Hukuk Fakültesi için Avukatlık gitmeli?

Posted on

Hukuk Fakültesi için Avukatlık gitmeli?

Paralegal olarak, yasal uygulama bir iç görünüm var. Bir noktada, size daha iyi durumda bir avukat olarak olurdu olmadığını merak doğaldır. Sonuçta, bir çok mahkeme salonunda ayak basan veya birleşme ve satın belgelerin bir dizi görmemiştim birçoğu gelen ortakları, daha on-the-zemin deneyimi var. Eğer bir avukat olarak saflarına yukarı taşımak için öğrendiklerimizi uygulamaya olamaz mı? Eğer büyük hamleyi yapmadan önce, burada dikkate almanız gereken birkaç şey vardır.

Gerçekten bir Maaş Upgrade alınıyor Olacak?

avukat olmak isteyen Katip genellikle tipik yapmak yüksek taban maaşları avukatlar tarafından cazip vardır. Ama bu sayı yanıltıcı olabilir. Avukatlar maaş ve bunlar fazla mesai fazla olursa para alamam. Buna karşılık, katip daha ödeme yapılacak fazla çalıştıkları. Eğer takımda herkes (değil nadir, ne yazık ki) 20 saatlik günler çalışan bir deneme durum hakkında konuşurken, katip avukatların birçoğu daha saatte yapım olabilir! Hesapladığınızda ve yapmak, daha yüksek maaş için hukuk fakültesinde 100.000 $ veya daha fazla yatırım yapmaya karar vermeden önce emin (hesaba katın sol olabilecek öğrenci kredisi ödemeleri alarak) daha yüksek saat ücreti ile sonuçlanabilir gidiyor.

Yaşam Kalite nasıl etkilenir?

Eğer Rağbet gören bir asistanım iseniz o gibi görünmeyebilir rağmen, muhtemelen bir avukat olduğundan daha da iş-yaşam dengesi üzerinde daha fazla kontrole sahip. Eğer fazla mesai ödeme Çünkü avukatları sen varlık çalışmaları istendi saat sayısına en azından bazı önem vermek. Bir avukat olarak, esasen çağrı üzerine olacak her zaman, birçok kişi derin tatsız buluyorum şey.

Çalışma Do You Ne Tür Muamele ister misiniz?

Avukat tutmaya stajyer bir geçişi dikkate için bir başka asal bir motivasyon daha ilginç ya da daha zorlu işi yapmaktır. Burada, aslında yapmak, iş avukatlar, özellikle genç avukatlar dikkatle bakmak önemlidir.

Mahkemede çapraz sorgu için belgeler sıran teslim akılda tutmak ise üst düzey bir ortağın hayatı bu noktaya gelmek için uzun yıllar alır çekici görünebilir. Yeni bir avukat olarak, yine katip olarak bir durum için tüm belgeleri düzenleyerek daha az ilginç olabilir ezberci işi, siperlerde aidat ödemek gerekecek.

hukuk fakültesine gitmeye karar vermeden önce veya tanıdığınız diğer avukatlarla (onları icar rahat olması durumunda bu yolu takip olabilir biliyorum) sizin firmasında avukatları ile bazı bilgilendirme görüşmeler yapmak. Onlar bütün gün neler için iyi bir fikir edinmesini, yani “Avukat iş” sen ne yapmak istediğini gerçekten olup olmadığını değerlendirmek için bir konumda olacak.

İş Will You Ne Tür elde edebilmek?

Hukuk fakültesine gitmek Paralegals bazen işe sürecinde bir bacak kadar olacak bekliyoruz, ancak ilgili iş deneyimine sahip olsa bile, yasal alan bir çok hiyerarşik bir yerdir. Eğer katip olarak bir AmLaw firması için çalışıyorsanız, o bir üst hukuk önce okula sürece bir avukat olarak orada işe ihtimali düşüktür. Kişisel bağlantıları, önemli elbette, ama ancak bir noktaya kadar. Sonuçta, soyağacı hala birçok yerde gün taşır.

bunun için gidip hukuk fakültesine başvurmaya karar verirseniz, aşağı borcunu tutmak yollarını düşünmeye ve mezun olduğunda daha fazla seçenek olacak. Eğer bir fantezi BigLaw iş için amaçlayan çalışmaları devam iyi bir seçenek olabilir iken hukuk fakültesi yarı zamanlı gidiyoruz sürece.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *