Näpunäiteid undergrads otsib Sport Karjääri Töö

Posted on

Näpunäiteid undergrads otsib Sport Karjääri Töö

Karjääri spordi peetakse unistuste töö eest palju inimesi, ja seal on palju radu väljale. Kui inimesed mõtlema spordi nad sageli mõelda sportlased, kuid seal on palju muud tööd, mis on olemas, et toetada nende sportlaste või nende edendamiseks või meeskondade või liigad nad esindavad.

Kuigi seal on palju erinevaid töökohti, ta on konkurentsivõimeline valdkonnas. Need, kes on kõige edu saada jalg ukse ja arenev sageli on need, kes hakkavad vundamenti oma karjääri kolledži.

Tüübid sportlaskarjääri

Äri sport on lai, ja peaaegu iga kutseala saab ühendada sport mingil moel. Mõned kõige levinumad rajad hõlmavad:

  • Äritegevus: Spordimeeskonnad ja spordiliigade, ükskõik kui suur või väike toiminguid, ikka on ettevõtete ja vajadust olla sellisena. See tähendab, et nad vajavad raamatupidajad, raamatupidajad, administraatorid ja rohkem. Kõrgeimal tasemel, kes töötavad numbrid peavad olema vilunud mõistmine konkreetseid küsimusi nagu palk mütsid ja professionaalne lepingud. Väikseima, kogemusi fundraising ja saada, mida ja piiratud ressurssidega on väärtuslik.
  • Sport juhtimise: See on lai kategooria võib ulatuda keskkooli Spordidirektorid kõik viis kuni tegevjuhid suur professionaalne sport frantsiisid. See hõlmab ka agendid, kes esindavad sportlased, ja see ei ole sugugi haruldane, et neil õigust kraadi.
  • Turundus / avalike suhete: müüa pileteid, spordiklubide vaja konkureerida teiste meelelahutuse võimalusi oma turgudel lisaks teistele spordiklubide. Turundus meeskonna ja selle mängijad on suur osa sellest, ja kogenud turunduse spetsialiste saab teha see juhtub.
  • Ajakirjandus / ringhäälingu: Enamik ajakirjanikke ei tööta spordiklubide kuid uudiste organisatsioonid, mis hõlmavad meeskonnad. Kuid ringhäälinguorganisatsioonid tavaliselt töötavad meeskonnad, ja see on ka üsna tavaline, et ajakirjanikke üle minema avalike suhete pool äri ja töö meeskonna või liiga kuuluv uudisteagentuur.
  • Tervishoid: Major professionaalne spordiklubide on oma meeskonna arstid, kes on arstid, kes on spetsialiseerunud Spordimeditsiini. Lisaks on paljud füsioterapeudid tööd koos sportlased.
  • Coaching / skautlus: Enamik treenerid ja skaudid on endine mängija, kuid nad ei pruugi mängijad, kes võistlesid kõrgeimal tasemel. Mõned on, kuid paljud sportlased, kes nihkunud need rollid kui nad mõistsid nende mängimine päeva olid üle.

College Kogemused / Praktika

Sportlaskarjääri sageli algab kolledži. Enamik kolledži sportlik osakonnad palgata õpilasi töö algtaseme töökohti oma äri kontorid või nende sport talitused, mis on spetsialiseerunud pakkudes üksikasjalikku teavet kohalike uudiste turustusvõimalusi umbes meeskonnad ja sportlased. Tööpakkumised ka on saadaval üliõpilane ajakirjanikud ja õpilaste ringhäälinguorganisatsioonid on üliõpilane juhitud ajalehed, raadiojaamad, või telejaamade. Kolledžid Spordimeditsiini programmid sageli aidata töötajate meeskondi sportlik koolitajad.

Väljas ülikoolilinnakus, madalama liiga spordiklubide regulaarselt palgata internid sarnast rolli nende frantsiisid, nagu seda teevad ümbruskonna uudiste organisatsioonid või eetrisse tütarettevõtete et kaane kolledži meeskonnad. Seal on sageli ühistu vaheline kokkulepe on lähedal ja ülikoolide, mis võib anda internid regulaarselt.

Networking ja usalduse

Seal on tavaliselt rohkem tööd stabiilsuse kolledži sportlik osakonnad kui on professionaalsete spordiklubide. Äri- ja turustamise seotud positsioonid võivad olla suhteliselt stabiilne professionaalsete meeskondade, kuid ei saa olla käive palju seisukohti tõttu doominoefektini uus juhtkond või uute busside renditud iga paari aasta tagant. Uus üldiselt juhid sageli nagu palgata inimesi nad juba teavad ja usaldavad, ja sama kehtib ka treenerid, kes on ka öelda, kes saab palgati koolitajate ja teiste sarnaseid seisukohti.

Osa on edukas töö spordiga areneb rapport juba äri ja saada nende usalduse. Millega neid suhteid sageli algab beebi samme. Näiteks füsioterapeut töötavad kliinikus võidaksin käputäie ustavate patsientidel. Üks neist patsientidest võib olla ühendatud keegi kohalik kolledži või alaealine pro meeskond, kes paneb hea sõna, et füsioterapeut. See võib kaasa tuua võimaluse töö mõned meeskonna sportlased, ja võibolla isegi täiskohaga seisukoht mööda teed.

alustades Small

Kui inimesed arvavad, et spordiklubide, nad arvavad sageli suurte professionaalsete liigade ja suurte kolledži programmid, kuid enamik meeskondi on olemas palju väiksemas ulatuses. Major League Baseball ja NHL mõlemal on ulatuslik madalama liiga süsteemid ja Division I koolid moodustavad vähem kui ühe kolmandiku sportlikud programmid NCAA. Teisisõnu, karjääri sport on kõige tõenäolisem, et alustada väikese kolledži või madala madalama liiga meeskond väikelinna.

olulisi andmeid

  • Spordimeeskonnad vaja spetsialistide laia valikut valdkondades.
  • Tee karjääri sport algab kolledži.
  • Olles sportlane ei ole vajalik, kuid see aitab mõned positsioonid.
  • Oodata esimest töökohta olla väikeste kolledžite või väiksemaid professionaalse spordi meeskonnad.

Athletic Kogemus

Töökohti, kus sportlikud kogemused sageli on vaja saada jalg ukse juhendamisega või uurimisele. Kui mitte muul põhjusel, siis on raske treener või luuraja olla tõhus, kui nad ei ole mänginud mängu, kus nad teevad elu. Nagu hästi, samuti oleks raske kedagi, kes ei mänginud mängu teenida usaldust ja austust mängijate või teiste treenerite või skaudid.

Olles sportlane praegu või varem ei ole vajalik enamiku teiste töökohti, kuid see on kasulik. Isegi kui madala amatöör, olles konkurentsivõimeline jooksja golfimängija või tennisist, näiteks aitab arendada arusaamist pühendunult ja professionaalselt vajalikud sportlaste meeskonnad toetab front office staabid.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *