Best Jobs for Computer Science Major Grads

Posted on

Best Töökohad Computer Science Major Grads

Võib-olla olete alati soovinud lahendada probleeme või dešifreerida koodid. Võibolla on harjumus õppida uusi keeli, või äkki sa olid mõelnud piisavalt arvuti šantažeerima kaas ja käpard tööst. Kui jah, arvutiteadus võib olla ideaalne karjääri valik.

Arvutiteadus suurtootjate vaja mõelda analüütiliselt, et töötada välja süsteemid ja programmid, kuid peab olema ka üksikasjalikult orienteeritud piisavalt probleeme lahendada. Nad peavad olema võimelised suhtlema üldarusaadav inimesi hinnata nende vajadusi ja edasi tehnilist teavet lihtsas keeles.

Loovus on oluline neile, infotehnoloogia peamiste äriühingute, kes soovivad tulla hiljemalt app või tehnoloogia vidin. Arvestades kiire muutumise kiirus jooksul tehnoloogia, infotehnoloogia peavad peamised äriühingud on janu õppida kursis viimaste arengutega.

Arvutiteadus suurtootjate ka peab olema uudishimulik maailma nende ümber, sest programmid ja süsteemid rakendatakse kõiki võimalikke ala elu ja kaubanduse.

Arvestades pervasiveness infotehnoloogia ühiskonnas täna, seal on palju erinevaid töö võimalusi infotehnoloogia suur. Õige töö teile sõltub teie isiklikke oskusi, väärtusi ja huve.

Tarkvara arendaja

Tarkvara arendajad luua tarkvara, mis võimaldab kasutajatel täita eriülesandeid erinevate seadmete nagu arvutid või mobiilseadmed. Nad vastutavad kogu väljatöötamist, katsetamist ja hooldamine.

Tarkvara arendajad peavad olema tehnilised loovust vaja probleeme lahendada üheselt. Nad peavad olema vabalt arvuti keeles, mida kasutatakse kirjutada koodi programmid.

Suhtlemisoskus on oluline tagamiseks vajalikku teavet ja teadmisi lõppkasutajate kuidas tarkvara töötab.

Vastavalt Bureau of Labor Statistics (BLS) , tarkvaraarendajad teenis sissetuleku mediaan $ 103.560 mai 2017 ja tööhõive oli peaks kasvama 24% 2016-2026, palju kiiremini kui keskmine kõikide ametite.

Andmebaasi administraator

Andmebaasi haldajad analüüsida ja hinnata andmeid kasutajate vajadustega. Nad arendada ja parandada andmete ressursse hoiukohta ja kriitilise informatsiooni.

Nad vajavad probleemi lahendamise oskusi arvuti teaduse suuri õige rikete andmebaasi ja muuta süsteemide kasutajate vajadusi areneda.

Vastavalt BLS , andmebaasi administraatorid teenitud keskmine tulu $ 87.020 mai 2017 ja tööhõive oli peaks kasvama 11% 2016-2026, mis on kiirem kui keskmine.

Arvuti riistvara insener

Arvuti riistvara insenerid vastutavad projekteerimine, arendamine ja katsetamine arvuti osad, nagu trükkplaate, ruuterid, ja mäluseadmete.

Arvuti riistvara insenerid vajavad kombinatsioon loovuse ja tehniline ekspertiis. Nad peavad olema innukas õppijatele, kes kursis uute suundumuste valdkonnas luua riistvara, mis mahutab hiljemalt programme ja rakendusi.

Arvuti riistvara insenerid peavad olema visadust teha põhjalik teste süsteemide, ikka ja jälle, et tagada riistvara töötab korralikult.

Vastavalt BLS , arvuti riistvara insenerid teenitud sissetuleku mediaan $ 115.120 mai 2017 ja tööhõive oodati kasvada 5% 2016-2026, umbes nii kiiresti kui keskmine.

Computer Systems Analyst

Arvutisüsteemide analüütikud hinnata organisatsiooni arvutisüsteemide ja soovitada muudatusi riistvara ja tarkvara suurendab ettevõtte efektiivsust.

Kuna töö nõuab regulaarset suhtlemist juhid ja töötajad, arvutisüsteemide analüütikud peavad olema tugevad suhtlemisoskus. Systems analüütikud peavad suutma veenda töötajate ja juhtkonna vastu tehnoloogia lahendusi, mis vastavad organisatsiooni vajadustele.

Ka süsteemide analüütikud vaja uudishimu ja pidevalt õppida jälgida trende tehnoloogia ja teadus tipptasemel süsteemid.

Systems analüütikud on vaja ka äri oskuste teada, milline on parim kogu organisatsiooni. Tegelikult sarnane ametinimetused on äri analüütikud või äri süsteemide analüütikud.

Vastavalt BLS , arvutisüsteemide analüütikud teenitud keskmine tulu $ 88.270 mai 2017 ja tööhõive pidi kasvama 9% 2016-2026, umbes nii kiiresti kui keskmine.

Arvutivõrgu Arhitekt

Arvutivõrkude arhitektide disain ja rakendavad võrkude ja andmesidesüsteemide, sealhulgas kohtvõrgud, laivõrgud, extranets ja sisevõrgud. Nad hinnata organisatsioonide vajadusi andmete jagamise ja side.

Lisaks arvutivõrgu arhitektid hinnata tooteid ja teenuseid turul. Arvutivõrkude arhitektide testida süsteeme enne rakendamist ja lahendada probleeme, nagu neid pärast setup on paigas.

Arvutivõrkude arhitektid peab olema analüütilised oskused hinnata arvutivõrkude.

Vastavalt BLS , arvutivõrgu arhitektid teenisid sissetuleku mediaan $ 104.650 mai 2017 ja tööhõive oli kasvab 6% 2016-2026, umbes nii kiiresti kui keskmine.

Veebiarendaja

Web arendajad hinnata kasutajate vajadusi informatsiooni baasil ressursse. Nad loovad tehnilise struktuuri veebisaitide ja veenduda, et veebilehti on kättesaadavad ja kergesti laadida läbi erinevaid brausereid ja liidesed.

Web arendajad struktuuri saite maksimeerida lehevaatamiste arvuga ja külastajate kaudu otsingumootori optimeerimine. Nad peavad olema kommunikatsiooni võime ja loovust veenduda veebilehel vastab selle kasutaja vajadustele.

Vastavalt BLS , veebiarendajad teenitud keskmine tulu $ 67.990 mai 2017 ja tööhõive oli peaks kasvama 15% 2016-2026, palju kiiremini kui keskmine.

Infoturbe Analüütik

Infoturbe analüütikud luua süsteemid, et kaitsta teavet võrkude ja veebilehtede küberrünnakute ja muud turvarikkumistest. Nende kohustuste hulka kuuluvad ka uurides suundumusi andmete turvalisuse probleeme ennetada ja paigaldada süsteemid, et vältida küsimusi, enne kui nad esinevad.

Turvalisus analüütikud on vaja ka tugevat probleemide lahendamise oskusi uurida rikkumisi kindlaks põhjused, ja muuta või parandada turvasüsteemid.

Vastavalt BLS , infoturbe analüütikud, teenis keskmine tulu $ 95.510 mai 2017 ja tööhõive oli peaks kasvama 28% 2016-2026, palju kiiremini kui keskmine.

Arvuti ja info teadlasi

Arvuti ja teabe teadlased leiutada ja kujundada uusi lähenemisviise arvutustehnika ja leida uuenduslikke kasutusi olemasoleva tehnoloogia. Nad uurivad ja lahendada keerulisi probleeme arvuti äri, teaduse, meditsiini, ja muudes valdkondades.

Arvuti ja teabe teadlased kirjutavad algoritme, mida kasutatakse, et tuvastada ja analüüsida mustreid väga suurte andmekogumite. Mõned arvuti ja teabe teadlased luua programme, mis kontrollivad robotid.

Vastavalt BLS , arvuti ja teabe teadlased teeninud sissetuleku mediaan $ 114.520 mai 2017 ja tööhõive oli peaks kasvama 19% 2016-2026, palju kiiremini kui keskmine.

Arvuti ja Infosüsteemide Mänedžerid

Arvuti ja infosüsteemide juhid analüüsida ettevõtte tehnoloogia vajadusi ja teostada järelevalvet asjakohaste andmete süsteeme. Nad peavad olema võimelised hindama tarkvara, riistvara, võrkude ja muu tehnoloogia vahendeid osta või arendada.

Kuna arvuti ja infosüsteemide juhid palgata, koolitada ja kontrollida personali, suhtlemisoskus on oluline selles rolli. Nad peavad olema tugevad liidrid, kes suudavad tõhusalt suhelda oma töötajaid.

Vastavalt BLS , arvuti ja infosüsteemide juhid teeninud sissetuleku mediaan $ 139.220 mai 2017 ja tööhõive oli peaks kasvama 12% 2016-2026 kiiremini kui keskmine.

IT projektijuht

Projektijuhtidele  IT sektori jõupingutuste koordineerimisel meeskond programmeerijate ja analüütikud  viia projekte. Samuti analüüsida tehnilisi probleeme oma firma või kliendi korralduse, pakkudes lahendusi ja nõuandeid, et suurendada tootlikkust.

Probleemide lahendamise oskusi ja laialdased teadmised tehnoloogiat ja arvutisüsteemid aitavad infotehnoloogia majorsexcel selles rolli. Hea suhtlemisoskus on vaja dešifreerida kasutajate vajadustele ja edasi tehnilised kirjeldused arendajatele.

Vastavalt Payscale, projektijuhid teenivad tulu $ 86.126.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *