Lugege Praktika General Electric (GE)

Posted on

Saa infot kättesaadavate võimaluste ja kraadiõppe üliõpilastele

General Electric internatuuri


Aastal 1892 Edison General Electric Company (asutatud 1890. aastal Thomas Alva Edison) ja tema peamine konkurent, Thomson-Houston Company, liideti ning nimetas uue korralduse General Electric Company (GE). Ühendades dünamo ja muid elektrilisi seadmeid, sealhulgas hõõglamp elektrilamp, et Thomas Edison tuuakse lauale ja domineeriv elektriline innovatsiooni ettevõte, Thomson-Houston, millest sai tugevamaks läbi rea ühinemiste. Need kaks firmat suutsid ühendada oma eraldiseisvad patentide ja tehnoloogiate saaks toota täielik elektriseadmete.

Igaüks elab Kirde saab külastada muuseumi Innovation & Science in Schenectady, New York, mis säilitab arhiiv ajalooline GE teavet ja fotograafia oma Hall of Electrical History.

Praktika & Co-Ops

Interning GE annab õpilastele võimalused võtta mõningaid kõige raskemaid väljakutseid töötades parimad inimesed ja tehnoloogia tööstusele. GE uhke lahenduste leidmiseks turgudel energia, tervise ja kodus, transport ja finantseerimine. GE annab internatuuri ja co-op võimalusi kogu maailmas annab õpilastele võimaluse omandada reaalse maailma kogemus töötavad Põhja-Ameerikas või osaledes väärtusliku kogemuse välismaal. GE valiti Forbes nagu # 7 top parimaid kohti intern 2012..

Kui olete huvitatud rohkem teada tegemise GE täiskohaga töö, intern saate konkurentsivõimelist palka ja saada hinnatud liige GE meeskond. Internid ja co-ops võib teenida sama kasu, mis on saadaval GE täistööajaga töötajat, nagu puhkusereservist aega ja võimaluse suhelda juhid ja teised internid samas käivad informatiivne istungid, karjäärimessid, ühiskondlike sündmuste ja huvitegevuse. Kvalifikatsiooni positsioonide riigiti erineda.

Praktika & Co-Op Positsioonid võib leida järgmistest asukohtadest

 • Aafrika
 • Brasiilia
 • Hiina
 • Euroopa
 • Mehhiko
 • Lähis-Ida
 • Ühendkuningriik
 • Ühendriigid

eriprogrammid

GE pakub mitmeid erinevaid programme õpilast , kes soovivad omandada kogemusi töötab populaarne ja väljakujunenud firma.

programmid Saadaval

 • Kogenud Commercial Leadership Program (ECLP)
  See internatuuri on peamine arengu võimaluse tulevikus müügi ja turustamise juhid.
 • Financial Management Program (FMP)
  Finantsjuhtimine programm on intensiivne kaheaastase algtaseme programmi nelja vahelduva ülesandeid, sealhulgas finantsplaneerimine, raamatupidamine operatsioonide analüüs, auditeerimine ja prognoosimise ja on sageli esimene samm eduka juhtimise karjääri GE . Mille kutsehaiguste programm aitab viimastel kolledži lõpetajate arendada oma juhtimise ja analüütilised oskused läbi klassiruumis koolituse ja ettevõtete ülesandeid, mis aitab suurendada oma teadmisi ja oskusi töötades tööstuses.
 • Human Resources Leadership Program (HRLP)
  GE keskendub arengule tugeva HR spetsialistide töö nende väga mitmekesine töökeskkonda. GE usub, et koolitus on võtmetegurid tugev liidrid rolli HR spetsialistid jooksul mitmekesine globaalse firma nagu GE.
 • Infotehnoloogia Leadership Program (ITLP)
  See programm on liider edendada tehnilist juhtimist GE. IT spetsialistid saavad võimaluse kasvatada oma juhtimisoskusi, ärialast taiplikkust ja tehnilise sobivuse trumpe karjääri, mis pakub piiramatu potentsiaali edasiseks kasvuks. Infotehnoloogia (IT) on oluline tuleviku GE. Mis ligi 10.000 IT spetsialistide umbes 50 riigis, GE kujutab see endast suurt ala keskenduda ja investeeringute üle ettevõtte ja on vajalikud, et säilitada oma tugevat juhtimist, konkurentsivõime ja edu tööstuses.

Äriinternatuuris Välismaal

Eesti internatuuri
GE praegu värbamisel kõrgetasemelise kolledžis / ülikoolis õpilaste tööd halduse ja toe ärijuhtimine funktsiooni järgmistes kohtades: Nigeeria, Ghana, Angola, Lõuna-Aafrika, Sambia ja Keenia.

Praktika Engineering tehnilise kontrolli / Elektri
Õpilased tahavad saada osa organisatsiooni ja liider tehnoloogia ja innovatsiooni tahavad rohkem teada seda võimalust insener või kraadiõppurid. See internatuuri on 6 kuud kestuse ja nendele üliõpilastele, kes on edukad on võimalus osaleda valikut Edison Engineering Development Program (EEDP) toimub mais.

kvalifikatsiooni

 • GE püüab üliõpilaste lõpetamist mais Master Degree Lõpetajad ühes või mitmes järgmistest valdkondadest: Electronic Engineering, elektrotehnika, automaatika või samaväärne nende kraadi.
 • GE välja kandidaate, kes omavad head teadmised inglise keeles, kirg tehnoloogia, meeskonnamängija, protsessile orienteeritud, uudishimulik, paindlik ja avatud mõtlemisega.

Asukoht:  Firenze, Itaalia

Financial Management Program (FMP) Praktika:

GE Global kasvu ja Operations – GE Saksamaa

GE FMP Praktika on esimene samm, et taotlejad peavad võtma osaleda GE maineka FMP programmi. Üliõpilased, kes edukalt lõpule programmi kaaluda täistööajaga koolilõpetaja asendis.

FMP on intensiivne kaheaastase algtaseme juhtivatel programm, mis hõlmab nelja vahelduva ülesandeid. Osalejad veedad 6 kuni 12 kuud hoone oma teadmisi ja oskusi konkreetsetes valdkondades, nagu finantsplaneerimine ja analüüs (FP & A), vastutusest või tarneahela rahandus.

kvalifikatsiooni

 • Kandidaatidel peab olema kõrgema akadeemilise saavutus rahanduse, raamatupidamise, ärijuhtimise, majanduse, matemaatika või inseneri eelistatud.
 • Vastu huvi ja kompetentsi rahastamiseks.
 • Peab olema motiveeritud ja sõida.
 • Peab olema oskus juhtida ja töötada lõpp eesmärk ja omavad tugevaid aja juhtimise oskused.
 • Võime suruda läbi ebaõnne töötades otse ulatuslik inimrühma mitmekesine keskkond.
 • Peab olema hea side, inimestevahelised ja mõjutavad oskused.
 • Peab olema paindlik, kohandatav ja geograafiliselt mobiilne.
 • Ladus inglise keeles (suuline ja kirjalik) ja muud keeled on pluss.
 • Võimalik peab olema piiramatu luba töötada Euroopas.

asukoht

Frankfurt

Taotlemisel praktikume olla tutvu viie Hõlpsasti parandada oma Kaaskiri ja 5 viisi parandada Jätka enne saatmist oma dokumente.

5 sammud, et parandada Jätka

 1. Korraldage oma andmed
 2. Tõstke oma kvalifikatsiooni
 3. Kasuta bullet punkte näidata olulist teavet
 4. Kaasa ainult asjakohast teavet ja eemaldada segadusega
 5. Veenduge, et teie CV on vigadeta

5 sammud, et parandada kaaskirjata

 1. Aadress teie kaaskirja õige inimene
 2. Jäädvusta lugeja tähelepanu
 3. Tee oma kaaskirja paistma
 4. Veenduge, et teie kaaskirja on vigadeta
 5. Küsi intervjuu lõpus oma kirjas

Järgides neid kümme sammu, siis tuleb ka oma viis saada ise märganud tööandjate loodab saada kutsus intervjuus. Ainus eesmärk CV ja kaaskirja on maa intervjuu, nii vaeva kulub, et parandada oma dokumendid on väärt pingutust.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *