Kuidas lisada oma kontaktandmeid oma CV

Posted on

 Kuidas lisada oma kontaktandmeid oma CV


Kui olete kirjalikult CV, on oluline kaasata kõik oma kontaktandmeid ülaosas oma CV. See võimaldab tööandjatel mõista, kuidas nad saavad teiega lihtsalt.

Ilma täpsed kontaktandmed või vale kontaktandmed, tööandjate ei saa saada ühendust teiega lihtsalt. Sa tahad teha nii lihtsaks kui võimalik tööandja või rentides manager saada ühendust teiega.

Loe allpool vihjeid selle kohta, mida lisada oma kontaktandmed lõik ja kuhu panna oma kontaktandmed lõik, ja vaata, proovi kontakti Jaotistepõhist CV.

Mida Kaasa oma kontaktandmeid jagu

  • Mida sisaldavad: Lisage oma täisnimi, aadress, linn, riik, ja sihtnumber. Samuti lisage oma telefoninumber ja e-posti aadress. Kui teil on LinkedIn lehele või isiklik veebileht, kuuluvad need URL oma kontaktandmed sektsioonis samuti.
  • Nimi: Kui te lähete nime peale oma eesnimi, saate seda oma CV. Siiski, olenemata valitud nimi, olema kooskõlas. See peaks olema nime kõik oma tööd dokumentide, sealhulgas kaaskirjad, visiitkaardid, professionaalne veebilehed jne Sa võid kasutada ka oma täisnimi, kuid pane hüüdnimi soovite minna sulgudes. Näiteks oma nime oma CV võib lugeda: James (Jim) Santinello.
  • Postiaadress: Kasuta püsiv postiaadress oma CV. Kui Te olete üliõpilane, võite lisada nii oma alaline aadress ja oma kooli aadress. Lisage kindlasti ka kõik olulised üksikasjad oma aadress, näiteks korteri number. Kui olete mures privaatsuse kaaluda loetletakse ainult linn ja riik. Näiteks oma aadress võib lugeda: Tampa, Florida. On ka muid asjaolusid, kuhu võiksite kaaluda mitte loetletakse oma füüsilist kodune aadress.
  • E-posti aadress: Kasutage isiklik e-posti aadress , mitte töö e-posti aadress. Sa ei taha segada oma praeguse töökoha e-kirju oma tööotsimise e-kirju. Kui sul ei ole isiklikku e-posti konto, registreerida tasuta e-posti konto jaoks kasutada tööotsinguid. Kuid ka veenduda, et oma isiklik aadress on professionaalne. Kasutage oma ees- ja perekonnanimi aadressi. Vältida ebaprofessionaalne e-posti aadresse, nagu PartyTime@email.com. Kontrollige e-posti kontot sageli, nii et saate vastata tööandja päringuid kiiresti.
  • Telefon: On väga oluline, et oleks kõneposti telefoni nii, et rentides juhid saavad jätta sõnumi, kui sa ei ole kättesaadav. Sa ei taha jätaks ühtegi olulised kõned. Ole kindel, et teie kõneposti sõnumi kõlab professionaalne; Samuti veenduge, et see sisaldab teie nime, nii et tööandja teab, et ta on kutsunud õige inimene.

Muotoilemisesta Kontakt jagu

Tee oma kontaktandmeid ülaosas oma CV; see peaks olema esimene asi, tööandja näeb. Sinu nimi peaks olema tipus ja peaks paistma. Sa võid teha oma nime natuke suurem font kui ülejäänud oma CV või julge oma nime, või mõlemad.

Võite tsentreerida kontaktandmeid lehel, või teha seda vasakule joondatud.

Jäta ruumi või horisontaalne joon vahel lõpuks oma kontaktandmed ning järgmises osas oma CV.

Jätka Kontakt jagu Näide

Eesnimi
Teie Aadress
Teie City, State Postiindeks
oma telefoninumbri
Teie e-posti aadress
LinkedIn või Isiklik Koduleht  (kui teil on üks)

Edit ja korjausvedoksia

Kindlasti korrektuuri oma kontaktandmeid koos ülejäänud teavet oma CV. Kirjaviga oma telefoninumber või e-posti aadressi sagedamini kui võite arvata. See võib takistada teil saada ühendust tööintervjuu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *