Mis on funktsionaalne Jätka?

Posted on

Mis on funktsionaalne Jätka?

Mis on funktsionaalne CV ja millal tuleb kasutada ühte taotleda töökohta? Funktsionaalne CV keskendub oma oskusi ja kogemusi, mitte oma kronoloogilises tööandjad. See on tavaliselt kasutatud tööotsijatele, kes on uues ametis, kes on lünkade eest nende tööhõives ajalugu, või kelle tööandjad ei ole otseselt seotud tööd. Sel viisil konkreetseid oskusi on rõhutanud, et tõsta esile tööotsija võimeid.

See erineb traditsioonilise kronoloogilises CV, mis kuvab ajaskaala vastupidine töö kogemus lühiselgitusi iga töö. Selle tulemusena on fookus nihkunud ametinimetused ja aega, mis on möödunud tegeliku oskusi taotleja valdab.

On funktsionaalne Jätka õige Teie jaoks? 

Tööotsijad on palju valikuid, kui tegemist on luua oma CV. Kuna funktsionaalne CV keskendub oskuste üle kuupäevad, see on ideaalne kandidaadid, kes on lõhed töökohti, on alguses oma karjääri (või on ainult internatuuri põhinev kogemus), või on tegemist karjääri lüliti.

Funktsionaalne CV on vähem levinud kui kronoloogiline CV, kus on loetletud kandidaadi tööandjad, alustades viimati toimus positsiooni. Tööandjate ja küsitlejad eelistavad seda formaati, nii et kui teil ei ole põhjust funktsionaalse CV valida kronoloogilises üks. Üks teine ​​võimalus on kombinatsioon CV, mis pakub parimat mõlemast maailmast. On kombinatsioon CV, oma oskusi on esile tõstetud ja siis järgneb teie tööandjad.

Näpunäiteid funktsionaalsete Jätka

Mõtle CV kokkuvõte. Kaaluge CV kokkuvõte alguses oma CV, mis keskendub oskuste teil on, mis on seotud töö. See on suurepärane võimalus kujundada viisil tööandja näeb sind (ja oma CV) esmapilgul.

Organiseerimine teema. Kui kirjutad funktsionaalne CV, korraldada oma CV teemade, mitte lihtsalt loetledes oma töökohta vastupidises järjekorras. Need teemad võivad olla oskuste või kvalifikatsiooni loetletud CV (näiteks “Värbamine Experience” ja “Klienditeenindus Experience”). Koondades oma oskusi koos tööandja võib kergemini näha, et teil on õigus oskusi töö, isegi kui teie tööandjad on alla tähe (või vähem seotud töökoha poolt).

Kasuta märksõnu. Kindlasti kasutada märksõnu ametijuhendis oma CV. Sa võid kasutada neid märksõnu pealkirjad oma alamrubriikidesse või täpploenditega kus te kirjeldaksite oma oskusi ja saavutusi üksikasjalikumalt. See aitab tööandja näha, et oma võimeid hästi sobima töökoha nõuetele.

Mainida asjakohaste projektidega. Samuti pidage meeles, et see hõlmab kõiki projekte – isiklik või ametialane – mis on seotud töö. Projektid näidata oma edu arendamisel ja ülesannete täitmisega.

Ikka hulka tööhõive ajalugu. Pole tähtis, mida sa tõenäoliselt ikka vaja lisada tööhõive ajalugu. Ka see allosas oma CV, et tööandja keskendub rohkem oma oskusi mitte teie tööandjad.

Kirjutage tugev kaaskirja. Kaasa tugev kaaskirja minna oma CV. Kasutage seda kaaskirja laiendada oskusi ja võimeid teil on, et sind tugev kandidaat. See aitab vähendada muresid tööandja võib olla teie tööandjad.

Funktsionaalne Resume Näide

See on näide funktsionaalse CV.

Taotleja
321 Jackson Street
San Jose, CA 55555
(123) 456-7890
the.applicant@email.com

phlebotomist

Eduka veres-panganduse hoolt keskkonna

Tulemustele orienteeritud, kõrge energia, käed-professionaalne oskusi juhtimise, kvaliteedi tagamise, töökava arendamise, koolituse ja klienditeenindust.

Põhioskused hõlmavad:

 • Blood pangandus
 • kvaliteedi tagamine
 • AABB akrediteeringu
 • Vastab FDA cGMP

professionaalsetest saavutustest

EDUCATIONAL

 • Hõlbustab haridus- projektide 2016-2018 Põhja California verekeskustes.

veeniavamine

 • Assisted meeskonnaliikmed veni-torke- ja doonori reaktsiooni hooldus ja pakkudes litsentseeritud personali laiendada oma kohustusi haldamise verekeskus määruste dokumentatsiooni (BSD-del), samas kui määratud iseseisev vere mobiilse üksuse (SCU).

JÄRGIMINE

 • Iga päev tegevuse läbi / kvaliteedi kontrolli hariduse vastutus kui see on seotud kehtestatud valitsuse õigusaktide nõuetele meditsiinilise keskkond.

PROGRAMM JA JÄRELEVALVE

 • Juhendanud lepingu toetust kuus AT & T Broadband süsteemid asuvad Bay Area enne karjääri veeniavamine. Haldaja planeerimine, kvaliteedi kontroll, palgafond, eriprojektid ja hindamiste nõuetekohaseks lõpu-line ja piiritlemine signaali.
 • Vähendatud tööjõu voolavus, kasutusele kahesuunaline side valdkonnas töötajad, täiustatud töötaja välimus ja juhtis laienemine töötaja (tervise) kasu.

TECHNOLOGY

 • Chief kontaktpunkti AT & T telefoni ja ABC-liitunud telejaamade nendega seotud kaebuste ja diagnoosimiseks kommunikatsiooni probleemid kas kohas või kauge ringhääling.

HARIDUS ja MANDAAT

SAN JOSE State University , San Jose, CA.

 • Associate of Applied Science in EKG-veeniavamine 2014
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *