Peaks Paralegal Mine Law School?

Posted on

Peaks Paralegal Mine Law School?

Nagu paralegal, sul on sisevaade õiguspraktikas. Mingil hetkel, see on loomulik, et ei tea, kas sa tahaks olla parem kui advokaat. Lõppude lõpuks, sa pead palju rohkem kohapealse kogemus kui sissetuleva kaastöötajad, kellest paljud ei ole kunagi jalg kohtusaalis või näinud kogum M & A dokumentides. Kas sa ei kehti, mida olete õppinud, et liikuda kuni ridadesse kui advokaat? Enne kui teha suur samm, siin on mõned asjad, mida kaaluda.

Kas Sa tõesti Getting Palk Upgrade?

Paralegals, kes soovivad saada advokaadid on sageli kiusatus poolt suurem põhipalk advokaadid tavaliselt teha. Aga see arv võib olla eksitav. Advokaadid on palgatöötajad ja ei saa maksta rohkem, kui nad ületunnitööd. Seevastu paralegals saada makstakse rohkem rohkem nad töötavad. Kui sa räägid prooviversiooni olukord, kus kõik on meeskond töötab 20-tunnise päeva (mitte et aeg-ajalt, kahjuks), siis paralegals võib teha rohkem tunnis kui paljud advokaadid! Enne kui otsustate investeerida $ 100,000 või rohkem õiguse kooli kõrgemat palka, ei matemaatikat ja veenduge, et see läheb kaasa suurema tunnitasu (võttes arvesse kõiki õppelaenu makseid võite olla jäänud).

Kuidas oma elukvaliteeti mõjutanud?

Kuigi see ei pruugi tunduda see, kui sa oled in-nõudlust paralegal, siis ilmselt on rohkem kontrolli oma töö ja eraelu tasakaalu kui advokaat teeb. Kuna sa saad maksta ületunnitöö, advokaadid annavad vähemalt mõned tähelepanu tundide arvu olete palutakse tööd. Nagu advokaat, siis sisuliselt on valves kõik aega, midagi palju inimesi sügavalt ebameeldiv.

Mis tüüpi tööd sa tahad, et teeme?

Teine peamine motivaator kaalub üleminekut paralegal advokaadile on teha huvitavamaks või rohkem väljakutset pakkuv töö. Siin on oluline hoolikalt töö advokaadid, eriti noorte juristide tegelikult teha.

Elu vanem partner võiks välja glamuurne kui oled üleandmine kuni dokumentide ristküsitlus kohtus, pidage meeles, et see võtab aastaid, et saada selles küsimuses. Nagu uus advokaat, sa ikka pead maksma oma maksud kaevikus, tehes pähe tööd, mis võivad olla vähem huvitav kui korraldamise kõik dokumendid juhul kui paralegal.

Enne kui otsustate minna õigusteadust õppima, teha mõned informatiivne intervjuusid advokaadid oma firma (kui teil on mugav neile teada võite jätkata seda teed) või teiste advokaatide sa tead. Saa hea tunne, mida nad teevad terve päeva, nii et sa pead olema võimeline hindama, kas “advokaat töö” on tõesti see, mida sa teha tahad.

Missugust tööd suudate saada?

Paralegals kes lähevad õiguse kooli mõnikord oodata nad on jamas rentides protsessi, kuid isegi siis, kui teil on seotud töökogemus, õigusalal on väga hierarchal koht. Kui te töötate AmLaw firma nagu paralegal, see on ebatõenäoline, saate rentida seal advokaat, kui sa lõpuks on top õiguse kooli. Personal ühendused on muidugi tähtis, kuid nad minna ainult nii kaugele. Lõppkokkuvõttes, pedigree ikka kannab päeval paljudes kohtades.

Kui te otsustate minna seda ja kohaldada õigusteadust õppima, leiavad viise, kuidas hoida oma võlga maha ja teil rohkem võimalusi, kui lähete. Kui olete eesmärk väljamõeldud BigLaw töö, läheb õiguse kooli osalise tööajaga jätkates tööd võib olla hea valik.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *