Kaaskirja Tips: Kuidas teha oma kaaskirja Stand Out

Posted on

Kaaskirja Tips: Kuidas teha oma kaaskirja Stand Out


Üks raskemaid asju kirjutada kaaskirja tööd on, et saate kulutada palju aega ja vaeva kirjalikult täiuslik kirja kuid ei tea, kas keegi läheb seda lugeda. Kirjutamine hea kaaskirja on töö. Sa pead veenduge, et see on hästi kirjutatud, näitab tööandja, miks sa oled kvalifitseeritud ja ei ole mingit ilmselget viga, mis võib minna teile maksma intervjuus.

Milline on parim viis saada oma kaaskirja märganud, kui tööandja on ton neid läbi vaatama? Seal on mõned kiired ja lihtsad sammud, mida saate teha, et kirjutada kaaskirja, mis muljet rentides manager.

Heitke pilk neid nõuandeid ja vaata, millised on teie jaoks parim. Isegi mõned väikesed muutused võivad teha suur erinevus.

Näpunäiteid saada oma kaaskirja märganud

1. Vali õige täht. Enne kui hakkate kirjalikult kaaskiri, olla kindel, et olete valinud õige täht. Stiil on erinev sõltuvalt sellest, kas olete kirjalikult kirja minna koos CV, küsisite töökohta või viitavad esildise.

2. Leia kontaktisik. Kui leiate kontaktisik oma kaaskirja, siis oleks võimalik isikupärastada seda, ja sa pead kellegi järelmeetmete veenduda oma kirjas saab vaatas.

3. Kaasa pöördumisest. See on väärt paar minutit, et näha, kui sa tead kedagi, kes saab teid suunata tööd. Kontrolli oma LinkedIn võrgu ja teie Facebook sõbrad avastada igaüks, kes töötab firma, kes võiks suunata teid.

4. Vali põhi font.  Vali font, mida on lihtne lugeda. Times New Roman, Arial ja Calibri hästi.

5. Hoidke see lühike ja lihtne. Kaaskirjad ei pea olema pikk. Tegelikult on kõik pikk kiri teha, on lugeja silmad lasimaiseksi. Paar lõigetes on palju ja teie kirja ei tohiks kunagi olla pikem kui üks lehekülg. Kui teie kirja on liiga pikk ei kasuta väiksemas kirjas, muuta ja lõigata asemel sõnu.

6. Jätke palju tühja ruumi lehel. Teine võimalus, et parandada loetavust on tühikuid vahel tervitus lõiked ja oma allkirja. See on palju lihtsam lugeda hästi vahedega kirjas kui see on koorima mis on raske lugeda, sest seal on liiga palju informatsiooni Täpötäysi liiga vähe ruumi.

7. Viige kaaskirja oma CV. Vali sama font nii oma CV ja kaaskirja ning teie avaldust vaadata poleeritud ja professionaalne.

8. Tee vaste oma oskusi ja kutsekvalifikatsiooni. Üks tähtsamaid viise, kuidas saada oma kaaskirja märganud on teha selgelt kooskõlas töökohtade loetletud nõuetele tööpakkumiskuulutus ja oma volikirja. Ära oota tööandja sellest aru saada.

9. Highlight ainult kõige asjakohast teavet oma CV. Ärge kasutage oma kaaskirja Kordamine ja korrata, mida teie CV. See on võimalus keskenduda konkreetsete oskuste ja atribuudid pead, mis on kasulik tööandjale. Vaadake vahe CV ja kaaskirja rohkem teavet.

10. Kohanda oma kirjas ja näidata tööandja, mida teil on pakkuda firma. See ei ole väärt saates kaaskirja, mis ei ole kohandatud. See on oma sammuga saada intervjuus, et võtab aega, et isikupärastada kirja mainida esildise kui teil on üks, ja jagada oma tugevaima kvalifikatsiooni. Siin on näpunäiteid kirjalikult kohandatud kaaskirja.

11. Kasutage T-kuju teile kaaskirja. T-kujuline kaaskirja loetleb oma kogemusi ja tööandja nõuetele, tavaliselt laua peale sissejuhatav lõik ja eespool sulgemise.

12. Kasutamine täppe. Kasutades täpploendiks on veel üks võimalus saada teavet märganud oma kirjas. Lõiked kipuvad uduseks koos, kuid täppe juhtida lugeja silmad sisu lehel. Veenduge, et kõik bullet punkt on lühike ja algab hagi sõna. Review näpunäiteid sealhulgas kuuli kaaskirja ja näide kaaskiri täppe.

13. On mõned asjad, mida ei tohiks lisada oma kaaskirja . See ei ole vaja lisada isiklikke andmeid. Kunagi hulka palga nõuded, kui tööandja nõuab eelkõige, et sa teed. Ära mainida, kuidas sa jätsid oma viimase töö, eriti kui te kaotasite. Hoidke oma kirjas keskendunud selle tööga, mida te kohaldamiseks ja hoida seda faktilist.

14. Sulgege kirjas, kuidas sa jälgida (kui teil on kontaktisik) ja ka oma kontaktandmed, et see on lihtne tööandja saada ühendust. Seejärel lisage sulgemine ja oma nimi ja sa peaaegu valmis. Siin on valik sulgemist, mis töötavad hästi kaaskirjad.

15. Kontrolli kirjavigu ja grammatilisi vigu. Ära kliki saata või üles laadida enne, kui olete võtnud aega, et hoolikalt korrektuuri oma kirjas. Grammarly on suurepärane vahend, et teie kaaskirjad on täiuslik. Loe seda valjusti ja võite kiirenemist mõned rohkem vigu. Samuti kontrollige neid nõuandeid korrektuuri oma kaaskirjad ise.

16. Kaasa talle signatuur postitada kaaskirjad. Kui kirjutad kaaskirja, kindlasti ka allkirja oma nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja LinkedIn profiili URL kui teil on üks. See oleks lihtne värbaja saada ühendust teiega.

17. E-post seda ise olla kindel, et vormindamine on täiuslik. Seal on veel üks asi, mida teha enne kui saadate kirja. Saada koopia endale kontrollida viimast. Veenduge, et vormindamine on nagu soovite seda ja korrektuuri see veel üks kord.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *