei peaks kuuluma.

Jätka Oskused jagu Näide

JasonApplicant
6739 Blossom Street
Kingsport, TN 37617
(000) 123-4567
email@email.com

SOTSIAALNE meedia spetsialist

Expert tõstes organisatsiooni tunnustamine ja jõuda kogu sotsiaalse meedia kanalid.

Väga loominguline ja optimistlik Sotsiaalne meedia spetsialist 6 aastat kogemusi hoone sotsiaalse meedia kohalolek kinnisvara spetsialistid ja väikeste ettevõtete omanikud. Hästi kursis sotsiaalse meedia turustamise ja analüüsi, sisu kirjalikult, video redigeerimine ja digifotograafia.

Põhioskused hõlmavad:

Sotsiaalmeedia : Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat Pinterest, Google+, YouTube

Sisu redigeerimine : Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), WordPress

Graafiline disain : Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Premiere Pro)

PROFESSIONAALNE KOGEMUS

HOMEFRONT kinnisvarabüroo, Kingsport, TN
SOTSIAALMEEDIAS SPETSIALIST (08/2014 – Present)
Toodud pardal toetada meeskond 18 kinnisvaramaaklerid luua dünaamiline sotsiaalse meedia kohalolek kogu Facebook, Google+, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube ja Snapchat kanalid. Märkimisväärsed saavutused:

  • Suurenenud Facebook järgijaid 74% sihikindla ja tundlik sotsiaalse meedia analüüsi.
  • Assisted kinnisvara meeskonna liikmed osaleda koostööl kinnisvara reklaami postitamist strateegia kohta Craigslistissa.
  • Loodud ja ehitatud firma esimene YouTube kanal, postitad slaidiesitlust walk-läbi ekspordi kodu nimekirjad.

FREELANCE ülesanded, Kingsport, TN
SOTSIAALMEEDIAS SPETSIALIST (06/2012 – Present)

Loodud võrgustik pidev väike äriklientidele vajavad väikesemahulise sotsiaalse meedia ja veebilehe haldamise teenuseid. Asutatud sotsiaalse meedia kontod, mille veebisaite ja autoriks postitusi ja blogisid. Märkimisväärsed saavutused:

  • Ehitatud püsivaid suhteid ettevõtetega, sealhulgas Jane Matthews, kinnisvaramaakler, Line-Dry Pesumaja, koduaed Foods ja Spring Hill Farms.
  • Treenitud kliente WordPress ja muud digitaalsed tööriistad, mis võimaldavad neil juhtida oma web omadused.

HARIDUS ja volikirjad

Tennessee Ülikool , Knoxville, TN
Bachelor of Arts in Media Management, 2012
Dean nimekirjas; School of Journalism ja elektroonilise meedia stipendium; Junior Aasta Välismaal Prantsusmaa

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *