Kindlustus Karjääri Töö Ülevaated ja profiilid

Posted on

Kindlustus Karjääri Töö Ülevaated ja profiilid

On kaks peamist funktsiooni kindlustusselts, mille ümber kõik kindlustusega seotud ametid sõltuvad. Esimene on emissiooni funktsiooni ja teine ​​on institutsionaalse investorina.

Underwriting’u hõlmab mõõtmise ja arvutamise riske kirjalikult kindlustuspoliis isik, vara või üritus. Kindlustusmaksed-ajastatud makseid laetud kindlustusandja kajastama selle riski hinnati underwriteri. Kindlustusmaksed on asjakohane ja proportsionaalne taotletava tõenäosus, et kindlustusselts maksma nõude, kui ta kirjutab antud poliitika.

Investeering funktsioon on võrdselt tähtsad. Hästi juhitud kindlustusselts on vähemalt pikas perspektiivis, ülejääk laekumisi preemiatest üle tegelikud väljamaksed nõuete puhul. See ülejääk, peavad olema hästi ja õiglaselt investeerinud, nii kindlustusfirmad on olulise staabid pühendatud teenida head tulu selle eest.

Kolm kategooriad Kindlustusseltside 

Kindlustusseltsid jagunevad kolme põhikategooriasse elukindlustus, vara- ja ja tervisekindlustus. Ettevõtted saavad keskenduda ühes valdkonnas või kombinatsioon poliitika liiki.

Elukindlustusseltside luban makse puhuks isiku surma ja võib müüa palju erinevaid elukindlustus tooteid. Vara- ja kindlustusandjate kirjutada poliitika, mis kaitseb üksikisikuid ja ettevõtteid vastu erinevaid riske, näiteks auto õnnetused, tulekahju, torm kahju, tuul kahju, vigastuste ja varguse eest. Need meetmed võivad olla suunatud nii üksikisikutele kui ettevõtetele. Lõpuks tervisekindlustajad kirjutada poliitikat, mis ravikulude katmiseks.

Karjääris Kindlustus 

Kindlustussektori töötab suur hulk inimesi üle hulga seisukohti. See on vaevalt ammendavat loetelu, kuid see sisaldab mõningaid suurem ja parem tasustatud rida töö selles valdkonnas. Nagu mistahes tööstusharus, seal on alati aluseks toe personal ja ametinimetused ja kohustused võivad erineda mõnevõrra tööandjalt tööandja.

kindlustusstatistik

Kindlustusmatemaatiku omab olulist tehnilist tööd. Nad on koolitatud statistilise analüüsi ja teaduse määramine kindlustuspoliisi tingimusi ja preemiaid. See on aktuaari tööd, et mõõta ja arvutada riskifaktorid, et kindlustusmaksete saab laadida vastavalt.

kindlustus hindaja

See seisukoht käigus hinnatakse nõuete, mis puutuvad kindlustusselts vaatenurgast väärtuse hindamisel kahjustatud vara. Nad hinnata tõenäolist maksumust parandamise või asendamisega vara. See aitab kindlaks teha, kas kindlustusselts maksab nõude ja kui jah, siis kui palju firma maksab.

kahjukäsitleja

See roll on sarnane hindaja. Mõned kindlustusseltsid kasutavad nii samas kui teised võivad tugineda ühe või teise. Reguleerija on tavaliselt laiem kohustusi, aga ka teadus- nagu küsitlemine tunnistajate ja analüüsimine politsei aruanded.

nõuded Kontrollija

See positsioon tähendab ka palju sama vastutus ja kohustused kui reguleerija või hindaja. See on midagi sellist hindaja ja reguleerija valtsitud ühte asendisse.

kindlustus uurija

Uurija on laetud ennetamise ja sisaldavad esinemissagedus kindlustus pettus. See positsioon on kõige sagedamini saadaval ettevõtted, mis kindlustamise kehavigastuse, varaline kahju ja vastutuse.

Müügiagent

Müügiagendina võib töötada kas kindlustusselts ise või sõltumatu kindlustusmaakler. See on nende töö, et müüa ettevõtte poliitika tarbijatele.

elukindlustusagent

Underwriteritel hinnata riski kindlustusselts tõenäoliselt võtta, kui ta väljastab või kindlustab poliitika. Nende tööülesannete hulka kuulub soovitades korral preemiaid.

Raha Mänedžerid ja väärtpaberid Research Professionals

Need töötajad kontrollivad investeeringute pool äri, tagades, et kindlustusandjale makstud ettevõtte on investeerinud ja hooldatud ettevõtte parim eelis.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *