Kuidas loobuvad Töö isiklikel põhjustel

Posted on

Kui teil on vaja lahkuda tööd isiklikel põhjustel, see võib olla raske teada, kuidas rääkida oma tööandja, ja kui palju informatsiooni jagada.

Üllatuslikult ei pea üksikasjad oma tööandja. Näiteks võite lihtsalt väita, et te lahkute isiklikel põhjustel või perekondlikel põhjustel.

Muudel juhtudel, võiksite anda põhjust. Näiteks, kui te lahkute, sest pere haigus või te kavatsete olla viibimist-at-home vanem, võite jagada seda. Kui soovite anda oma tööandjale põhjust oma tagasiastumisest, on mõned head põhjused saab jagada lahkuda positiivse noodiga.

Et aidata teil liikuda protsessi, siin on mõned nõuanded selle kohta, kuidas astuda, kuidas rääkida oma boss, ja kuidas jääda heades suhetes ettevõtte pärast jätad.

Kui palju infot jagada

See võib olla raske teada, kui palju jagada oma tööandja kohta, miks te lahkute.

Vihje : Kui te olete üldse rahutu jagamise kohta põhjustel lihtsalt öelda, et te lahkute isiklikel põhjustel.
See näitab, et teie boss, et sa ei lahku, sest sa ei ole rahul firma.

Kui te arvate, et võite taotleda uut töökohta ettevõtte kui teie isiklikke küsimusi lahendatakse, siis võib anda natuke detailsemalt. Näiteks, kui te Lahkuv sest sa lähed olema viibimist-at-home vanem paar aastat, siis võib seda seletada oma boss.

Kui olete tegelikult Lahkuv sest sa ei ole rahul oma töö, ei lähe detailidesse sellest. Sa tahad, et säilitada head suhted ettevõtte (ja teie juhendaja), nii et saate neid kasutada kui viidet. Sel juhul saate kasutada ebamäärane keel, mis te lahkute isiklikel põhjustel.

Jagamine lahkumise põhjus – Või Ei

Lahkumisest isiklikel põhjustel, tahad alati rääkida oma boss esimese isiklikult, kui see on võimalik. Võite otsustada, kas soovite pakkuda talle koos isikuandmete, miks te lahkute vestluse ajal.

Pärast räägib oma ülemusega, jälgida tagasiastumise kirjas oma boss samuti inimressursside esindaja. Saate valida, kui palju jagada inimressursside kohta, miks te lahkute, kuid selgitavad, et te lahkute isiklikel põhjustel ning sisaldama üksikasju, kui lähete. Kui võimalik, pakkuda, et aidata üleminekul. Pea meeles, nii tähti, et mitte saada liiga-Jaaritteleva; soovite, et hoida kirja lühidalt.

Kui te pole kindel, kuidas kirjutada kirja, see on okei kasutada proovi tagasiastumise kirjas kui lähtepunkt oma kirjas või e-posti.

Ametist kiri isiklikel põhjustel

Siin on näide tagasiastumist e isiklikel põhjustel. Samuti vaatab rohkem proovi tähed ja koos või ilma põhjustel, jättes oma töö.

Teema Line: tagasiastumine – Linda Evangelista

Lugupeetud Mark,

Ma tahan teile nõu, et ma lahkuvad isiklikel põhjustel, tõhus 27. september 2019.

Hindan väga tuge ja juhendamist olete andnud mulle ajal oma aega koos ABC ettevõte. Minu aeg töötavad ettevõtte on olnud väärtuslik osa minu karjääri, ja ma olen tänulik võimalusi mulle ajal minu ametiaja siin.

Kui seal on midagi üldse, ma saan aidata üleminekut, siis palun andke mulle teada. Ma ka telefonitsi saadaval ja e-posti, kui ma võib olla abi.

Lugupidamisega

Linda
Saatke
Telefon

Teised viisid loobuvad Töö

Kuigi parim viis tagasiastumist on öelda oma tööandja isiklikult ja seejärel jälgida ametliku tagasiastumise kirjas, mõnikord isiklikke küsimusi tulla kiiresti ja sa sunnitud tagasi astuma kiirustades.

Kui seal on kergendavate asjaolude, peate tagasi astuma telefoni või e-kirja saatmiseks. Kuid need ei ole professionaalne, kuidas hakkama tagasiastumist. Kasutage ainult neid meetodeid hädaolukordades.

Ideaalis peaks andma oma tööandjale vähemalt kaks nädalat teate, kui tagasi astuda. See on aktsepteeritud professionaalne ja viisakas käitumine töökohal. Kuid mõnel juhul pead anda vähem teade kuid ainult siis, kui see on hädaolukorras. Tahad alati anda inimestele nii palju aega kui võimalik reguleerida oma lahkumist.

Jääge Positiivne Kuigi Sa Moving On

See on võti, mis sa olema positiivne, kui arutame ettevõtte ja oma tööd. Seal on midagi võita olles negatiivne ja kõik kaotada.

Mööda teed, oma tööandja võib-olla etaloniks teile või võiksite kirja soovitust teda. Ka te ei soovi, mida sa öelda oma tööandja ohustada tulevaste töövõimaluste kui sõna saab, et sa oled negatiivne.

Isegi kui sa vihkad oma tööd, vihkan ettevõtte või palk on kohutav, siis ei tohiks mainida ükskõik mis teie kirjas või teie vestlust oma ülemusega.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *