Ühine Õpetaja Intervjuu Küsimused ja Best vastused

Posted on

 Ühine Õpetaja Intervjuu Küsimused ja Best vastused


Milline on parim viis valmistuda õpetaja tööintervjuu? Võite ehitada enesekindlus ja vähendada stressi intervjuu plaanis, kuidas vastata küsimustele, enne tähtaega. Alustage küsides endalt: “Mida ma saan teha, et tagada oma kandidatuuri saab hoolikat kaalumist jaoks õpetamise tööd? Kuidas ma teen ennast välja paistma? “Siis tseremooniameister näiteid ja anekdoote, mis aitavad teil luua meeldejääva mulje.

Mida Intervjueerija soovib teada

Koolijuhtide ja muu liikmed rendi- komitee käsitöö küsimustest, et teha kindlaks, kas sul hästi sobida oma kooli kui ka meister jaoks tegevuspõhimõtted oma kooli ringkonnas.

Õppida nii palju kui saab umbes koolides te kasutate, nii et saate paremini prognoosida omamoodi küsimused, mida küsitakse teie õpetamise filosoofia ja klassiruumis juhtimisstiili.

12 Ühine Õpetaja Intervjuu Küsimused ja Best vastused

Vaadake see nimekiri küsimustele võite olla palutakse ajal õpetaja tööintervjuu, näiteid on parim viis vastata iga.

Küsimustele Sa nagu õpetaja

Jagage oma entusiasmi õppetöö, õpilaste ja näiteid, kuidas oleks õpetada oma klassis. Olge valmis vastama küsimustele selle kohta, miks olete huvitatud töö, kuidas sa õpetad eri tüüpi õppijatele samasse klassi, ja kuidas te hakkama väljakutsetega klassiruumis. Sa peaksid ka olema valmis arutama oma õpetamise ja klassiruumi juhtimise filosoofia.

1. Miks otsustasite saada õpetajaks?

Mis nad tahavad teada:  õpetamine on üks kõige keerulisem elukutsete, koos kõrge läbipõlemise. Teil palutakse sellele küsimusele nii tööle komitee võib hinnata oma entusiasmi ja pühendumust õpetamise.

Näide Vastus : Alates ajast olin noor, ma olen armastanud õppimist ja hinnatud suur õpetajate kes avas uusi maailmu minu jaoks. See on ainus karjääri ma kunagi lugeda, sest ma tõesti tahan järgida nende eeskuju ja nüüd on minu kord, sisendama rõõmu õppimise minu õpilased.

2. Mis tüüpi klassiruumis juhtimisstruktuuri soovite rakendada, kui sa olid palgatud?

Mis nad tahavad teada:  Teie intervjueerija on huvitatud sellest, kuidas te oleks hakkama klassiruumis, eriti kui klassides on suur oma kooli.

Näide Vastus : Ma võtan ennetavat lähenemisviisi klassiruumis juhtimine, modelleerimine positiivne käitumine minu õpilased ja julgustada toetav peer-to-peer side. Ma ka selgitada, mis vallandab stressi üksikute õpilaste ja olen valmis toetama neid, kui probleemid tekivad.

3. Kuidas olete kasutanud või kuidas te kasutate, tehnoloogia klassiruumis? 

Mis nad tahavad teada:  Interactive klassiruumis tehnoloogia on muutnud õppimise viimase kümne aasta jooksul. Ole valmis, et kirjeldada oma tuttav ühised vahendid, nagu SMART Board.

Näide Vastus : Minu viimane klassiruumis, õpilased kasutada tabletid luua ja hallata oma veebilehel, mis osutus väga suhtlemise vahendina vanemad ja mis võimaldab neil näha igapäevast tegevust nende lapsed osalesid.

Küsimustele Sa õppijana

Intervjueerija või rentides komitee tahavad teada, kuidas te isiklikult läheneda õppe oma õpetajate kvalifikatsiooni ja volikirjad, ükskõik täiendõppe olete saanud, ja kuidas te kursis tehnoloogia arengu ja uusi lähenemisi õppimisele.

4. Mis lähenemine või strateegia te kasutate õppida uut informatsiooni?

Mis nad tahavad teada:  See küsimus käsitleb kas teadlikult mõelda individuaalsete õpistiilide kujunemist – nii oma ja teie õpilased.

Näide Vastus : Ma leian, õppida uut materjali parim kirjutades märkmeid, kui ma lugenud või kui ma olen kuulates keegi loengut. Protsess kirjalikult ette olulisi detaile töötab kahel viisil: esiteks, see aitab mul taluda ja hoolikalt mõelda uut teavet ja teiseks minu märkmed olla uuringu juhend, et võin viidata läheb edasi.

5. Mis täiendõppe tunnid, töötoad, koolitused jne olete käinud?

Mis nad tahavad teada:  Kõik õpetajad peavad jätkama täiendõppe, et säilitada nende sertifitseerimist. Kasutage oma vastuses presentatsioon eelkõige valdkondades haridusalast teooriat ja praktikat, et olete õppinud ja mis lisab väärtust oma kooli.

Näide Vastus : piirkonnas, kus ma töötasin varem pakutud võimalusi enesetäiendamiseks õhtuti aastaringselt. Osalesin nende seansside regulaarselt. Ma eriti meeldis kirjaoskuse koolitusi, mis keskendus varases lapsepõlves kirjanduse ja õpetamise strateegiad. Samuti olen olnud õnn osaleda aastas Autism Teadlikkuse konverentsil New Yorgis viimase kahe aasta jooksul. Püüan ära tahes täiendõppe võimalusi mulle.

Küsimustele Sa osana õpetamine meeskond ja Klassiruum ühenduse

Koolid tahavad edendada ühtsustunnet koolis, eriti klassiruumides. Sa tõenäoliselt küsitakse küsimusi oma töövõime osana meeskond õpetajad ja administraatorid, samuti oma võimeid ja kogemusi lähendades õpilased klassis ja nende peredele kodus.

6. Mis sind huvitab meie linnaosa?

Mis nad tahavad teada:  Sa oleks üllatunud, kui palju algtaseme õpetamine kandidaadid ei teadus kooli alasid enne intervjuud. Töökohad komisjonide selle küsimuse, et näha, kui olete olnud piisavalt huvitatud teha oma kodutöö ja õppida vajadusi oma kooli ringkonnas.

Näide Vastus : Nagu vanem 4. teehöövel linnaosa, olen omal nahal kogenud, kuidas soe ja tervitades õpetajad ja administraatorid on. Tunne kogukonna koolis linnaosa töötab kõvasti, et edendada ja säilitada on midagi, mida ma ei ole kunagi kogenud üheski koolid Osalesin või õpetanud. Igaüks teab mu tütre nimi, minu nimi, ja sa ei saa öelda, et kõik on kooli tõeliselt õnnelik olla seal töötavad õpilased ja nende pered.

7. Kas olete huvitatud juhtiv tahes pikapäevarühma tegevust?

Mis nad tahavad teada:  Hea koolid otsivad alati võimalusi, et rikastada õpilaste elu. Olles valmis kaasa pikapäevarühma tegevusi nagu spordiklubide, klubid, või akadeemilise meeskonnad olema oluline teie kasuks.

Näide Vastus : Suvel ma olen direktor teater laagris pakutud kunsti keskus linna. Mulle meeldiks osaleda draama klubid või etendused lastele osaleda aastaringselt. Või kui seal ei ole näitering, ma kindlasti armastan alustada üks, kui see on midagi, mis koolis oleks huvitatud. Kuigi teater juhtub olema minu isiklik kirg, kas on mingeid muid tegevusi, mis on eriti vaja tuge ja et ma võiks olla hästi sobida, ma oleksin valmis välja aitama aga saan.

Küsimustele õpilased ja lapsevanemad

Selle viis hinnata oma õpetamise stiili ja suhtlemisoskus, võidakse teil paluda, kuidas te oleks hakkama õpilased ja lapsevanemad.

8. Kuidas tegeleda üliõpilane, kelle alaline hilja?

Mis nad tahavad teada:  Teie intervjueerija on huvi teada, kuidas te oleks seotud üks-ühele koos õpilastega väljapanek vähetootlikud käitumist.

Näide Vastus : Kui laps on tulemas kooli hiljaks regulaarselt, tahaksin kõigepealt rääkida lapse näha, kas on midagi toimub koolis või kodus, mis põhjustab tema hiljaks. Pärast räägi lapsega, ja sõltuvalt sellest, mida nad jagavad, ma arutada minu juhendaja parim võimalik lähenemisviis rääkida perekonna kohta korrata tardiness.

9. Kuidas kaasata vastumeelne üliõpilane?

Mis nad tahavad teada:  See küsimus on mõeldud moel arutelu selle kohta, kuidas motiveerida õpilasi erinevate õpistiilide.

Näide Vastus : Kui õpilane tundub vastumeelne jooksul osaleda konkreetse teema, ma kasutan oma kogemusi töötades erinevate õppijate ja kohandada oma õpetamise strateegiad tegeleda õpilase nii, et nad tunneksid end mugavamalt osaleda. See võib olla lastes õpilane (s) tööd koos partneriga, või luua oma lugu teemal, millega õpilane võib olla suurema tõenäosusega huvitatud.

10. Mida sa ütleksid, et vihane lapsevanem oma lapse klassi?

Mis nad tahavad teada:  üks raskemaid väljakutseid õpetamine võttes suhelda halvustavat vanemad. Direktorid peavad teadma, et nende õpetajad saavad töötada rahulikult kahjutuks kriitikat.

Näide Vastus : Kui mul on vanem, kes on ärritunud klassi oma lapse saanud, ma pakuks, et kohtuda vanema ja tõendid õppetunde lapse saanud ettevalmistamisel hindamiseks. Ma oleks siis küsida vanema (te), et aidata mind läbi mõelda, kuidas nende laps võib valmistada ja täita paremini hinnanguid. Näiteks I kord oli laps, kes järjekindlalt võidelnud oma iganädalase õigekirja töö.

Enne tema vanemad minuga, ma sirutas need pärast ta andis oma teise iganädalase test puudulik. Küsisin ema kui me võiks mõelda mõned strateegiad lapse võiks kasutada nii klassiruumis ja kodus parandada õpilase õigekirja oskused. Iga olukord on erinev, muidugi, aga kui ma olen võimeline pakkuma kordusvõte hindamise, oleksin rohkem kui õnnelik, et seda teha.

11. Mis sa teeksid, kui sa kahtlustatakse hooletussejätmine ja väärkohtlemine kodus ühe oma õpilasi?

Mis nad tahavad teada:  Õpetajad kõndida õrn line toetajad nende õpilaste heaolu. Mõtle, kuidas sa reageeriksid peaks te kahtlustate lapse suhtes on kuritarvitamist.

Näide Vastus : Ma võtan positsiooni volitatud reporter väga tõsiselt. Olen teadlik linnaosa igapäevast tervisekontrolli süsteem, et väikelaste õpetajad on kohustatud rakendama päevas. Oma eelmises ametis, tegime igapäevast kontrollimist, kui lapsed jõuaks igal hommikul. Seal oli üks laps minu eelmise klassiruumis, kellel oli veider verevalumid mõlemal käed ja ma ei olnud kindel, kui verevalumid olid karmus koos õdede-vendade või sõprade või täiskasvanu on füüsilist väärkohtlemist.

Enne kui ma kellelegi rääkinud, ma teatatud, mida ma nägin, et printsipaal, kes juhib mind läbi protsessi, et teha kindlaks põhjus verevalumid. Lõppkokkuvõttes selgus, et verevalumid olid lapse vanemad vend. Muide minu kool käideldakse olukord võimaldas meil tagada lapse oli kindlas olukorras ilma valelikult süüdistades või häiriks vanemad.

12. Kui olete märganud lapse kiusatud oma klassis, kuidas sa olukorra lahendamiseks?

Mis nad tahavad teada:  Kiusamine on suur probleem koolides. Milliseid samme peaks te võtate ära tunda, ennetada või vastata selle oma klassis?

Näide Vastus : Üks tähtsamaid suur hulk tegevusi ma oma klassi alguses aasta kirjutab meie klassi eeskirjad koos. Ma oleks suur asi; koos me tulla ja nõustun reeglite ja me kõik logi plakat kohustust teha oma parima, et järgida eeskirju, aidates samas teisi järgima reegleid kogu päeva. Üks tähtsamaid reegleid meie plakat on mitte kiusamiseks lastele.

Ma kasutan selle grupi tegevust kui võimalust rääkida, mida see tähendab kiusamiseks, ja mida teha, kui õpilane on kiusatud või nad näevad kedagi kiusatakse. Osa õppetund teeb kiusamisvastaseid plakatid, et me riputada meie klassis ja saali. Kui ma tunnistajaks kiusamine, ma rääkida kõik lapsed osalevad eraldi, ja ma ka vaadata meie kiusamisvastaseid õppetund ja plakateid kogu klassi.

Nõuandeid Vastus Õpetaja Intervjuu Küsimused

Ajal oma intervjuus, peate tegema rohkem kui lihtsalt anda üldised vastused küsimustele teilt küsitakse. Parim kandidaat saab selgitada, kuidas nad on kvalifitseeritud tööd ja miks nad sobida kooli.

See muudab palju lihtsamaks rentides manager teha otsus, kui taotleja ilm, miks nad oleks suurepärane rent.

Tee See Personal:  Võtke aega, et isikupärastada vastused intervjuu küsimustele. Kaasa tipphetki oma tausta, oskuste ja erialase töökogemuse, mis on seotud töö, et te kandideerite. Keskendu oskusi kõige olulisemad valdkonnas.

Siin on nimekiri õpetamisoskuste küsitlejad on kõige rohkem huvitatud. Muidugi, kommunikatsioon, organisatsiooni ja kriitilise mõtlemise on kõrge nimekirja soovitud omadused. Kui naasete klassiruumis pärast karjäärikatkestust olema valmis tegelema lõhe oma kogemust.

Näiteid:  Küsitleja tõenäoliselt küsida käitumuslike intervjuu küsimustele, mis teil vaja on näide, kuidas sa tegid midagi. Näiteks intervjueerija võib öelda, “Ütle mulle umbes kord, kui käideldakse käitumuslik probleem üliõpilane.” Sellised küsimused teil vaja mõelda näiteid varasemast õpetamise kogemusi. Nendele küsimustele vastamiseks, olukorda selgitada ja mida sa tegid kas lahendada probleem või saavutab edu.

Seejärel kirjeldatakse tulemus.

Isegi kui küsimus ei ole käitumuslike intervjuu küsimus, see on sageli kasulik anda konkreetne näide. Näiteks olukorrast intervjuu küsimustele palume arvestada võimaliku tulevase olukorra tööl. Intervjueerija võib küsida: “Kuidas sa hakkama vanem, kes arvab, et sa sorteeritud oma lapse ebaõiglaselt?” Kuigi need on tuleviku olukordi, saate siiski vastata koos näiteks alates varasematest kogemustest. See aitab luua nimekirja anekdoote saate joonistada, keskendudes olukordi, kus teie tegevus oli selge, positiivse tulemuse.

Teadus School:  Teadus kooli ringkonnas ja koolis, kus saab tööd, kui teil palgatud. Sul on võimalik leida palju teavet selle kohta, kooli ringkonnas veebilehel. Samuti, kui teil on seotud ühegi õpetajad, kes töötavad koolis, linnaosa või mõne vanemad, kelle lapsed käivad koolis, paluda neil oma ülevaate töö. Mida rohkem tuttav olete akadeemikud, õppekavavälise tegevuse, spordi, üliõpilane profiilid ja õppekava paremini saate küsida mõtestatud küsimustele ja pakkuda nüansirikas vastused intervjuu küsimustele.

Olge valmis Panel Intervjuu:  Kui töövestlusel õpetamise tööd, siis võib eeldada, et intervjuu erinevaid komponente.

Teilt võidakse nõuda intervjuu paneel, mis võiks sisaldada koolijuht, halduspersonali, teiste õpetajate ja vanematega. Mõnel juhul võib osutuda vajalikuks intervjuu otsingu komitee, et on laetud sõelumiseks taotlejad enne liikuma ametliku intervjuu tööd.

Valmistuda õpetamiseks Lühitund:  Enne või pärast intervjuu võite ka paluda, et õpetada lühitunni rühma õpilased või õpetajad teeskleb õpilast, te vestluse ajal.

Ole kindel, et sa tead täpselt, mida sa vajad, et valmistuda iga intervjuu, mis peaks olema selgelt märgitud e-posti või telefoni teel, kõige tõenäolisem, kui te korraldamine oma intervjuus kuupäev ja kellaaeg.

Kuidas teha parimat Impression

Sageli lõpus intervjuu, siis küsitakse, kas teil on küsimusi intervjueerija. See on siis, kui olete saanud intervjueerija ja on võimalus küsida mõned hästi läbimõeldud küsimustele.

Vaadake nimekiri häid küsimusi küsida vestluse käigus õpetamise töökohti. On oluline, et sa tuled valmis küsimusi, et näidata oma entusiasmi positsiooni ja teie huvi rohkem teada rolli, koolis või linnaosa.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *