Kuidas teada, kas internatuuri Legit

Posted on

Kuidas teada, kas internatuuri Legit

Internet on hämmastav ressursside eriti kui tegemist on leida praktikakohti ja töökohta. Seal on nii palju võimalusi, et kõik mida sa pead tegema, on määrata kindlaks programmid või välimuse internatuuriks konkreetses valdkonnas või tööstuses. Nii palju tulemusi-ja anonüümsus internetis-mõnikord võib see olla raske kindlaks teha, kas reklaamitud internatuuri on tegelikult reaalne või kelmuse otsivad varastada oma andmeid.

Väärtus Praktika

Praktika võib olla suur väärtus, kui tegemist on saada kogemusi ja saada tööle. Kuna enamik ettevõtteid otsima kandidaate eelmise asjakohase kogemuse, praktika on oluline kolledži pensionärid, kes otsivad oma esimest reaalajas tööd pärast lõpetamist.

See ei ole tähtis, kui internatuuri makstud või kui te saate krediiti lõpule internatuuri kogemus, ainus asi, tööandja keskendub on millist tüüpi teadmisi ja oskusi, mida saadud kui interning ettevõtte jaoks.

Õpilased võivad olla kas skeptiline või täielikult usaldav, kui tegemist on leida internatuuri. Siiski, kui internatuuri kõlab liiga hea, et olla tõsi, siis tahan teha natuke rohkem kaevamine. Rääkides inimestega jooksul organisatsioonide või õpilased, kes on varem teinud internatuuri koos firma aitab teil selgitada pilt.

Tahad oma internatuuri kogemus olla üks, mis annab teile reaalne, praktilisi kogemusi.

Praktika Müük

Üks asi olema teadlikud on praktika, mis näivad olevat täiesti müügi positsioone ja mis on makstud rangelt komisjoni müügist. Probleem on selles, et sa ei tea piisavalt ettevõtte või toote mõista kui komisjoni on tõesti võimalik.

Kui tööandja nimekirjad väga avatud kvalifikatsiooni ja ei järelepärimise kohta oma huvisid või kogemus, see on väga tõenäoline, et leiad end külm kutsudes positsiooni või üks, mis pakub kokkupuute ainult üldine haldusülesande.

Vältida Küsitav Praktika

Praktika, mis on küsitav on tavaliselt need, mida soovite vältida. Bad linnaosade või praktikakohtade mõne isiku kodus ei ole kunagi hea mõte. Kui tööandja ei küsi sa täitma taotluse või küsida CV, see ei ole ka hea mõte.

Kui teil halb vibe, kui tegemist on internatuuri loetletakse, nõuetele, või inimesed on tavaliselt hea mõte kaotab võimaluse ja hakkab otsima teise.

Kas teie teadusuuringud

On petuskeemid üle kogu Interneti. Due diligence on nõutav alati teha suuri otsuseid selle põhjal, mida ta ütleb internetis. Uurides firma on üks asi, mida saate teha, et veenduda firma on õigustatud. Rääkige kaitsja ja instruktorid programmis olete lõpetamist. Neil võib olla nimekirja läbiproovitud ettevõtted, mis koolis on juba internatuuri suhteid.

Tehes uuringuid Google on üks võimalus rohkem teada ettevõtte. Sisenemine ettevõtte nime pluss pettus on võimalus näha, kui oleks olnud mingisugune teateid selle firma heaolu ebaseaduslik. Kontroll läbi Better Business Bureau (BBB) ​​ja saidid nagu “Glassdoor.com” aitab ka selgitada ettevõtted, kus on olnud õigustatud kaebusi.

Ei maksa

Kui tööandja küsib raha maksta rohkem teada programmi või teha tegeliku praktika neile, tuleb kindlasti käivitada nii kiiresti kui võimalik. Õiguspärane ettevõtted panna oma andmed seal ja ei nõua raha rohkem teada programmi enne kui isegi teada, mida programm on umbes. Kunagi taotleda internatuuri kui raha on vaja ette.

Võite küsida ka ettevõtte pakkuda teile nimekirja viited või kontaktandmed internid, kes on varem töötanud firmas. Viited inimesed nad on teinud äri annab põhialuseks kindlaks, kui tööandja on legit.

Muidugi, seal on mõned programmid, mis ei nõua raha, mis hõlmab enamiku internatuuri programmide välismaal. Sellistel juhtudel teha oma due diligence uurimistööga. Alguses teada täpselt, mida programm sisaldab ja mida maksab õpilase intern.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *