Tähtis Soft oskused Töökoht Success

Tähtis Soft oskused Töökoht Success
Kui kandideerite, paljud inimesed kipuvad rõhutada nende kõvasti oskusi – konkreetsed vajalikud teadmised ja oskused konkreetse töö. Need on tavaliselt oskusi, mida saab selgelt määratletud ja mõõdetud. Samuti tuleb esile tuua kõige olulisem pehmed oskused, mida omada, et näidata, miks sa oled parim kandidaat sellele ametikohale.

Kui otsite tööd või edendamine, oma pehmete oskuste võib olla sama oluline kui raske oskusi, mis on vajalikud, et saavutada edu töö.

Vihje : Soft oskused on palju raskem määratleda ja mõõta – nad on inimsuhete või “inimesed” oskusi, mis aitavad teil edukalt suhelda töökohal.

Sõltumata töö, teil on efektiivselt suhtlema järelevalveasutuste ja inimesed kohal ja all töö chart, samuti teised, näiteks klientide, tarnijate, patsiendid, õpilased jne

Ettevõtted püüavad kandidaadid mõlemat tüüpi oskuste palkamisel enamiku seisukohti. Seda sellepärast, et kui sul on negatiivne suhtumine, ei saa koos teistega, ei suhtle ka, ei tööta ka osana meeskonnast ja ei suuda mõelda loovalt ja kriitiliselt, ei pruugi see tähtis, kui haritud ja pädevad olete.

Sa pead olema mingi hulga inimeste oskusi, et saada mööda igal töö, mitte ainult vahetult koos töötavad avalikus. Indeed.com juhtiv töökoht, on jagatud kõige väärtuslikum pehmete oskuste tööotsijatele ja töötajad.

Top pehmete oskuste tööandjad tahavad

Siin on top seitsme kõige oluline pehmete oskuste, on nii küsitlemine ja töökohal, alates Tõepoolest direktor Värbamine, Mike Steinerd:

 • Tegutsedes meeskonnamängija – see tähendab mitte ainult koostöövõimet, vaid ka väljapanek tugev juhtimisoskusi, kui vaja.
 • Paindlikkus – see on väga väärtuslik vara töötajat. Need, kes suudavad kohaneda igas olukorras on töökindlad ükskõik mis visatakse neid.
 • Tõhus suhtlemine – see on ülioluline, et peaaegu iga töö. Side hõlmab selgeks end hästi, olles hea kuulaja ja kasutades sobivaid kehakeel.
 • Probleemi lahendamine ja leidlikkus – ükskõik mis Teie kutseala need oskused on olulised, kui ootamatuid küsimusi paratamatult tekivad.
 • Nõustumine tagasisidet – mitte ainult nõustuda tagasisidet nõtkelt vaid ka kohaldades seda tagasisidet, soodustab tööalast arengut.
 • Usaldus on oluline – et räägitakse, see on ka oluline alati teadmisi ja oskusi, et toetada enesekindlus. Olles kindel ja võimelised oma juhendajatele, töötajate ja klientide usuvad, mida te ütlete.
 • Loov mõtlemine – saaksid tulla ainulaadne lahendusi või alternatiive on hindamatu; see ajab innovatsiooni ja suurendab tõhusust.

Tööhõive oskused erinevad Töö

Kui otsite juhtpositsiooni, kas juhina või meeskonna liikmena, siis tahan rõhutada eri varade kui siis, kui otsite tehnilise seisukoha, näiteks. Pehme oskusi, mida vajate, et olla tõhus juht hõlmavad asjad, nagu delegeerida ja konstruktiivset kriitikat.

Infotehnoloogia positsioonid vajavad pehmete oskuste nagu loovuse ja võime esitada ideid ja lahendusi nii üksikisikutele kui ka gruppidele. Tugev suhtlemisoskus, nii kirjalikult kui suuliselt on oluline vara praktiliselt iga valdkonna, igal tasandil.

Kuidas lasta Tööandjad Tea oskusi olete

Kui olete kirjalikult uuesti ja kaaskirjad, see on oluline, et viidata oskusi tööandja otsib oma ankeeti materjale. Sama kehtib, kui olete intervjueerimine. Vaadake töö postitad, ja olla valmis andma konkreetseid näiteid oskusi teil on (nii kõva ja pehme), mis on vaste töökoha nõuetele.

Kindlasti esitada oma pehmete oskuste rentides manager ajal intervjuusid ja keskenduda hoides oma oskusi tipptasemel töö:

 • Uhkeldama oma positiivset suhtumist ja entusiasmi kogu intervjuu.
 • Ärge lihtsalt öelda, et teil on oskusi ettevõte vajab – seda tõestada neile
 • Valmistage põhjalikult oma intervjuus, ja on mõned näited juhtudel, kui olete kasutanud oma pehmete oskuste tõhusalt.
 • Piisavalt teada positsiooni ja ettevõtte vestelda mugavalt ja teadlikult küsitleja. Toimingud tõeliselt räägivad valjemini kui sõnad, eriti konkurentsivõimeline töökohal.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *