Liiki Cover Letters

Posted on

Liiki Cover Letters

Kui olete tööotsinguid, on oluline valida sobiv kaaskirja täht eesmärk. On eri liiki kaaskirjad, sealhulgas viis kõige levinumat: taotlus tähed, esildise kaaskirjad, tähed huvi, võrgustike ja väärtust juhtmõtteks tähed.

Kaaskirjas te kasutate määrab, kas te kandideerite otseselt tööd või lihtsalt otsib tööotsingu abi üksikisikutele oma ametialast võrgustikku.

Tee oma kiri Konkreetsed

Kindlasti valida tüüpi kaaskirja, mis kajastab, kuidas te kandideerite või tüüpi abi tööotsimisel te taotlete.

Teie kaaskirja tuleb spetsiaalselt selle tarvis. Kui see on kaaskirja lisatud CV ankeeti tuleb kohandada iga positsiooni otsida. Töökohad haldajad saavad tunda, kui taotleja kaaskirja on geneeriline üks, et ta on kasutanud taotleda mitu positsioone. Selline kaaskirjad, mis näitavad hoolsuse puudumisest või sügav huvi firma, võib põhjustada oma CV on vastu võetud ilma lühidalt.

Liiki Cover Letters

  • Application kiri:  Taotlus kirja on kirjutatud taotleda konkreetse töökoht. See on traditsiooniline kaaskirja, mis saadetakse koos CV kandideerida.
  • Referral Cover Letter:  esildis kaaskirja mainib nime isik, kes on suunanud oma tööd. See võib olla suurepärane võimalus saada tööandja huvides, eriti siis, kui üksikute pakkudes suunamisest on teada, et firma olete huvitatud töötamisest.
  • Kiri Huvipakkuvad:  motivatsioonikirja, tuntud ka kui geoloogiliste kirja, küsib võimalike vabade töökohtade konkreetses ettevõttes.
  • Networking kiri:  Networking tähed taotleda tööotsingu nõu ja abi. Need võib saata kolleegidele, et inimesed, kellega on täidetud erialastel konverentsidel või muu tööstuse sündmused või inimesed, kellele te ühendatud läbi professionaalse sotsiaalsete võrgustike saidid nagu LinkedIn.
  • Väärtus Proposition kiri:  väärtuse pakkumine on lühike selgitav avaldus, mis teeb kandidaat unikaalne.

Nagu eespool mainitud, kaaskirjad peaks olema suunatud potentsiaali töökohtade olete huvitatud. See tähendab, et enne kirjutamist taotluse kirja üleandmise kaaskirja, motivatsioonikirja või väärtuse pakkumine kirja, mida sa pead tegema oma kodutöö ja teadustöö ettevõtte saadate oma kirjas. Relvastatud selle teadmisega, saate näidata oma kirjas, kuidas teie skillset ja töökogemus tugevalt kaasa organisatsiooni peaks nad palgata teid.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *