Töö kodus kõnekeskuses Palgad

Posted on

Work at Home Call Center Palgad

Küsimus igaüks tahab vastata uuest töö on “Kui palju see maksma?” Samas, kui kaalute kodus kõnekeskuse palk, teine ​​küsimus on: “Kuidas see maksma?” Virtual kõnekeskused on erinevad meetodid arvutamise maksma.

Kõnekeskus töökohti võib maksta tunnitasu, per-kõne või minutihinda või üks neist määr pluss stiimul. Kui töö on töökoht USA, peab ta maksma miinimumpalka, kus agent elab. Kuid sõltumatud töövõtjad ei pruugi saada miinimumpalka.

Palgaarvestuslehe

Ükskõik maksma struktuuri kasutatakse, kodu-põhine kõnekeskuse töötajad peaksid hindama, kas nad saavad konkurentsivõimelise palga määra arvutamisel tõsi tunnipalk. See on viinud kui palju sa teenida tunnis keskmiselt nädalas samas moodustades kulud, mida kannavad.

Kui arvutatakse nende tõelist tunnipalk, sõltumatud töövõtjad peaksid aru igal koolitustasu, tasumata koolituse ajal või muu tasulise mahaarvamisi, et ettevõtted võivad nõuda, ja nad peaksid kaaluma osa füüsilisest isikust maksud, mida nad tekitavad, kuid töötajad ei . Ja nii töötajate ja töövõtjate arvutada pidevat ja ühekordne väliskulud, nagu Internet / telefoni teenust, kõrvaklapid, arvutitehnika ja viirusotsingu tellimused arvutamisel nende tunnitasu. (Plus, need asjad võivad olla mahaarvamisi, et hoida häid andmeid.)

Call Center tunnitasu

Mõlemad otsetöövõtt ja tööhõive kõnekeskused võib maksta tunnitasu, kuid see on rohkem levinud töökohtade järgi. Basic palgamäärasid (välja arvatud stiimulite) ulatuvad USA miinimumpalka kuni $ 15 tund. Kakskeelne ained võib maksta ülemises otsas skaala, sest seal on sageli palgavahe $ 1 või rohkem tunnis kakskeelne kõnekeskuse töö.

Iga kõnekeskuse töö, mis reklaamib, et see maksab rohkem kui $ 12 tunnis on tõenäoliselt ka stiimul oma keskmisest palgast, otsin väga spetsialiseeritud oskused ja kogemused (näiteks TeleHealth õendusabi töökohti) või tasu selle töötajatele. Nagu tellis-ja uhmris töö, palk on sageli põhineb keskmine palk geograafilises piirkonnas töötaja, nii et sama firma võib maksta kauge töötajad erinevates riikides erinevad tunnipalk.

Per-Helista ja Per-kõneminutihindu

Agendid kompenseeritud kohta kõne kohta ja minutihinna alusel (või “kõneaega”) makstakse ainult aega telefoni-mitte aega oodanud kõned tulevad. Aine võib olla kuidagi teada, kas kõned tulevad pidev. Per-kõne palgamäärade võib olla kuskil $ 0,10 kuni $ 0,25 minutis, kuid ei ole kuidagi ette teada, mida see võib töötada välja kui tunnitasu. Pärast mõnda aega kestnud töö, on võimalik arvutada keskmine tunnipalk, mis siis saab reguleerida, et nendega seotud kulud.

Neile makstakse ühe kõne, liigub kiiresti läbi kõnede tähendab rohkem raha. Tööhõive seisukohti maksab tunnipalga alammääraks-tavaliselt miinimumpalka-kui liiga vähe kõnesid tulnud agent teenida põhipalk. Kuid sõltumatud töövõtjad harva saada sellist kaitset ja saab hõlpsasti teha vähem kui miinimumpalk. Kuna maksud ei ole välja võetud sõltumatud töövõtjad palk (kuigi töövõtjad maksavad need hiljem maksu aeg), siis võib tunduda, et nad teevad rohkem raha kui nende tunnitasu palkadega kolleegidega.

Kuid tegelikkuses sõltumatud töövõtjad maksavad rohkem makse, sest nad vastutavad tööandja ja töötaja osad Medicare ja sotsiaalmaksu.

Agendid tasutakse kõne kohta või minutihinna alusel peaks tegema harjumus arvutamisel nende palk tunnitasu alusel nende arvestust, et nad saaksid projekti paychecks, võrrelda oma praegust töökohta potentsiaalsete töökohtade ja olla kindel, et nad saavad läheb määr kõnekeskuse töö. Samuti, nagu need tunnitasu alusel, see on hea mõte numbrile kaasnevad kulud töötavad firma.

premiaaltasu

Enamikul juhtudel soodustusi nii töötajad ja töövõtjad lisaks üks alus palgasüsteemid eespool. Seal võiks olla mõne sõltumatu töövõtja müük töökohti, mis on stiimul ainult. Stiimulid võiksid lihtsalt keskmine komisjonitasu müügi (a protsenti müüdud kogus), kuid kõnekeskuse firmad kasutavad paljud muud liiki premiaaltasu programmid. Ettevõtted võivad pakkuda raha preemiad müügi teatud toote, müügi üle teatud summa, või top müüja päev, nädal või kuu.

Stiimuleid saab pakkuda mitte-müük töökohti ka. Ettevõtted võivad pakkuda kõrgem neile, kes täidavad teatud kõnede arv tunnis, preemia neile hea klienditeeninduse tagasiside või teatud kõnede või uuringute lõpetatud.

Sõltumata sellest, kuidas ettevõte arvutab stiimuleid, agendid, alustades uut töökohta ei saa projekti premiaaltasu kuni nad on olnud töö mõneks ajaks. Ja isegi siis, see kõikuda.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *