Erinevus Töö Board ja otsingumootor

Posted on

 Erinevus Töö Board ja otsingumootor


See võib olla segadusttekitav vahet töö pardal ja tööd otsingumootori, kuid see on mõistlik teada, kus töökuulutused leiate internetist tulevad. Tavaliselt kaaskirja, siis mainida, kuidas sa leidsid tööd postitamist. Lihtsamalt öeldes, töö pardal on veebisait, mis postitused töökohtade tööandjate esitatud, arvestades töö otsingumootorid küürimine veebis ja kokku töökuulutused töölt lauad ja tööandja veebilehed.

töö Lauad

Töö Lauad, ettevõtted on konkreetselt loetletud nende avatud positsioonide ja sageli aktsepteerida töörakenduste otse töökohtade pardal. Tööandjad tavaliselt maksma tasu töö pardal loetleda oma töö kohapeal – sisuliselt, saidi laod uuesti ja müüb tööandjate juurde pääseda.

Monster, suurim ja tuntuim töö pardal, on üldine papi postituste üle paljudes erinevates tööstusharudes. Tõepoolest  pakub laiema hulga töökohtade sealhulgas lepingu positsioonide töö-at-home võimalusi, suvetööd ja vabatahtlik töö. CareerBuilder  on keskendunud rohkem inimesi bakalaureusekraadi.

Muud rohkem spetsialiseerunud lauad keskenduda eelkõige tööstuses. Dice , näiteks on juhtiv saidi tech töökohti. Karjääri Bank  ja  eFinancial Karjäär  keskenduda rahanduse ja panganduse. Variety Karjäär  postitused meedia töökohtade televisioon, raadio ja tootmine. TalentZoo  hõlmab reklaam ja turundus.

Väga niši orienteeritud tööd keskenduvad väga spetsiifilised karjääri: platvormidele insener näeks töö  Rigzone.com ; kui sa oled ekspert loomuliku keele töötlemise,  NLPPeople.com  on töökoht otsida.

Muud niši lauad rahuldada segmendi tööturul nagu algtaseme töökohti, suvetööd, või praktika.

Otsingumootorid

Tõepoolest ja  SimplyHired  on kaks kõige populaarsem töö otsingumootorid ja nad koguvad miljoneid nimekirjad oma platvormidel. (Tõepoolest on nii töö otsingumootori ja töö pardal.)  LinkUp  otsib läbi veebisaitide väikeste, keskmise ja suure tööandjate lisamata sisend töö lauad.

Niche töö otsingumootorid, nagu  Green Töö Bank  või  JobsOnTheMenu , koguda töökohtade erinevate tööstuse või karjääri konkreetsetel saitidel.

Lauad vs Otsingumootorid

Leiad laiemat töökuulutusi töökohtade otsingumootorid, sest need sisaldavad nimekirjad mitmest allikast. Kuid te võite ka vaadata läbi topeltkirjed ja veenduge, et vabade töökohtade on veel saadaval.

Samuti suunatud laia tööotsingu võib olla raske. Kui otsite suur firma, võite saada sadu või isegi tuhandeid, tulemusi. Lisades parameetrid nagu asukoht aitab kitsendada tulemusi.

Kui leiate võimaluse läbi töökohtade pardal, siis võib-olla register sellel saidil, ja mõned isegi nõuavad tasu liituda. Samuti võite tegeleda palju rämpsposti ja reklaame.

Põhjalik strateegia

Samuti pidage meeles, et väga vähesed palkab juhtuda kaudu tööd lauad. In artikkel PBS , tööandjate teatas, et vaid 1,3 protsenti nende palkab tuli Monster ja 1,2 protsenti, CareerBuilder.

Et maksimeerida oma tööotsimise, kasutada nii töö lauad ja töökohtade otsingumootorid koos erinevaid saite, sest ükski sait otsingu kõigile töökuulutused.

Peale selle, ei piira oma tööotsimise online allikatest. Enamik palkab tulevad läbi võrgu. Vähemalt 60 protsenti kõigist töökohtadest on leitud nii, ja mõned allikad viitavad isegi suurem statistika.

Et maksimeerida oma võimalusi tööd leida, teid armastan ja saada tööle ametikohale, luua multi-Piik strateegia sealhulgas niši ja üldise töö otsingumootorid ja töökohtade lauad ja võrgustikutöö.

Ennekõike ei hoia oma tööotsimise all oma mütsi (isegi kui teie praegune tööhõive olukord tähendab, et sa pead olema diskreetne sotsiaalmeedias ja tööl). Ütle kõigile sa tead, et sa otsid. Ajakava kohvi kuupäevad kontaktidega pole näinud mõnda aega, ja viia visiitkaardid puhul sul tekib seoses sotsiaalselt kes võib olla juhtima.

Seadista informatiivne intervjuud inimestega, kes on töökohtade soovite, ja küsida, kuidas nad said, kus nad on täna.

Pidage meeles: eesmärk ei ole lihtsalt saada tööle. See on leida tööd, mis on rahuldav, on tööandja see on hea kultuuriline sobivus, ja mis maksab asjakohaselt rolli ja oma oskusi ja kogemusi. Et see juhtuks, sa pead ära iga ressurss Teie käsutuses – mitte ainult töökohtade lauad ja otsingumootorid.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *