Erinevaid võimalusi teenida raha From Home

Posted on

Erinevaid võimalusi teenida raha From Home

Põhjused, et inimesed tahavad teha raha kodus on unikaalne, sest nende individuaalseid asjaolusid. Mõned tahavad lihtsalt kiirenemist väike ekstra raha täiendada oma sissetulekust. Teised tegelikult otsivad elustiili muutus-lihtsustada töö ja eraelu tasakaalu või kõrvaldatud raisatud aega sõitmisest.

Arvestades erinevaid oskusi ja kogemusi inimesed on, et parim viis teha raha kodus suur metsikult. Järgmises loetelus 17 erinevat võimalust tuua raha mugavalt oma kodus on vähe igaühele midagi.

Üks neist on saanud olla õige!

1. Otsemüük

See on klassikaline töö-at-home ema kaarik, kuid see eest palju rohkem inimesi kui lihtsalt moms! Müük meelepärast võib olla suurepärane viis teha rohkem raha kodust, isegi kui te töötate kontoris suurema osa päevast. Otsemüük on skaleeritav oma elustiili, ambitsioonikus ja andeid. Saate hoida juhuslik ja müüvad põhiliselt sõbrad ja tuttavad. Või kui sa tõesti võrgustike online ja isiklikult, saab ehitada kliendibaasi väljaspool oma olemasolevaid ringid.

Otsemüük on struktureeritud mitmetasandiline turundus. See tähendab, et saate ka luua tulusid, värvates teisi müüjaid. Lihtsalt olla ettevaatlik, püramiid, mis töötavad samal viisil.

2. Otsi Hindamine

Otsi hindajad inimese kiviga otsingumootorite algoritme, mis tulevad, kui sa kirjutad otsingusõna. Järgides väga täpseid juhiseid, nad anda tagasisidet, et veenduda tulemused on täpsed, täielikud asjakohased ja ajakohased.

Et saada otsingut hindaja pead olema ekspert keele ja kultuuri. Sageli otsida hindamine töökohti on kakskeelne seisukohti, kuid seal on mõned avamine inglise-otsi ainult hindajad. Kolledžist on sageli vaja.

3. rendile tuba oma kodus

Kasuta oma kodu töötada kodus. Kui te elate piirkonnas, kus on nõudlus lühiajalise rentimise (nagu lähedal ülikooli või kesklinna suure linna), siis võib olla võimalik leida üürnikud võrgustumine oma kogukonnas. Kuid tõus Airbnb ja kohtades nagu see Internet on taas teinud palju lihtsam raha teenida kodus. Kasutades neid saite saab rentida privaatne tuba, ühine tuba või isegi kogu oma maja öösel kuu või mis iganes aega soovite.

4. oma autot

Nagu Airbnb, muutudes küüt juht firmad nagu uber, Lyft või Sidecar on viis liituma ühise majanduse. Ja kuigi see ei ole tehniliselt teenida raha kodust, see võimaldab samasugust paindlikkust ja see on viis kasutada vara juba teile (st auto), et raha teenida. On asju, mida meeles pidada, kuigi umbes sõidu teiste inimeste näiteks kas teie auto kindlustus katab teid ja kuidas makse maksta oma sissetulekut.

5. Get Your Boss teile telecommute

Et alustada raha kodust, üks ilmsem kohti otsima on oma praeguse töökoha. Kui ettevõtted võimaldavad kaugtööd on kõige sagedamini nõrguma olemasolevate töötajate.

Et muuta oma praeguse töö viiakse teletöö üks esimene asi, mida sa pead tegema, on välja töötada kaugtöö ettepaneku oma juhendajale. Kuid enne kui seda teha kaaluda, kuidas oma tööd võib (aga ei pruugi) töötada kaugtöö asendis.

6. Koduleht ja App testimine

Ettevõtted vajavad inimesed kõik erineva tehnilise võime katsetada oma veebilehed, rakendused ja sotsiaalse meedia pakkumisi. Registreeru ühe neist veebisaitide kasutatavuse testimine ettevõtted ja võtta kiire töökohtade surfamisega ja mängides uusi rakendusi. See ei ole karjääri, kuid see on lihtne viis teha rohkem raha kodust. Ainuke asi, mida meeles pidada on see, et tõenäoliselt ei oleks püsiv esinemine, vaid aeg-ajalt. Lisateave veebisaidi testimiseks.

7. Call Center Agent

Töötamine virtuaalne kõnekeskuse on hea võimalus alustada uut karjääri kodust. Erinevalt palju muud tööstusharud, kodu kõnekeskuse firmad palgata uusi töötajaid (sageli ilma palju kogemusi) töötada eemalt. Agendid võivad töötada klienditeeninduse, müügi või tehnilist tuge.

8. vestluse Agent

Kui rääkimise telefon ei ole praktiline, saate veel tööd klienditeeninduse tööd kodust. Paljud sama ettevõtted, mis palgata kõnekeskuse töötajad, ka järelmaksuga vestlus ained. Ja lisaks nendele klienditeeninduse chat töökohti, on ka teisi jututoa töökohti kodust. Nendeks küsimustele vastamist, teed internet teadusuuringute, modereerimine sotsiaalmeedias ja rohkem.

9. Alusta oma Home Day Care

Kui sa armastad lapsi ja tahavad karjääri lastehoiu oma kodus, siis kodu päevakeskus võiks olla teie jaoks õige. Alustades oma päevakeskus, nagu iga kodu äri, võtab palju tööd, teadustöö, alustamise kulud ja võrgustike saada see läheb. Igal riigil on erinevad eeskirjad, mis võib nõuda füüsilist parandusi oma kodus. Lisateave alustades kodu päevahoid.

Teine teekond raha lastehoiu on lihtsalt babysit peredele sa tead. Kuid see oleks nõuavad tavaliselt läheb teiste inimeste kodudes.

10. Pet Care Business

Seal on palju teenuseid, et inimesed ostavad oma lemmikloomad. Kuigi enamiku ajast, töötab lemmiklooma teenusteäri ei ole otseselt oma kodus, nad pakuvad sama liiki elustiili paindlikkust oma firma. Mõned lemmiklooma ettevõtete hulka:

  • Avage koerte päevakodu
  • Hakka Koer Walker
  • Töö nagu Koerakoolitaja
  • Alusta Mobile Pet trimmimine Business
  • Maja / lemmikloomahoid

11. Tüüp From Home

Kui oled kiire masinakirjutaja on palju viise, kuidas teha raha kodust kirjutades. Mõned vajate kogemused ja väljaõpe teised mitte. Andmete sisestamisel, näiteks võtab väga vähe kogemusi; Siiski, kui te ei ole piisavalt kiire sa ei tee raha. Eriala transkriptsiooni töö (nagu meditsiinilised) võib nõuda kraadi ja kogemusi, et alustada.

12. Hakka Writer

Tahad midagi enamat kui tüüp sõnad vaid luua? Mõtle karjääri kirjalikult. Seal on nii palju võimalusi, kuidas olla kirjanik (arvate blogimine, ilukirjanduse kirjutamise ja lasteraamatuid), ja enamik neist saab teha kodust kas telecommuter ja vabakutseline. Vahva kirjutamine on saate alustada väikeste väga vähe kogemusi. Sa ei tee palju esimesel kuid nagu te ehitada oma portfelli saab laieneda tulutoovam liiki kirjalikult.

13. Pick Up Väike Jobs

Kui teil on oskusi, mis on nõudluse saate alati kiirenemist juhutöid ümber oma naabruskonnas, võrgustike reaalses maailmas leida reaalse maailma töökohti. Aga see ei ole kõik! Seal on nii palju viise, kuidas kasutada internetti leida väike töökohta. Lühike ülesanne saidid pakuvad erinevaid võimalusi leida kvalifitseeritud ja kvalifitseerimata tööd nii võrgus kui ka reaalses maailmas – ostude ja täidab hind kontrolli, puhastamist, remont, kirjalikult, toimetamine, tõlkimine, transkriptsioon, andmesisestuse, veebilehe kasutatavuse testimine, sotsiaalse meedia ülesandeid, uuringud ja online teadus.

14. Müü oma kätetöö

Võtke hobi sa armastad ja tee seda raha … kodust. Arvu võimalik liiki käsitööd võid teha on lõputu – kudumine, ehted, külalisteraamatusse, keraamikat, ehteid, tekstiili ja nii edasi. Et see töö, aga sa pead mitte ainult luua kvaliteetne toode, kuid teil on vaja teada, kuidas seda turustada. Võite minna vanamoodne marsruudi ja võtke kondiitritooted käsitöö näitused ja kirbu turud või kasutada internetti laiendada oma võimalusi. Mis online võimalusi nagu Etsy ja eBay, oma potentsiaalsete turg on ülemaailmne, kuid nii on teie konkurentsi.

15. Go Shopping

On väheseid viise raha, kui te sisseoste. Võite kiirenemist lühike ülesandeid, mis hõlmavad shopping, nagu teevad hinna kontrolli või fotografeerimine kauplustes või saate minna mystery shopping. Mystery shopping on kindlasti reaalne võimalus teenida raha, kuid sa pead olema ettevaatlik, sest töökohti võib olla söödaks petuskeemid, nii et sa pead teadma märke mystery shopping petuskeemid. Kuid on õigustatud ettevõtted, mis palgata mõistatus ostjad.

16. Hakka Tutor

Õpetamine on võimalik teha kodus või online. In-home juhendamine võtab võrgustike ja õpetamise kogemus ehitada oma äri. Online juhendamine, aga saab teha ettevõtted, mis ühendavad juhendajad õpilastega, pakkudes samas vaja infrastruktuuri (st veebikonverentsid teenused) lõigatud tasud. Enamik nõuda kolledžist ja õpetamise kogemus, kuid mõned nimetatud nõudeid kaubeldavad.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *