Parimad tehnikad edukaks tööintervjuuks

Posted on

Parimad tehnikad edukaks tööintervjuuks

Kui olete tööintervjuul, võivad väikesed asjad palju muuta. Isegi väike viga võib teile tööpakkumise maksma minna. Võtke aega ettevalmistuseks, et saaksite igal tööintervjuul parima võimaliku mulje jätta.

Need intervjuutehnikad hõlmavad kõiki põhitõdesid, mida peate teadma, et oma intervjuu tehnikat täiustada ja tööintervjuu läbi viia. Alates ettevõtte kontrollimisest kuni intervjuu saatmiseni, muutke kohtumine värbamisjuhiga algusest lõpuni edukaks.

Täiustage oma intervjuutehnikat

Tööintervjuu annab võimaluse särada. See, mida te ütlete ja teete, viib teid töölevõtmise kaalumise järgmisse vooru või lööb teid tülist välja.

Kleit intervjuu õnnestumiseks

Potentsiaalsest tööandjast jäetud esmamulje võib teie tööintervjuu tulemusi oluliselt muuta. Intervjueerija esimene otsus põhineb sellel, kuidas te välja näete ja mida kannate. Seetõttu on alati oluline tööintervjuul sobivalt riietuda. Sobiv oleneb tööandjate lõikes, seega peate valima riietuse, mis sobib sinna, kuhu soovite tööle saada.

Täiustage oma intervjuuoskusi

Tööintervjuu ajal on teie võime intervjueerijaga suhelda ja oma mõtteid sõnastada sama olulised tegurid töö saamisel kui teie CV-s loetletud kvalifikatsioonid. Võtke enne intervjuud aega, et veenduda, et teie intervjuuoskused on sama valmis kui teie CV.

Minimeerige intervjuustress

Intervjuud võivad olla stressirohked, isegi kui olete professionaal, kes on paljudel neist läbi käinud. On tehnikaid, mida saate kasutada stressi vähendamiseks enne töövestlust ja selle ajal, ning strateegiaid, mida saate kasutada tööotsingutega kaasneda võiva ärevuse vähendamiseks. See muudab intervjuu juhtimise palju lihtsamaks, kui te ei tunne end stressis.

Jäta parim esmamulje

Esmamulje on tõesti oluline ja teil pole palju aega töövestlusel hea mulje jätmiseks. Alates sellest hetkest, kui tervitate administraatorit, kuni hoonest lahkumiseni hinnatakse teid kui potentsiaalset uut töötajat. Oluline on jätta igaühest, kellega kohtute, parim mulje.

Müüge end intervjueerijale

Kui olete tööintervjuul, on teie ülesanne müüa oma kvalifikatsioon ja volikirjad värbamisjuhile. Samuti peate intervjueerijale näitama, et sobite hästi nii ametikohale kui ka organisatsioonile. Teatud ettevalmistusega saate end esitleda kandidaadina, keda iga organisatsioon sooviks palgata. Kui annate endast parima, et värbamisjuht teie poolele saada, aitab teil tööle saada.

Mida teha, kui olete introvert

Intervjuud võivad olla tõeliselt keerulised, kui olete introvert, kuid on olemas tehnikad, mis aitavad introvertidel tööintervjuude ajal särada, sealhulgas intervjuu ettevalmistamine ja läbiviimine ning oma introvertsete omaduste müümine.

Võtke aega, et pärast intervjuud tänada

Pärast töövestlust aitäh ütlemine pole mitte ainult hea intervjuu etikett. Samuti tugevdab see teie huvi selle positsiooni vastu ja näitab intervjueerijale, et teil on suurepärased jälgimisoskused. Kasutage oma tänukirja ka intervjuu ajal esile kerkinud probleemide ja murede lahendamiseks.

Harjutage intervjueerimist

Kui võtate aega tüüpiliste intervjuuküsimuste ülevaatamiseks, mida teilt tööintervjuul tõenäoliselt küsitakse, aitab see anda teile vastuste raamistiku. See rahustab ka teie närve, sest te ei otsi intervjuu kuumal istmel vastuseid.

Harjutage sõbra või pereliikmega enne tähtaega intervjueerimist ja see on palju lihtsam, kui olete tegelikult tööintervjuul.

Kasutage oma võrgukontakte

See, keda te ettevõttes, kellega intervjueerite, tunnete, on tõesti oluline. Teie sidemed võivad suunata teid tööle, anda ettevõtte kohta siseteavet ja öelda, mida intervjuu ajal oodata.

Tutvuge ettevõttega

Kui palju teate ettevõttest, kes just teiega intervjuu ajastamiseks ühendust võttis? Seda peaks olema palju ja kogu vajalik teave on Internetis saadaval. Hankige ettevõtte kultuurist sisemine ülevaade ja kasutage intervjuueelise saamiseks oma sidemeid.

Olge telefoniintervjuuks valmis

Aktiivse tööotsimise ajal on oluline olla valmis telefoniintervjuuks lühikese etteteatamisega. Kunagi ei tea, millal võib värbaja või võrgustiku kontakt helistada ja küsida, kas teil on aega töövõimalusest rääkida.

Korraldage rühmaintervjuu

Ühe inimesega küsitlemine on piisavalt raske, kuid see on veelgi raskem, kui peate intervjueerima intervjueerijate rühma (või paneeli).

Intervjuu söömise ajal

Hommiku-, lõuna- või õhtusöögile viimine annab intervjueerijale võimaluse kontrollida teie suhtlemis- ja suhtlemisoskusi ning lauakombeid vabamas keskkonnas kui kontoris. Siit saate teada, kuidas õhtusöögi ajal intervjuud käsitleda, sealhulgas seda, mida tellida, söögiintervjuu etiketti, kes maksab ja muid näpunäiteid kohvi või söögi kõrvale intervjueerimiseks.

Vältige neid intervjuuvigu

Mida ei tohiks intervjueerimisel teha? Vaadake tööintervjuu levinumaid vigu, vigu ja vigu, mida tööle kandideerija võib teha. Mõned neist on alaealised; teised võivad teie võimalusi tööle saada või rikkuda. Seejärel võtke aega, et valmistuda enne oma intervjuud, et te ei peaks pärast selle lõppemist muretsema, kuidas läks.

Rohkem tööintervjuu tehnikaid, mis aitavad teil tööle saada

Vaadake rohkem näpunäiteid telefoniintervjuude, teise intervjuu, lõuna- ja õhtusöögiintervjuude, käitumisintervjuude, avaliku küsitlemise, harjutamise intervjueerimiseks ja täiendavaid nõuandeid intervjuu õnnestumiseks.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *