Töö leidmine oma piirkonnas

Posted on

Töö leidmine oma piirkonnas

Vaadates, et leida tööd, mis on konkreetses geograafilises piirkonnas? Võibolla liiguvad kusagil uus või otsite tööd kodu lähedal. Töö leidmine teie piirkonnas võtab array strateegiate sh kasutades tööotsimise saidid, mis keskenduvad kohalikke töökohti, uurides kohaliku kogukonna lauad, külastades karjäärimessid oma linna, ja vaadata oma kohaliku vilistlaskogu või oma veebilehel.

Kasutades mitut strateegiaid, siis on tõenäolisem, et leida tööd, mis on õige ja on piirkonnas, kus soovid olla. Loe edasi üksikasjalikumat vihjeid selle kohta, kust otsida leida tööd ettevõtted oma valdkonnas.

Näpunäiteid leidmine Töö teie piirkonnas

Parim viis leida tööd oma linna või linn on kasutada mitut strateegiad korraga. Loe allpool nimekirja tehnikat kasutada, et leida tööd teie piirkonnas. Kuigi te ei pruugi kasutada kõiki neid strateegiaid, vali need, mis on õige.

  • Vaadake Töö Otsingumootorid: Kuigi töökohtade otsingumootorid loetleda töökohti saadaval peaaegu kõikjal, saate teha otsingu töökohti lihtsalt oma piirkonnas. Proovige oma lemmik online-töö otsingumootori või töökohtade pardal on “Täpsem otsing” funktsiooni, et täpsustada postiindeks ja / või miil raadiusega olete nõus kaaluma. Võite proovida suur töö otsingumootori nagu Indeed.com või vaadake niši töökoht, mis sobib teie konkreetse majandusharu.
  • Külasta Kohalik Job Search saidid: Seal on veebilehed, mis on suunatud konkreetselt kohaliku tööturul. Sites nagu Craigslistissa, Geebo ja Jobing, keskendudes töökohtade loetletud konkreetsete geograafiliste asukohtade. Vaadake neid leida nimekirjad, mis ei pruugi olla postitatud riiklike töökohtade plaadist.
  • Vaadake Company Veebilehed: Kui sa tead, mida ettevõte soovite tööd, vaadake firma kodulehel näha, kas neil on töökuulutused teie piirkonnas. Suuremad ettevõtted kipuvad võimaldab kasutajatel otsida avad geograafilise asukoha.
    Võite vaadata ka töö lauad, mis keskendub teatud ettevõtetele. Näiteks LinkUp otsib töökohta, mis on postitatud firma veebilehed. Kasutage Täpsem otsing Võimalus leida tööd ettevõtte või töökoha leidmisel konkreetses kohas.
  • Proovi ühenduse Lauad: Kui Nextdoor.com ei ole veel kättesaadav oma naabruskonnas, see on tõenäoliselt varsti. Sait on palju linnaosade online, võimaldades seda virtuaalne kogukond juhatuse naabrid teistega suhelda nende läheduses. Kuigi selle peamine eesmärk on jagada kasulikku teavet nagu “Kas te soovitate hea lukksepp?” Leiate ka kohalikud elanikud otsivad töötajaid nende ettevõtetele.
  • Kontrolli Riigiressursside: Enamik riike on oma töö pangad, telefoni ja veebi kataloogid ja muud vahendid spetsiaalselt kohalike tööotsijatele. At veelgi kohalikul tasandil, saate kontrollida oma kohaliku kaubanduskoja veebilehel, mis tavaliselt postitused kohaliku töökuulutused.
  • Külasta karjäärimessid: Vaadake karjäärimessid oma piirkonnas. Töömessidest on suurepärane võimalus teha üks-stop karjääri shopping ühel korral. Tavaliselt ettevõtted õiglase põhinevad lähedal töömess asukoha, siis on tagatud, et leida kohalikke töökohti.
  • Liituda Vilistlaskogu: taastada oma ülikooli vilistlaskogu kaudu oma veebilehel. Need rühmad võivad anda olulise tööhõive ressursse, klassid ja seminarid, samuti ametid postitaja kohalikud tööandjad. Vilistlasühendusi ei ole lihtsalt hoida lõpetajate ühendada oma kooli; nad on ka suurepärane allikas võrgustike ja professionaalse arengu ja võib korraldada kohalikke sündmusi, kui sul on suur linnapiirkonnas. Sa võid ka kontrollida oma ülikooli karjääri teenused kontoris. Enamik neist on valmis aitama õpilast leida tööd ka pärast lõpetamist.
  • Võrk: Networking on suurepärane viis leida peaaegu iga töö. Talk to ühendused (sh sõprade, pere ja professionaalne kontaktid) teil on ettevõtete huvi. Eelkõige rääkida kontakte oma piirkonna, kes võiksid teada muud avad lähedal.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *