Parim Font Size ja Liik aadressi

Posted on

Parim Font Size ja Liik aadressi

Kui olete kirjalikult oma CV, font valik ei küsimuses. Oluline on valida põhiliste font – valida üks, mis mõlemad tööle juhid ja taotleja juhtimissüsteeme saab kergesti lugeda. Teie CV ei ole koht kasutada raskesti loetav cursive, käekirja stiilis või kalligraafia fonte.

Miks Jätka Font valik oluline?

Siin on mõned põhjused, miks see on oluline hoida fonti oma CV lihtne. Esiteks, paljud neist on lugeda taotleja jälgimise süsteemid ja mitte inimesed. Need süsteemid töötavad kõige paremini lugemise teksti asemel fancy vormis.

Märkus : See ei ole lihtsalt masinad, mis kasu kergesti loetav tekst – inimese silmad ka lihtsam.

Ärge Tee Suurus liiga väike

Tee lihtne rentides juhtide ja võimalike küsitlejad läbi lugeda kogu oma CV. Vali font suurus, mis on vahemikus 10 ja 12. See tagab, et keegi ei ole kissitama läbi lugenud kõik teavet selle tähtsa dokumendi. Töökohad juhtide ja värbajate tavaliselt veedavad sekundit põrkav iga CV enne liigutades selle “jah” või “ei” pakk. Tee oma CV raske lugeda, ja te võite lõpetada kaotamas võimaluse, mis oleks olnud täiuslik teile.

Parim Resume kirjastiili kasutada

Basic bookprint fonte nagu Arial, Verdana, Calibri ja Times New Roman hästi. Siiski, kui te taotlete oma positsiooni graafiline disain või reklaami (kui CV paigutus ja kujundus võib olla osa teie hindamine), tööandjate olla avatud alternatiivsete fonte.

Võite teha lõik päised veidi suurem või julge. Ja ärge unustage valge ruumi ka. Hoidke pool marginaalid standard laius.

Tee oma nime välja paistma. Sinu nimi (mis tuleks paigutada ülaosas oma CV) võib olla veidi suurem.

olema kooskõlas

Ärge liig kapitalisatsiooni, julge, kursiivis, rõhutab või muu rõhutades funktsioone. Jällegi, põhi toimib paremini. Kas olla järjekindel oma vormis.

Näiteks, kui sa julge üks lõik pealkirja, julge neid kõiki. Veenduge, et kõik bullet punkte on liigestatud sama summa, ning et ühtlustamist ja reavahe kogu on järjepidev.

Kuidas valida Font

Vali font nimekirjast ülaosas oma dokumendi enne, kui hakkate kirjalikult oma CV.

VÕI:

  • Sisestage oma CV.
  • Tõstke CV.
  • Kas valida font pop-up aken või valige font nimekirjast ülaosas dokumendi.
  • Vali font size soovid kasutada samamoodi.

Kinnitades oma Font valik

Töökohad juhtide võib lugeda oma CV ekraanil, kuid see on ka üsna tõenäoline, et nad välja printida koopia oma CV. Nii et pärast olete valinud font ja fondi suurus, on alati mõistlik välja printida koopia oma CV.

Vihje : Heitke pilk oma trükitud CV et näha, kas see on lihtne skaneerida kaudu. Kui teil on kissitama lugeda, või leida font tundub kitsas, teist valida või vali suurem suurus.

Bottom line: Sa tahad kedagi, kes näeb oma CV, et oleks võimalik kergesti lugeda.

Kui saate lugeda dokumendi ise, ja te ei kasuta uudne font (nt koomiline sans, käekirja font jne), olete ilmselt tehtud hea valik.

Rohkem Jätka Style Tips

  • Ole järjekindel. Sinu CV, kaaskirja ja muude rakenduste materjalide peaks nägema nad kuuluvad samasse paketti. Vali sama font kogu ja järjepidevalt valikuid font suurus, marginaal laius ja vormingu.
  • Ära saada väljamõeldud. Väheste eranditega (näiteks graafilise disaini või reklaam töökohti, nagu eespool mainitud) on kõige parem hoida oma CV lihtne. Creative jätkub võib panna välja rentides manager … või jänni taotleja jälgimise süsteem ja kunagi teha inimese HR inimene. Pidage meeles: eesmärk on muljet lugeja oma oskusi ja kogemusi, mitte oma CV stiili valikuid.
  • Eesmärgiks ühel lehel? Ärge näpistama kirjasuurus täita oma eesmärki. Kirjutamine CV ei meeldi essee kirjutamiseks koolis. Sa ei saa kriuksuma alla traadi, muutes oma font suuremaks või väiksemaks. Plus, CV pikkus on vähem oluline kui CV sisu. Teil on alati võimalik töötada ühe lehekülje versioon anda välja võrgustiku ürituste ja Töölaatadel ja hoida pikem versioon teiste tööotsinguid eesmärkidel.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *