Europass Curriculum Vitae kirjutamine Tips

Posted on

Europass Curriculum Vitae kirjutamine Tips

Kuna Euroopa Liit on kasvanud rohkem ja rohkem standardeid rakendatakse Euroopa Parlamendi et suurendada elukvaliteeti ja viia see teatud tasemeni, kus kodanike ühiselt elavad ja töötavad ELi kõik on võrdsed õigused.

Kui kandideerida sees tahes liikmesriikide ELi, kas õpite või lihtsalt üritab saada kogemusi, üks tähtsamaid küsimusi on võimalik teha oma teadmisi ja võimeid selgelt mõista oma potentsiaalne tööandja.

Mis on Europass?

15. detsembril 2004 otsusega nr 2241/2004 / EÜ, Euroopa Parlamendi ja nõukogu vastu ühe läbipaistva raamistiku kvalifikatsioonide ja pädevuste, luues Europass.

Europass  koosneb viiest dokumendist: Europassi Curriculum Vitae (CV), Europass Keelepass, Europassi kutsetunnistuse lisa, Europassi diplomilisa ja Europassi õpirände. Esimesed kaks vorme saab täita ise, samas kui ülejäänud kolm on täidetud ja väljastatud pädeva organisatsioonidega.

Loomine oma Dokumendid

Kui te ei ole CV veel, saate luua ühe online kasutades Europassi CV ehitaja . Saate luua kaaskirja, kasutades sama süsteemi. Kui sul on juba CV, võite selle üles laadida ja muuta seda võrgus . Pead salvestada pilve või eksportida, kui olete lõpetanud.

Võite kasutada Europassi süsteemi luua oskuste passi ja Keelepass ja vaadata kutsetunnistuse lisa , Europass Mobility ja diplomilisa peate taotleda töökohta ELis.

Europass CV kirjutamine Tips

Loomine Europassi CV on esimene ja kõige olulisem samm oma tööotsimise protsessi. Enne kui  alustada kirjalikult  oma elulookirjelduse, on mõned punktid, mida on vaja teada.

Teie Europass CV on esimene kontakt potentsiaalne tööandja, ja sa pead lüüa tööandja tähelepanu esimeses 10-15 sekundit lugemise Europassi CV. See on ainus viis sa kindlustada  intervjuu selle konkreetse töö . Aga enne, kui hakkate kirjalikult, peaksite endale meelde tuletada, umbes paar olulist sammu:

Review näiteid , enne kui alustada. Leiad PDF näiteid iga ELi riik online. Kasutage neid juhend luua oma CV.

Oma oskusi ja teadmisi olema selgelt ja loogiliselt esitatud nii, et teie kogemus paistma.  Pöörake tähelepanu detailidele, sest see on aine oma esitlus. See hõlmab kirjavigu ja kirjavahemärke.

Üldiselt oma Europassi CV peaks olema lühike.  Tavaliselt isiku jaoks vaid paar aastat kogemust, kaks lehte on rohkem kui piisavalt. Spetsialistide rohkem kogemusi, võid kirjutada Europass CV rohkem kui kaks lehekülge. Kui te taotlete juhtival ametikohal, siis on näitamiseks varasematest kogemustest täpsemalt, sealhulgas põhjuste kohta, miks teie võimaliku tulevase tööandja peaks kaaluma pakub sulle kommenteeritud palka. Sellisel juhul kirjuta oma elulookirjelduse nii palju lehti nagu vaja.

Alati kohandada oma CV ametijuhendis positsiooni te taotlete. Proovige, isegi, et tõsta esile potentsiaali kvalifikatsiooni teil olema, et mida taotletud tööandja. Ära valeta oma CV, kuna see vale saab avastati enne või vestluse ajal.

Europass CV on standard loogilises järjekorras, kus esitleda oma võimeid ja teadmisi. Sa pead lõpetama:

  • Isiklik informatsioon
  • Töökogemus kirjeldus
  • Koolitus ja haridus kirjeldus
  • Oskusi ja teadmisi kirjeldus

Vormingu Europass CV

Hoidke soovitatud kirjatüüp ja paigutus Europass CV, kuna see on standardiseeritud otsusega nr 2241/2004 / EÜ. Trüki oma elulookirjeldus valgele paberile, et veenduda, et kujundus on õige.

Pea meeles, et sisu ja põhisisu oma CV peab olema ilmne, et potentsiaalne tööandja 10-15 sekundit lugemist. Tänu sellele, siis tuleb alati kasutada lühikesi lauseid. Keskendu asjakohaseid aspekte oma koolituse ja töökogemuse ning selgitab kõiki katkestused õpinguid või karjääri.

Kui olete lõpetanud kirjalikult oma elulookirjelduse, olla kindel, et keegi teine  läbivaatamine ja kontrollige  , et veenduda, et sisu on selge, lihtne aru saada ja ei sisalda kirjavigu.

Pea meeles, et Euroopa Liidus, Europassi CV on edu võti oma tööotsimise protsessi. See on muutunud tüüpvormi taotleda mis tahes töö üheski liikmesriigis Euroopa Liidu samas lihtsustades tööotsijatele ja tööandjatele.

Kui kasutada Curriculum Vitae asemel Jätka

Ameerika Ühendriigid, elulookirjeldus kasutatakse ainult siis, kui taotlev akadeemilise hariduse, teaduse või teadustöö positsiooni.

Elulookirjeldus saab kasutada ka taotleda stipendiume või toetusi. Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas või Aasias, tööandjad võivad oodata, et saada elulookirjeldus mitte  jätkata .

Valige sobiv Curriculum Vitae Formaat

Veenduge valida elulookirjeldus formaat , mis sobib positsiooni te taotlete. Kui te taotlete stipendiumi jaoks  näiteks , siis ei pea sisaldama isikuandmeid, mis muidu oleksid kaasatud rahvusvahelise CV.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *