Kõrgeim tasustatud töökohtade jaoks Lõpetajad otse välja College

Posted on

Kõrgeim tasustatud töökohtade jaoks Lõpetajad otse välja College

Kui valid suur, et nende seisukoht teil töötada üks kõrgeima tasustatud töökohti lõpetajatele, võite teenida mugav palk otse välja kolledžis. Arvestades kasvavad kulud kõrghariduse ja laenu vastutuse, et paljud lõpetajad on kogunenud, kolledži üliõpilased on hoolikalt arvestades tulu potentsiaali oma kraadi.

Kui olete bakalaureuse, palk on üks tegureid arvestada, kui olete Teie huve karjääri võimalusi. Vali üks parimaid pöörates suurtootjate ja saate paigutada rahalist edu. Samuti on oluline kaaluda, kas nende tööülesandeid on sobivad teie huvidele ja kas pikaajalise töö väljavaated on paljulubavad. Samuti leiavad pikaajalist potentsiaali, kui te otsite parim tasustatud töökohtade, millest mõned võivad nõuda täiendavat haridust ja koolitust.

Bureau of Labor Statistics (BLS) aitab praegustele ja tulevastele üliõpilaste et saada ülevaade tulu ja töökohtade potentsiaali erinevate populaarsete võimalusi. Paljud töökohad on tehnoloogiaga seotud, kuid on ka teisi valdkondi, mis maksavad lõpetajate hästi, sealhulgas tervisele, side, müügi, rahanduse ja algtaseme juhtimise.

Tulu sissetulek on ehk suurim põhjus, miks enamik inimesi tööga elatist, nii valides karjääri põhineb potentsiaali kasum on oma plussid. Siiski võib olla ka puudusi selline lähenemine.

kasu

 • Maksevõime alla üliõpilane võla kiiremini
 • Olles võimeline salvestada suuri kulutusi varem
 • Kogemuste saamine in-nõudlust eriala
 • Rohkem kulutamisraha

puudusi

 • Võimalik täiendõppe kulud
 • Kinnijäämise ebaküllaldane karjääri
 • Lubades raha üksi sõita karjääri otsuseid
 • Potentsiaalne raisata andeid paremini rakendada mujal

Top 20 Kõrgeim tasustatud töökohti ülikooli lõpetanutele

Need on 20 kõrgeima tasustatud töökohti kolledži lõpetajate bakalaureuse kraadi, alates 2018. diagrammi ja nimekiri allpool näidata keskmisest sissetulekust, prognoositud töökohtade kasvu, ja lühikirjeldus töökoha nõuetele. Keskmine aastapalk kõik ametid on $ 38.640 ja prognoositud töökohtade kasvu kõikides ametid kümne aasta jooksul, mis lõpeb 2026 on 7%.

 • Tarkvara arendajad on loominguline mõtetes taga arvutiprogrammid. Mõned arendada rakendusi, mis võimaldavad inimestel täita eriülesandeid arvutis või muus seadmes. Teised arendada alussüsteemidele et käivitada seadmeid või kontrolli võrkudes.
 • Elektriinsenerid projekteerimise, arendada, testida ja kontrollida elektriseadmete tootmine, nagu elektrimootorid, radari ja navigatsioonisüsteemid, sidesüsteemide ja elektritootmise seadmed. Elektroonikainsenerid disaini ja arendada elektroonikaseadmete, sealhulgas ringhäälingu ja sidesüsteemid, nagu kaasaskantavad muusikamängijad ja globaalse positsioneerimissüsteemi (GPS) seadmed.
 • Arvutisüsteemide analüütikud uurida organisatsioonide praegune arvuti süsteemid ja menetlused ning projekteerimise lahendusi, mis aitavad tõhusamalt tegutseda ja tõhusalt. Nad toovad äri ja infotehnoloogia (IT) koos vajaduste mõistmisel ja piiranguid nii.
 • Industrial insenerid leida võimalusi, et kõrvaldada raiskamine tootmisprotsessis. Nad kavandama tõhusaid süsteeme, mis integreerivad töötajate, masinad, materjalid, teavet ja energiat, et muuta toote või osutada teenust.
 • Mehaanikainsenerid disaini, arendada, ehitada ja katsetada mehhaaniline ja termiline andurid ja seadmed, sealhulgas tööriistad, mootorid ja masinad. Mehaanikainsenerid disaini elektrit tootvate masinate-nagu elektrigeneraatorite, sisepõlemismootorite ja auru ja gaasiturbiinid-samuti võimu masinatega, nagu külmutus- ja kliimaseadmete.
 • Ehitusinseneride algatada, kavandada, ehitada, kontrollida tegutseda, ehitada ja säilitada infrastruktuuri projektide ja süsteemide avalikus ja erasektoris, sealhulgas teede, hoonete, lennujaamad, tunnelid, tammid, sillad ja süsteemid veevarustuse ja reoveekäitluse.
 • Finantsanalüütikud anda juhiseid ettevõtetele ja eraisikutele investeerimisotsuste tegemisel. Nad tulemuslikkuse hindamiseks aktsiad, võlakirjad ja muud liiki investeeringuid. Nad töötavad pangad, pensionifondid, investeerimisfondid, väärtpaberite ettevõtted, kindlustusseltsid ning muud ettevõtted.
 • Juhtimine analüütikud või juhtimise konsultandid ettepanekud, kuidas parandada organisatsiooni tõhusust. Nad nõustavad juhid, kuidas teha organisatsioonide tulusam vähendades kulusid ja suurendada tulusid. Organisatsioonid palgata konsultandid arendada strateegiaid sisenevad tänapäeva turul ja konkurentsivõime säilitamise sees.
 • Võrgustik ja arvutisüsteemide administraatorid korraldada, installida ja tugiorganisatsioonide arvutisüsteemide, sealhulgas kohtvõrgud (LAN), laivõrgud (WAN), võrgu segmentides, intranet ja muud andmed sidesüsteemid. Administraatorid hallata servereid ning laua- ja mobiiltelefoni seadmeid. Nad tagavad, et e-posti ja andmete salvestamise võrgud töötavad korralikult.
 • Müügiesindajad tehnilised ja teaduslikud tooteid müüa kaupu hulgi või tootjate ettevõtetele, valitsusasutused ja muud organisatsioonid. Nad ühendust klientidega, selgitada ja propageerida toodete omadustele nad müüvad, hinnaläbirääkimistel ja vastata kõikidele küsimustele, et nende kliendid võivad olla toodete kohta.
 • Keemikud õppida aineid hetkel aatomite ja molekulide taset ja analüüsida, mil viisil ainete üksteisega koos. Nad kasutavad oma teadmisi, et arendada uusi ja täiustatud tooteid ja kvaliteeti testida tööstuskaubad.
 • Logistikute analüüsida ja koordineerida organisatsioonide tarneahelate-süsteemid, mis liiguvad toodete tarnija tarbija. Nad hallata kogu elutsükli toote, mis sisaldab endas, jaotamise ja tarnimise toote.
 • Registreeritud õed anda patsiendi ravi, harida patsienti ja avalikkust erinevate tervise tingimused, ning anda nõu ja emotsionaalset tuge patsientidele ja nende pereliikmetele.
 • Raamatupidajate ja audiitorite valmistada ette ja uurida rahalist arvestust. Nad tagavad, et rahalist arvestust on täpsed ja et maksud on makstud ja õigeks ajaks. Raamatupidajate ja audiitorite hinnata finantstehingud ning töötada, et aidata tagada, et organisatsioonid töötavad tõhusamalt.
 • Laenu ametnikud hinnata, lubada või soovitada heakskiidu laenutaotlusi inimestele ja ettevõtetele. Töö laenu ametnikud on suurt klienditeeninduse ja müügi komponente. Laenu ametnikud sageli vastata küsimustele ja juhend klientidele läbi taotlemise protsess.
 • Väärtpaberite, kaupade ja finantsteenuste müüjad ühendada ostjad ja müüjad finantsturgudel. Nad müüvad väärtpabereid üksikisikutele, nõustavad ettevõtteid otsima investoreid ning läbi ametitest.
 • Turundusuuringute analüütikud uuringu turutingimuste uurida müügipotentsiaali tooteid või teenuseid. Nad aitavad ettevõtetel mõista, milliseid tooteid inimesed tahavad, kes neid osta, ja mis hinnaga. Nad koguvad andmeid ja teavet, kasutades erinevaid meetodeid, näiteks intervjuud, küsimustikud, fookusgrupid, turuanalüüsi uuringud, avaliku arvamuse küsitlused ja kirjanduse ülevaateid.
 • Personalikulud spetsialistid värvata, ekraan, intervjuu, ja koht töötajatele. Sageli käsitsema teisi inimressursside töö, nagu need, mis on seotud töötaja suhetes, hüvitist, toetused ja koolitus.
 • Avalike suhete spetsialistid luua ja säilitada soodne avaliku kuvandi organisatsioonide nad esindavad. Nad veesõidukitele meedia väljaanded ja arendada sotsiaalse meedia programmid kujundada avalikku arvamust oma organisatsioonide ja suurendada teadlikkust oma töö ja eesmärke.
 • Alg-, põhi- ja gümnaasiumi õpetajad tundide ettevalmistamiseks, käesoleva õppematerjali õpilastele, hinnata õpilaste edusamme, hallata klassiruumis käitumist ja suhelda vanemate umbes üliõpilane probleeme ja edusamme.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *