Kuidas kirjutada ametijuhendid oma CV

Posted on

 Kuidas kirjutada ametijuhendid oma CV


Kui sa arvad ametijuhendid, siis ilmselt mõtlevad tööpakkumised postitaja tööandjatele. Aga kõige tähtsam ametijuhendid võib need loote ise, kui olete kirjeldades viimase positsioone oma CV.

Ametijuhendid näidata potentsiaalsetele tööandjatele, mida olete saavutanud asendites olete leidnud. Samuti esitada lühikokkuvõte oma kogemusi ja oskusi.

Hästi kirjutatud kirjelduse iga töö olete leidnud aitab saada oma CV märganud ja valitud intervjuud. Milline on parim viis kirjutada pilkupüüdvaid ametijuhendid?

Enne kui hakkate lisades ametijuhendid oma CV, võite teha nimekirja saavutusi igal oma töökohta. See valmistab teid kirjalikult oma CV.

Keskendu oskusi ja saavutusi

Kui olete kirjutanud ametijuhend, otsida viise, kuidas teha oma selgituse tihedamaks. Pingutama, et luua tõhus mõju kohta. Highlight oskusi ja saavutusi, pakkudes ainult piisavalt üksikasjalikult, et toetada oma ruumides. Proovige muuta läbi asesõnad ja artiklid. Alustada fraasid või laused verbide. Vali tugev sõna-CV sõnadest nagu “oma” ja “järelevalve” on võimas ja näidata, et olete teinud mõjutab teie meeskond.

Kui te esitate resümeed organisatsioonid, mis skaneerida need leitavad arvuti andmebaaside hõlmata võimalikult palju tööstuse ja tööga seotud “märksõnad” kui võimalik. Kui otsite andmebaasid võimalikele kandidaatidele, tööandjad püüavad jätkub suurima arvu “hitid” on märksõnad.

Märksõnad on kõige sagedamini suure algustähega, nt “klienditeeninduse” või “arvuti oskusi.” Kasutada märksõnu kõige tõhusamalt, konkreetsed, kasutada nii palju kui võimalik ning puista neile kogu oma CV.

Ole valiv Mida Kaasa

Teie CV ei ole kogu oma töö ajalugu, ja sa ei pea sisaldama iga tollimaksu iga rolli. Määrata kindlaks kõige asjakohast teavet, luues ise oma potentsiaalne tööandja seisukoht: Kas see teave aitab veenda tööandja, et olete väärt kandidaat intervjuu?

Sa ei pea sisaldama iga vastutuse sa kunagi olnud. Rühmitada sarnased ülesanded. Näiteks, selle asemel loetletakse “Vastatud telefonid” ja “Vastasin kliendimeilid” kahes täpploendeid, võite kombineerida ja öelda: “Lahendatud kliendi küsimusi läbi telefoni, e-posti ja vestlused.”

Eelistada Töö kirjeldus Teave

Järgmine, mõtle esikohale teavet, mida te iga kirjeldus. Kehtiv üksikasju, mis on suurim huvi potentsiaalsetele tööandjatele esimene. Näiteks oletame, et kandidaadile otsib tööd sisekujunduse.

CV võib kajastada jaemüügi kogemus millest 75 protsenti kandideerimisaja kulutati müügisaali ja 25 protsenti kulus projekteerimine akna ja põranda kuvab. Prioriteet, määratakse olulised tööandja ütleb, et disain akna ja põranda kuvab tuleks loetleda enne müüki.

NÄIDIS

Müük Associate

Müük Associate , Retail USA, New York, NY oktoober 20XX – Present

  • Disainitud kõik suured aknad, kasutades värvi põhitähelepanu.
  • Loodud huvitavat point-of-ostu kuvarid aeglaselt liikuva väikevahendite; müügi suurenemine nende punktide 30 protsenti.
  • Organiseeritud korrusel kuvab maksimeerida ruumi ja juhtida tähelepanu hiljemalt kauba.
  • Kasutatav tugev inimsuhete ja suhtlemisoskusi teenindada kliente; sai töötaja kuu auhinna kaks korda.

Bottom line: Tõstke oma kõige olulisemad kvalifikatsiooni töö loetledes neid esimesena ametijuhendis.

Kvantifitseerida oma saavutusi

Kvantifitseerida nii palju teavet kui võimalik (numbrite dollari märgid, protsendid võivad kõik aitavad muuta teie puhul). Loetelupunktidega mis loeb “Kasvasin liiklust 35 protsenti aastas üle aasta” on muljetavaldav-ja informatiivne-kui üks, mis loeb lihtsalt “Parem liiklust.”

Peaaegu igal kirjeldus, mis tahes töö, saab parandada, kasutades numbreid. Ettekandjana võib hakata läbi kirjelduse “Tegi kliendi tellimusi ning toitu.” Aga koguseline kirjeldus öeldes “teenindatud klientide Kallis 100-kohaline restoran,” pakub palju parema ülevaate.

NÄIDIS

ettekandja

Ettekandja, Maxill restoranis, New York, NY
jaanuar 20XX – Present

  • Pakub söögituba teenust patroonid on Kallis 100-kohaline fine dining loomist.
  • Lisandiks sööki, kustutatud lauad, jälgitakse viie tabelid ja eeldusel, erandlikud klienditeeninduse kuni 30 klienti.
  • Treenitud uus waitstaff POS süsteem, külaliste teenuste ja restoran poliitika ja menetlused.

Bottom line: Tööandjad nagu numbrid. See on palju lihtsam vaadata märke ja sümboleid, kui ta on lugenud sõnad.

Rõhuta Saavutused Üle kohustused

On oluline, et töötajad teavad, et teil on vajalikud kogemused tegema tööd vaja seisukohta. Aga paljud kandidaadid on see asjakohane kogemus. Et paistma, rõhutada, kuidas lisaväärtust. Keskendu saavutusi, mitte kohustusi.

Nagu eespool näha, numbrid võivad olla sinu sõber, kui tegemist on esile oma saavutusi oma CV. Nagu hästi, pakkuda kontekstis. Näiteks võite öelda: “Suurem tulu 5 protsenti, pärast mitu aastat müügi vähenedes.” Või mitte öelda “Vastatud kõned ja tegeleda klientide muresid,” võite öelda, “Lahendatud kliendi mure, vastates umbes 10 kõned tunnis. Sai go-to inimene meeskond tegelevad kõige raskemates telefonikõned ja kõige keerulisem kaebusi. “

Kuigi see on oluline hoida kirjelduse lühike, lisades andmed ja konteksti aitab näita tööandjate miks te oleks hea vaste asendis.

NÄIDIS

Kasutajatugi

Klienditeenindus Associate, ABD Company, märts 20XX – August 20XX

  • Lahendatud kliendi mured tõhusalt ja kiiresti, vastates umbes 300 korda nädalas.
  • Saavutatud 100 protsenti kõne toimivuseesmärke täpsust, kiirust, mahtu, küsimuste lahendamine ja klientide rahulolu.
  • Kandidaadi töötaja-of-the-kuu neli korda suurepärase suhtumise ja eeskujuliku klienditeeninduse oskusi.

Bottom line: Tööandjad tahavad teada, mida sa saavutada. Tee lihtne neid vaadata, mida olete teinud, kasutades numbreid ja protsente.

Tee oma Jobs Sound parema

On lihtsaid viise jazz oma CV ametijuhendid, et muuta oma töö heli super muljetavaldav. Mõned lihtsad tweaks siin ja seal saab teha oma CV palju parem.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *