Mida Kaasa haridusosakond kohta Jätka

Posted on

Mida Kaasa haridusosakond kohta Jätka


Mis on parim viis lisada oma hariduse oma CV? Hariduse osa oma CV, loetleda koolid käisite, kraadid sa saavutada oma GPA kui olete üliõpilane või hiljuti lõpetanud ja mingeid erilisi auhindu ja autasud mida teenitakse.

Sa peaksid kohandada hariduse osa oma CV, et see sobiks teie asjaoludel, sealhulgas kas teil on veel üliõpilane, kui palju töökogemus teil on, ja kui palju õppeedukust teil on. Autor sealhulgas õigus teavet hariduse osa oma CV, saate muljet oma tööandja ja turvaline intervjuus.

Mida Kaasa haridusosakond oma CV

Olulise teabe lisada hariduse osa on oma kraad (id) ja koolid käisite.

Võite anda ka täpsemat teavet, sealhulgas oma suuremate ja väiksemate. Võite ka aasta te lõpetanud, kuigi see ei ole vajalik.

Kaasa oma hinne punkti keskmine (GPA) kui te olete praegu üliõpilane või 1-2 aastat koolist välja, ja kui teie GPA on tugev (umbes 3,5 või kõrgem).

Samuti kuuluvad erialaklassifi- või auhinnad olete saanud koolis. Need võivad ulatuda Ladina kiitusega (nagu cum laude või magna cum laude ), et Dean Loetelu muud auhinnad. Võite ka kooliväliste klubid, heategevusliku rühmad, või Kreeka organisatsioonid, kuhu olid aktiivsed ja / või valduses juhtrolli.

Samuti kuuluvad kutsealase arengu kursusi ja sertifikaadid. Võite loetleda kõiki litsentse teil on, kui teil on eraldi osa oma CV, kus sa selle teabega.

Kuhu panna haridusosakond oma CV

Praegune õpilaste või hiljutine kolledži lõpetajate tõenäoliselt taha panna hariduse sektsioonis suunas peal CV. Seda seetõttu, et õpilased on tavaliselt piiratud töökogemus. Sel juhul soovite rõhutada oma akadeemilise edu.

Kui teil on koolist välja vähemalt paar aastat, siis võib liikuda selles rubriigis põhja poole oma CV. Selleks ajaks, teil on piisavalt töökogemust rõhutada, et sa ei pea toetuma oma hariduse.

Näpunäiteid Hariduse osas oma CV

Mõtle §. Kui teil on palju informatsiooni lisada hariduse osa oma CV, kaaluge käesolevas jaos §. Peamised lõik võib ka oma koolides ja kraadi, ja siis võib olla teistes osades nagu “Auhinnad ja autasud”, “sertifikaadid” ja “Professional Development.” Kui sa pidas juhtrolli kooli-tütarorganisatsiooni (nagu klubi, sport, või Kreeka organisatsiooni), võite lisada, et allpool Auhinnad ja autasud joon.

Anda spetsiifikat (kui kasulik). Kui sub-kolledži oma ülikooli on hästi tuntud ja asjakohased (nt oletame, et teil on lõpetanud külalislahkuse koolis oma ülikooli ja on kandideerite külalislahkus) saate lisada, et enne kui ka oma ülikooli nimi. Näiteks võiks öelda “School of Hospitality, XYZ College.”

Võite jätta välja oma GPA. Kui Te olete üliõpilane või hiljuti lõpetanud ja teie GPA ei olnud suur, kuid teil on muid märke, jäta GPA välja ja pane midagi muud, nagu “XYZ auhinna saaja.” Kui olete koolist välja paar aastat, te peaksite oma GPA välja oma CV ükskõik mida.

Võite jätta välja keskkooli (mõne aja pärast). Kui olete olnud kolledži aasta või nii (või kui olete mõnes teises omamoodi täiendõppe), võite jätta oma keskkooli kraadi ja GPA välja oma CV. Kuid te peaks mainima oma keskkooli diplomi (või GED), kui see on Teie kõrgeim aste.

Räägi tõtt. See on väga lihtne, kui tööandja kinnitada kas haridus teavet oma CV on tõsi või mitte. Ta lihtsalt kontrollida oma ärakirja. Seetõttu aus olla. Näiteks, kui te ei ole rahul oma GPA, jätke see välja, kuid ei tee seda üles.

Jätka haridusosakond Mall

Võite kasutada järgmisi mall struktureerida hariduse osa oma CV. Pea meeles, et saate muuta ja eemaldada selle teabe vastavalt oma oludele ja selle tööga, mida te taotlete.

haridusosakond

College Nimi
Lõpetamise aasta
Degree, Major ja Väike
GPA

Auhinnad ja autasud
Kaasa tahes akadeemilise saavutused siin, sealhulgas Ladina kiitusega, kiitusega teie suur ja palju muud.

Sertifikaadid
Kaasa tahes ametialastel või hariduslikel sertifikaadid olete saanud.

Professional Development
Kaasa tahes professionaalse arengu kogemusi, sealhulgas kursuste (nii online ja isiklikult) ja seminaridel. Sa võid ka mainida, kui sa oled liige erialaorganis organisatsioonidega. Kui sa hoiad positsioon organisatsioonis, mainida, et samuti.

Jätka haridusosakond Näide # 1

Huntown College
mai 20XX
Bachelor of Arts inglise, Department kiitusega
3,8 GPA

Jätka haridusosakond Näide # 2

HARIDUS
XYZ College
Bachelor of Arts in Journalism

Auhinnad ja autasud
summa cum laude
ABC auhind silmapaistva ajakirjanduse suur

Sertifikaadid
Level 1 strateegilise kommunikatsiooni sertifitseerimine

Professional Development
Conference koordinaator, XYZ Ajakirjandus Association of America

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *