Kodu masinakirjutaja Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Posted on

Kodu masinakirjutaja Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Kodu masinakirjutaja või sõna protsessor tüüpi dokumente nende kontorina, sageli kasutades helifaile allikana. Need kodus töökohta hõlmavad mitmeid liiki transkriptsiooni -from mikro töökohtade andmesisestuse erialasid, mis nõuavad täiendavat koolitust nagu meditsiini transkriptsioon .

Mitte iga tüüpi transcriptionist töö sobib kodus tööd; Näiteks kohus aruandluse tehakse tavaliselt kohapeal. Kuid oskusi arendada kohapeal olukordades võib olla väärtuslik üha mõned tulus kodus põhinev töö, nagu reaalajas transkriptsiooni ja tiitrite.

Kodu masinakirjutaja ülesanded ja kohustused

Kodu masinakirjutaja ja tekstitöötluse töökohtade nõuavad tavaliselt võime teha järgmised tööd:

 • Suhelda kliendi või tööandja kohta töö näitajad ja küsimusi.
 • Tea ja lõhki erinevaid tekstitöötluse rakendused.
 • Kasutage arvuti võti ülesandeid.
 • Korjausvedoksia lõppenud töö ja õige õigekirja-, grammatika- ja kirjavahemärke.
 • Prindi ja teha koopiad valmis tööd.
 • Mail, pakkuda või elektrooniliselt edastada lõpetatud ülesanded kliendi või tööandja.
 • Fail lõppenud dokumente.
 • Arve klientide või esitada ajal aruande tööandja.
 • Meet kliendi või tööandja tähtajad.

Pealegi põhitõdesid suhtlevad, kasutavad nõuetekohast vahendite müük ning tagastades või laadides valmis tükk aega täiendav vastutus võib sisaldada töötada meetod täpselt jälgida ja -kulud, luues esitamise süsteemi, mis on lihtne kasutada, mõista, kuidas järgida laadilehte ja töötavad erinevate lähtematerjal, sealhulgas mustandite, parandatud paberkandjal ja kõnesalvestistega.

Kodu masinakirjutaja Palk

Masinakirjutaja ja transcriptionist hüvitist sõltub kliendi või tööandja, tööstuse või valdkonnast, ja kogemuste tase. Kodu masinakirjutaja makstakse tavaliselt tüki või tunni, kuigi mõned võib maksta ühe audio minut või ühe sõna.

 • Mediaan Palk : $ 19.11 / tund
 • Top 10% Palk : Rohkem kui $ 27,93 / tund
 • Bottom 10% Palk : Vähem kui $ 13.02 / tund

Tähtis: Kodu masinakirjutaja, kes lepingu kliendid peavad tegur kulud laua- või sülearvuti, tekstitöötluse tarkvara, Interneti-teenuse, ergonoomiline klaviatuur ja tool, aeg jälgimise tarkvara, online või paber sõnastik, tulumakse tervisekindlustus ja , audio transcribers, kõrvaklapid, transkriptsiooni tarkvara ja transkriptsiooni pedaali käed-vabad heli juhtimine.

Kodu masinakirjutaja Haridus, koolitus, ja sertifitseerimine

See on kasulik on olnud vähemalt kaks aastat kohapeal kogemus, kuid enamik kodu-põhine transkriptsiooni töökohti ei nõua keskhariduse omandanud või eriline sertifikaat. Kuid meditsiini transkriptsioon töökohti , sertifitseerimise või täiendõpet võib olla vajalik sõltuvalt kliendi või tööandja nõuetele.

 • Põhiklassi : Local kutsekoolide ja kogukonna kolledžeid pakkuda kirjutades ja inglise keele grammatika kursused neile, kes vajavad täienduskursuse või täiendavat koolitust. On ka tasuta online kursustel organisatsioonide nagu Alison mis on kursused ühendust kirjutades on põhialuste inglise keele grammatika ja palju muud. Koolitus põhialuste kontoritarkvara on kasulik iga kodu masinakirjutaja, eriti neile, kes on reentering valdkonnas pärast mitu aastat.
 • Medical Transkriptsioon sertifitseerimise ja / või Advanced Training : saamine sertifitseerimise või täiendõpet meditsiini transkriptsioon on valikuline, kuid on tõenäoline, et abi otsides klientidele. Assotsiatsiooni Healthcare Dokumendid Integrity (AHDI) pakub kahte tüüpi sertifikaate meditsiinilise transcriptionists ja kiidab programmid pakkuda täiendõpet valdkonnas, näiteks Ivy Techi Medical Transkriptsioon Editor programmi .

Kodu masinakirjutaja oskused ja pädevused

Mitmed oskused ja tunnused on oluline saada edukas kodu masinakirjutaja:

 • Arvutioskus : Teades, kuidas teha rohkem arvuti kui kasutades tekstitöötluse tarkvara on vajalik kodu masinakirjutaja. See töö nõuab ka võime paigaldada uut tarkvara, logige ettevõtte süsteemi eemalt, upload faile ja tõrkeotsing koduarvuti ja ühenduse probleemid.
 • Kiire, täpne tüpiseerimise oskusi : Kirjutamise kiirus erinevate kirjutades ja transkriptsiooni töökohti oluliselt erineda. Näiteks kiiruse kõigest 60 sõna minutis võib olla piisav algtaseme andmesisestuse töö, arvestades reaalajas transkriptsiooni või kodus Captioning töökohti võib nõuda kiirusega kuni 300 sõna minutis.
 • Hea kuulmine ja kuulamine : võime mõista aktsendid on oluline rääkides kliendiga või transkribeerivate helifaile.
 • Korrektuur oskusi : Teadmised õige kirjapilt, kirjavahemärgid ja grammatika on must lõplikul projekti või postitada klient.
 • Suhtlemisoskus : Kas koostate memo , kirjalikult ettepaneku või räägi kliendiga üle chat või videokonverentsi , kodus masinakirjutaja vaja väljendada ideid ja suundi selgelt ja lühidalt.
 • Korraldamine / esikohale oskusi, enesedistsipliini ja fookus : Kodune masinakirjutaja ei ole boss, kes ütleb neile, mida teha ja millal seda teha. Oluline on töötada smart, korraldatakse ja distsiplineeritud, ja visalt luisk projekti, mis on tingitud, mitte tutvumist tulemas töö või kontrollimiseks sporditulemuste, ilmateadet või sotsiaalse meedia.
 • Võime säilitada konfidentsiaalsus : Keeping kliendi andmed turvaline ja konfidentsiaalne on kriitiline, eriti kui tundlikke andmeid, näiteks patsiendi andmed, on kaasatud.

töö Outlook

Vastavalt BLS, sõna töötlejad ja masinakirjutaja seas on kõige kiiremini vähenenud ametid koos andmesisestuse keyers ja arvuti operaatorid. Ajavahemikul 2016-2026, arv tekstitöötluse ja kirjutades töökohti eeldatavasti väheneb 24800 või 33% , sest tehnoloogia ja leviku allhanget. Medical transkriptsioon tööhõive prognooside kohaselt väheneb samuti kuid palju aeglasemalt 3% üle 2016-2026 jooksul.

Teiselt poolt, õitseb vabakutseline või kaarik majanduse , rohkem kui 53 miljonit ameeriklast tugev kui 2015. kohaselt BLS , võiks olla kasulik koju masinakirjutaja ja transcribers. Nagu liige keikka majanduse need töötajad on võimeline tüügas kirjutades ja kopeerida kontserti, mis olid kord teha in-house töötajad.

Töökeskkonna

Transcribers või masinakirjutaja, kes tööd kodust veedavad suurema osa oma tööajast istub ees arvuti kontorina või muu valdkonna jaoks loodud tööd nagu köögilaua.

Kodu masinakirjutaja sageli palgatud vabakutseliste või sõltumatud töövõtjad, kuigi võib esineda võimalusi ajutist tööjõudu või kohapeal vabakutseline töö. Mõned ettevõtjad postitada saadaval töö nende töövõtjad nõude kes ees, see mees.

Kodu meditsiinilise transcriptionists üldjuhul töötavad transkriptsiooni-teenuse ettevõtted, mis pakuvad teenuseid raviasutustes.

töögraafik

Kodu masinakirjutaja paindliku tööajaga töötada, kuid paljud hoida regulaarselt, et pakkumised paindlikkust viimase hetke kiirustada projektide ja kodu hädaolukordades. Paljud komplekti töö tundi, et see sobiks vajadusi klientide ja alustada samal ajal iga päev.

Kodu masinakirjutaja ka ajastada aega võtta pausi iga paari tunni jalutada ja venitada, ja ainult võtta nii palju tööd, kui nad suudavad reaalselt hakkama.

Kuidas saada tööd

LEIA kaarik ja rakendada seda

Network sõprade, pereliikmete ja kaastöötajad ja küsida sissejuhatused potentsiaalsetele klientidele. Vaadake ressursside nagu Upwork, Tõepoolest, ja Flexjobs ehitada kliendibaasi.

Prep lennueksameid

Potentsiaalsed kliendid kasutavad tavaliselt oskus katsed esmane sõelumine tööriist. Parandada kirjutamiskiirus ja täpsust oskusi tasuta kirjutades testid ja praktika faile transkribeerija.

ACE INTERVJUU

Ole valmis väljale intervjuu küsimustele potentsiaalsetele klientidele.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *