Rahvusvaheline Curriculum Vitae Näide ja kirjutamine Tips

Posted on

Rahvusvaheline Curriculum Vitae Näide ja kirjutamine Tips

Kui otsite tööd väljaspool Ameerika Ühendriike, arvestage, et paljud tööandjad küsivad teilt elulookirjeldus (või “CV”), võib-olla koos kaasnevate profiili, mitte võtta vastu “CV.” See võib segadust tekitada, kuna USA elulookirjeldus kasutatakse peaaegu eranditult töökohtade akadeemiliste , teadus valdkondades ning meditsiinitöötajate .

USA CVd on mandaat põhinev kasutades funktsionaalset kategooriate nimekirja oma hariduse, trükised, tunnustused, teadustöö kogemus, koolitus ja professionaalne kohtumisi. Rahvusvaheline elulookirjeldus, kuigi on üles ehitatud pigem jätkub , koos mõned olulised erinevused.

Rahvusvaheline Curriculum Vitae nõuded

Sõltuvalt riigist, mida te taotlete, võite olla kohustatud andma isiklikku teavet, mis oleks ebaseaduslik (sest vanuselist diskrimineerimist ja muud EEOC tööseaduste ) tööandjate küsida Ameerika Ühendriigid.

Tüübid teavet, mida võib olla vaja anda ka oma kuupäeva ja -koht, kodakondsus, sugu, oma perekonnaseisu / laste arv ja nende vanus, oma keeleoskust, usu, tervisliku seisundi ja / või teie passi number. Paljud rahvusvahelised tööandjad ka nõuda, et kandidaadid lisada pilte oma resümeed.

Näpunäiteid kirjutamine International Curriculum Vitae

Ettevalmistused rahvusvahelise elulookirjeldus võtab rohkem uuringuid ja vaeva kui koostamisel US CV. Õnneks on ressursse, mida saab teid aidata. Siin on olulised sammud, mida järgida.

Kas teie teadusuuringud : Enne kui hakkate kirjalikult oma rahvusvahelise CV, teada saada, mida erinõudeid on riigi olete suunatud. Üks hea allikas on VisualCV , kus on loetletud elemente vaja mitte ainult piirkondade (Põhja-Ameerika, Austraalia ja Suurbritannia, Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas), vaid ka mõned üksikud riigid nendes piirkondades.

Täpsemaid riigi teavet, teie parim panus võib olla lihtsalt “Google” fraasi “Portugal CV nõuetele.”

Määrata optimaalne Page Pikkus : Erinevates riikides on erinevad ootused pikkus CVd. Saksamaal ja Kreekas, viie-leht CVd on ühised; Ühendkuningriigis, kahe on norm.

Otsustada oma formaat : Enamik rahvusvaheliste CVd nagu USA jätkab, on üles ehitatud kasutades vastupidine kronoloogilises formaat , alustades oma viimase töö. Kuid see võib olla ka efektiivne kasutada funktsionaalse formaat kui soovite rõhutada oma oskusi ja teadmisi (kas Teil puuduvad päris töö kogemus või kuna siis on tegemist olulise muutuse karjääri valdkonnas).

Mõtle toon: Lääne-Euroopa riikides, jätkub tavaliselt isikliku marketing dokumendid kuhu oodatakse “tuututama oma sarvest,” tutvustab professionaalne ja isiklikke tugevusi ja saavutusi, mis võimaldab teil tõusta kõrgemale oma konkurentsi. Mõnes Ida riikides nagu Hiina, aga kandideerijatele oodata kirjutada tagasihoidlikumalt.

Tõlgi oma CV: Kuigi mitte kõik rahvusvahelised töökohad nõuavad, et te keelt riigis, kus teil töötavad ja elavad paljud do. Parim viis tõestada oma keeleoskust on tõlkida oma CV keelde rääkinud tööandja. Kui kahtled oma oskuse, on looduslik või täiustatud kõneleja korrektuuri oma tõlgitud CV vigu.

Kevad professionaalne näopilt : Kui saadate oma CV tööandjale, kes nõuab foto, on professionaalne ühe võetud.

Näide International CV

See on näide rahvusvahelise CV. S ee allpool rohkem näiteid.

Barry Taotleja
Rua Main, Porto, Portugal
barry.applicant@email.com
000.123.4567 (Cell)
Sugu: M
sünniaeg: 13. august 1990, Porto, Portugal
Rahvus: Portugali
Abielus

PROFILE

Minu kosmopoliitne tausta ja analüütiline huve teiste kultuuride koos käsk mitmete Euroopa keelte lubage mul juhtida rahvusvaheliste tööjõu, mis nõuavad ühitada eri riiklikke lähenemisviise etenduskunstid. Tõestatud liider sügava teadmisi operatsioonide, tootmise ja inimeste juhtimise tehnikaid, ma kiiresti kohaneda uute ülesannetega ning kergesti motiveerida tootmise projekti konsensuse heakskiitmise, koordineerimine, rahastamise, lavastus, ja käivitada.

HARIDUS

Graduate Ajalugu Lusíada Lissaboni Ülikool, Lissaboni, Portugal
Key kursuste : Portugali ajalugu, Keskaeg, renessanss ajalugu, Portugali maadeavastajad, Hispaania ajalugu, Itaalia ajalugu, paavstlusel

Üldise koolituse Muusika Uuringud, GREGORIAN INSTITUUT LISSABONI, Lissabon, Portugal
Valdkonnad : ajalugu muusika, gregooriuse laule, muusika Koosseis, noote, Muusikateater, Sümfooniline Heliloojad, orkestrimuusika

PROFESSIONAALNE KOGEMUS

Casa da Música Kontsert-Hall, Porto, Portugal
Head of Public ja Building Services  (september 2017-Present)

  • Koordineeritud ja juhitud 500 esiküljel maja, back-of-house, haldus-, hooldus ja turundus personal.
  • Algatatud uue digitaalse turunduse kampaania, mis kasvas keskmine publik suurused 40%.
  • Juhendatud planeerimine € 1,5M renoveerimine ajalooline hoone ruumides.

Casa da Música Kontsert-Hall, Porto, Portugal
Tootmine ja Operational direktor  (aprill 2015. august 2017)

  • Koordineeritud Nüüdismuusika etendused kõrge profiiliga rühmade Ühendkuningriik, Jaapan, Aafrika ja Lõuna-Ameerikas.
  • Läbirääkimistega tasuv lepingud uue etapi valgustuse ja helitehnika.
  • Suhtles tõhusalt suur meediaväljaannete ja sotsiaalse meedia mõjutajad suurendada üldsuse teadlikkust kontserdisaali üritusi.

Austab / AUHINNAD

RIBA Euroopa auhind 2018
Euroopa Liidu nüüdisaegse arhitektuuri auhind, 2017
Muusikute Ühing Award, 2017

KEELED

Portugali, inglise, hispaania, prantsuse ja itaalia

ARVUTI OSKUSED

Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook) ja Adobe Creative Suite

Kultuurilisi huve JA kehakultuuriga

Muusika, ajalugu, sotsioloogia, psühholoogia, teater, sümfoonilise muusika, tennis ja ujumine

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *