5 viisi, et võtta kontrolli oma aega, kui töötate kodus

Posted on

5 viisi, et võtta kontrolli oma aega, kui töötate kodus

Aja juhtimine on oskus, kuid nagu iga oskus, see võtab praktikas. Ja enamik meist, see ei ole kunagi täiesti õppinud, eriti kui te töötate kodus keset kaost pereelu. Kui olete lõpuks sain ühe suure aja raiskaja kontrolli, midagi muud paratamatult hüppab.

Aga ei saa araks. Need näpunäited aja juhtimine, mis on nii telecommuters ja kodu ettevõtete omanikud, aitab teil täpselt oma aja juhtimise probleemid enne kui nad käest.

Määra Ajakava

Aja juhtimine algab planeerimine. Võimalusel seadke oma töö tundi ette nii nii teile ja teie perele teada, millal teil töötavad. Telecommuters, see võib olla üsna lihtne, kuid kodus ettevõtete omanikud see võib võtta mõne distsipliini töötada, kui ütlete te.

Kui te töötate kodus lastega, igivana ajajuhtimise tehnikat, et määrata oma töö tundi ümber uinaku ajal; Siiski on asju, mida meeles pidada umbes uinaku ajal, nimelt, et uinak sõiduplaanid muutuvad-mõnikord päev-päeva, kuid  alati  ajas. Nagu lapsed kasvavad välja uinakuid see võib mõtet töötada pärast magamaminekut asemel.

multitegumtöö Sobivalt

Mõned ütlevad, et multitegumtöötlus on halb või et ei ole olemas sellist asja nagu paneks. Kes teab? Aga see on lihtsalt tõsiasi, et aja juhtimine, kui te töötate kodus hõlmab mõned multitegumtöötlus. On oluline mõista, et multitegumtöötlus on kahe teraga mõõk: See võib lihtsustada oma päeva või jäta teid pool tosinat poole teinud projekte päevas. Osa aega juhtimine tähendab multitegumtöö tõhusalt.

Teades, kuidas multitask ja kui multitask on võti saavutada parem harmooniat oma töö ja koduse elu. Ja üks oluline tegur, kui palju töö-at-home vanem peab multitask on palju lapsehooldustasu ta töötab.

Omaks Rutiinne kuid Jääge Creative

Kui sa üritad leida tasakaal töö-at-home karjääri hõivatud lastega leibkond, rutiinne on sinu sõber. Sest igas vanuses lapsed, routines sujuvad üleminekud, mis võib olla raske lastele. Kuidas tõhus kooli hommikul rutiinse on oluline samm alustades igaühe päeval paremale.

Aga rutiin aitab mõnes kohas päev liiga, st naptime, enne magamaminekut, õhtusöök, pärast kooli, kodutöö jne Aga rutiinne ei ole ainult lastele, see võib olla oluline osa viibivad ülesanne kodust töötaja. Valides alati kontrollida e-posti, helistada või teha muid ülesandeid teatud kellaaegadel tagab, et need töökohad saavad tehtud.

Kuid nii lastele kui ka täiskasvanutele saavad liiga lisatud rutiin. Ole paindlik. Rutiin muutuda lapsed kasvavad. Naps minema; lapsed muutuvad oskused majapidamistöid; lapsehooldustasu sõiduplaanid muutuvad. Ole valmis, et muuta oma rutiin, kui vaja.

Tunne ennast (ja teie pere)

Ei aja juhtimine tip töötab kõigile, sest meil kõigil on erinevad stiilid ja nõrkused, kui tegemist on korraldada meie aja. Mõned meist võivad olla õppida lõpetada procrastinating teised vajavad kitsenduse häiritud vaba tööruumi, et saada midagi teha. Teiste jaoks hea to-do list on hädavajalik.

Ja nii hinnata, kas sinu oma on hea töö-at-home isiksus on esimene samm kindlakstegemiseks ja kõrvaldamiseks oma nõrkusi. Töötada välja töö-at-home põhireeglid, et mõjutab teie isiksuse ja pere vajadustele.

Kasutage Tools Tõhusalt

Seal on nii palju vahendeid, mida saab hoida telecommuter ühendatud nüüd. Tööriistad nagu internet, arvutid, e-posti ja telefoni on, mida teha kodus töötades võimalik enamik meist. Aga need vahendid võib tegelikult takistada meie aja juhtimine jõupingutusi, kui ei kasutata tõhusalt.

Saatke juhtimine on ilmselt üks kõige olulisemaid oskusi saame omandada, sest e võib saada täiskohaga töö iseenesest kui me laseme ta. Jälgimine meie ajal võib põhjustada suuremat tõhusust paljastavad meie suurim aega wasters. See aitab meil kindlaks, millised vahendid-, mis võib ulatuda tasuta online rakendusi uusi rakendusi oma telefoni-aitab meil käivitada meie töö ja kodu elab tõhusamalt.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *