Kui palju raha Autori marki?

Posted on

Kui palju raha Autori marki?

Kui palju saab autor teha? See küsimus kerkib palju, ja vastus on väga erinev, alates peaaegu midagi (või isegi kaotada raha) miljoneid dollareid. Aga mõista natuke, kuidas autorid makstakse aitab annavad ülevaate, mis lõpptulemuses saab.

Enamiku autorite, nende tasu ja autoritasu läbirääkimisi agent või muu esindaja. Isegi siis, kui sa tead ja lõhki, siis on parem mitte proovida hakkama lepingu tingimustega otse kirjastaja.

Autori Investeeringud Raamatu

Autorid veeta pikki tunde uurides, arendades, kirjutamine ja uuesti kirjalikult oma raamatuid-ja on seotud kulusid aega. Mõned raamatud nõuavad tegelik rahaline investeering autor-näiteks reisi teadusuuringute või puhul kokaraamat autorid, raha kulutatakse koostisosad retsept katsetamine ja kulude fotografeerimine toitu.

Tüüp raamat autor kirjutab mõjutab tulu potentsiaali. Novel või aimekirjandus? Praegune (ja kergesti aasta) või igihaljad (ja aastaringse “mustast nimekirjast” valik)? Tegelane, kelle seiklustest sõidavad palju raamatuid või aimekirjandus teema Backlist, on tõenäolisem, et suurendada tulu potentsiaali autor.

Ettemaksud ja litsentsitasud

Autorid, kes teevad palju ühe Big Five raamat kirjastuste või mõne suurema sõltumatu kirjastused üldjuhul maksta protsent autoritasu iga raamatu müüdud ja antakse eelnevalt vastu litsentsitasu kuni ees, enne avaldamist kuupäeva. See on läbiräägitud agent ja / või autor ja seejärel teha mingit lepingulist kohustust.

Summa ette sõltub paljudest teguritest, sealhulgas, kuid mitte ainult: autori kirjastamine ja müük jälgida andmeid, kuidas “kuum” teema on raamat, üldine halb on osa toimetaja / kirjastaja ja teised kaasatud protsessi kui eriline ja minev raamat on kui võtta tervikuna (nt kirjalikult lugu, voolu, jne), ja mis kõige olulisem, autori platvormi (de).

Self-Publishing

See on õiglane öelda, et kõige füüsilisest isikust avaldatud autorid ei riku isegi nende avaldamise kulud. See põhineb asjaolul, et keskmine omakustanne müüb vähem kui 200 koopiat ja tõenäoliselt sätestatud vähemalt mõned raha avaldada esiteks-näiteks vabakutseline toimetuse teenuseid.

See ütles, füüsilisest isikust avaldatud autor, kes toodab kõrge kvaliteediga raamat, teab turul raamat ja kuidas jõuda selle turu ja paneb vaja ressursse tehes on hea võimalus näha mõned tulu oma autor investeeringute .

Mõningatel juhtudel, füüsilisest isikust avaldatud autorid, kelle raamatute saada müügi veojõukontroll võib parlay et (kui ta / ta tahab) raamatuks tegeleda traditsioonilise raamatu kirjastaja.

Amanda Hocking on Paranormaalne romantika autor, kes on teinud miljoneid dollareid müües oma enese avaldatud e-raamatuid ja siis läks saada mitme miljoni dollari raamat tegeleda St Martini Press.

Donna “Faz” Fasano kirjutas traditsiooniliste kirjastajad ja siis sai indie autor. Nagu indie autor, ta oli kaval turundaja, tegi hea elu, ja lõpuks tagasi on traditsiooniliselt avaldatud.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *