Kuidas Küsi Kui seisukoht on telecommute Töö

Posted on

Kuidas Küsi Kui seisukoht on telecommute Töö

Kui ettevõte ei ole konkreetselt öelda seisukoht on telecommute töökohtade kirjelduses, siis kõige tõenäolisemalt ta ei kavatse palgata telecommuter otse. Ja see on päris tavaline. Kaugtöö on sageli nõrguma lubatud pärast töötaja on osutunud tema tootlikkust kontoris. Ja otsus tehakse sageli üksikute juhtide, isegi kui ettevõte on kaugtöö poliitika.

Kui te ei aktsepteeri seisukohta, et ei ole telecommute töö, siis on vähe kaotada, küsides otse välja, kui teletöö on võimalus selles asendis. Aga sa ilmselt ikka taha oodata, kuni pakkumine on tehtud või pooleli.

Kuid lihtsalt sellepärast ettevõte ei palgata telecommuter otseselt ei tähenda, et ei ole võimalust positsiooni saamas telecommute tööd tulevikus. Ja kui sa ikkagi tahad tööd, isegi kui ei ole kaugtöö on lubatud, peate olema peen teada ettevõtte kaugtöö poliitika.

Kui ettevõte ei ole telesideteenuseid-sõbralik, küsides teletöö võib tõsiselt haiget oma võimalusi saada tööd. Astuda samm-sammult lähenemist noppima teavet kaugtöö.

Esiteks Research

Kui sa tead kedagi, kes töötab firma (kes ei ole seotud rentides protsessi), küsida, kuidas telecommute sobiv on. Kas ta tea kedagi, kes telecommutes? Kui jah, siis kui tihti? Kas teletöö poliitika?

Kui sa ei tea ühtegi siseringi uurida firma saada tunnet suhtumine töö-elu küsimusi. Loe uudiseid ettevõtte kohta. Vaadake nimekirjad telecommute sobiv ettevõtted. Otsi vihjeid ametijuhendis. Kas see mainida “paindlikkus” või muu töö ja eraelu kasu?

Kuid pidage meeles, et lihtsalt sellepärast, et ettevõte lubab mõned teletöö, see ei tähenda, positsiooni te taotlete võiks telecommuted.

Küsi Kaudne Küsimused

Uurige tundi ja kontoris asukohta. (Kas positsiooni asub selles kontoris? Millised on töö tunnid?) Need on kahjutud küsimustele, mis võivad saada teatud informatsiooni. Proovige kiirenemist peen vihjeid oma küsitlejate hoiakuid töö ja eraelu küsimustes. Kas nad tunduvad avatud paindlik tööaeg?

Kui märgid on head (nii teletöö hoiakuid ja sa saada pakkumist), kas sa tahad olla natuke rohkem otsest sellest, paludes üldiseid küsimusi ettevõtte teletöö / flextime poliitika. Kui kaugtöö on lubatud, kuid ainult iga juhtumi puhul eraldi, võiksite lõpetada siin. Oodake, kuni olete olnud töö mõneks ajaks avab kaugtöö uuesti.

Küsi otse, kui julged

Kui ettevõte ei ole telesideteenuseid sobiv ja sa küsida teletöö otse, siis ilmselt ei saa tööd. Nii rajada oma otsuseid, kui palju tööd selle kohta, kui palju soovite tööd, kui te ei saa telesideteenuseid üldse.

Kui te otsustate küsida, kas positsiooni võiks saada telecommute töökohtade, oodake, kuni töö on tehtud pakkumine. Proovige panna positiivne mõju teletöö ettevõtte, st kõrvaldada pendeldama teeks teid tootlikumaks, see päästaks bürooruumid jne

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *