8 põhjust, kodus töötamine – töötamise eelised kodus

Posted on

8 põhjust, kodus töötamine - töötamise eelised kodus

Töötamine kodus on ta tõusud ja mõõnad, kuid enamik meist plusse kaaluvad üles miinused töötamine kodus. Kuigi meie karjääris, kodukontoris seadistuse ja lastehooldekorraldust võib suuresti varieeruda, telecommuters “töötamise põhjuste kodus on rohkem kooskõlas.

Veeta rohkem aega oma lastele

Töötamine kodus saab olla osa oma laste rutiin kogu päeva; mitte ainult hommikul, õhtuti ja nädalavahetustel. Võite võtta lõunapausi oma väikelapse ja kuulda kõiki päeva uudiseid, kui nad saavad koolist koju. Töö-at-home vanemad ei ole piiramatu aega oma lastele, kuid neil on sagedamini võimalusi olla koos oma lastega.

Suurendada või säilitada oma tulu

Emad, kes lahkusid kasvatamiseks karjääri lapsed saavad kergendada oma tee tagasi tööjõu töötades kodus. Töötamine kodus võib tähendada võttes konsulteerimist töö või ettevõtlusega alustamiseks, samas kasutades käed-, päev-päevalt lastekasvatuse stiilis. Või töötavad vanemad, kes liiguvad out-of-home office teletöö saab säilitada oma sissetulekuid, kulutades rohkem aega kodus ja säästa palju töökohal kulusid.

Loobuma pendeldama

Kui reisida töö, sa oled ega olemata perega koosolemise aeg. Töötamine kodus kõrvaldab selle aja raiskamine jätab rohkem aega nii. Samuti ei ainult sõitmisest drag, see on kallis. Säästad raha gaasi, ühistranspordi kulusid ja / või auto kindlustus ja hooldus töötades kodus.

Tööaeg paindlikumaks

Kuigi füüsilisest isikust inimesed sageli nautida suuremat paindlikkust kui teletöö töötajad, nii tavaliselt on suurenenud kontroll oma sõiduplaanid. Paljud, kes töötavad kodus valida tundi varahommikul või pärast lapsed on läinud magama.

Gain kontrollitunnet ja rahulolu

Tee aega enda jaoks, samuti oma pere koos aeg salvestatakse töötades kodus. Füüsilisest isikust eriti tunda, kontrollides oma saatust, kuid teletöö töötajad, kes žongleerima kodu ja töö ülesandeid tõhusamalt saavutada mõistlik tasakaal. Plus tulust töötades kodus saab teha vahet luksuskaupadele, et te muidu loobuma.

Säästa raha lastehoiu kulud (võimalik)

See ei pruugi kehtida kõigile, kuid mõned vanemad, kes töötavad kodus, sõltuvalt nende töökohtade ja vanuse nende lapsed, saaksid elatist teenida osalise tööajaga või ei väljaspool lastehoiu. Määrab, kui palju lastehoiu ja milliseid lastehoiu te vajate, siis töö, et oma eelarve.

Põgeneda kontoris sotsiaalse dünaamika

See üks toimib kahes suunas. Mõned inimesed, kes hakkavad kodus töötamine jäta sotsiaalseid aspekte kontoris, kuid teised tunnevad distractions tarbetu koosolekutel, koosviibimistel või plaanivälise vestlused on vesi jahedam lõigata oma tõhusust, laiendades veelgi aega eemal pere.

Säästa raha riiete ja lõunasööke

Ja kuigi see on tõesti ei ole hea mõte töötada oma PJs, eriti lapsed ümber, kes otsivad teile näitena, siis tõenäoliselt kulutada vähem tööriiete töötades kodus. Kui te pakkisid oma lõunasöögi (kui jah, siis see on üks ülesanne välja oma nimekirja!), Summa, mida kulutada lõuna- ja kohvipausid väheneb.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *