Suhtlemisoskus Töökoht Success

Posted on

 Suhtlemisoskus Töökoht Success


Võime tulemuslikult suhelda ülemuste, kolleegide ja töötajad on oluline, ükskõik mis valdkonnas sa töötad. Workers digitaalajastul peab teadma, kuidas tõhusalt edastada ja vastu võtta sõnumeid isiklikult samuti telefoni teel, e-posti ja sotsiaalse meedia . Hea suhtlemisoskus aitavad teil tööle, maa tutvustusi ja olla edukas kogu oma karjääri.

Top 10 suhtlemisoskus

Tahad seista välja konkurentsi? Need on top 10 suhtlemisoskus, et värbajate ja rendileandmine juhtide soovite näha oma CV ja kaaskirja. Tooge need oskused ja näidata neid tööintervjuul, ja saate teha tahke esmamulje. Jätkata nende oskusi, kui olete tööle, ja saate muljet oma boss, meeskonnakaaslased ja klientidega.

1. kuulamine

Olles hea kuulaja on üks parimaid viise, kuidas olla hea suhtleja. Keegi meeldib suhelda kellegagi, kes hoolib ainult umbes pannes oma kaks senti ja ei võta aega, et kuulata teisele inimesele. Kui sa ei ole hea kuulaja, see saab olema raske mõista, mida sa palutakse teha.

Võtke aega, et harjutada aktiivset kuulamist. Aktiivne kuulamine tähendab pöörates erilist tähelepanu sellele, mida teine ​​isik ütleb, paludes selgitada küsimusi ja ümber sõnastada, mida inimene ütleb, et tagada mõistmist ( “Niisiis, mida sa räägid on …”). Läbi aktiivse kuulamise, saate paremini aru, mida teine ​​inimene tahab öelda, ja võib reageerida asjakohaselt.

2. Verbaalne kommunikatsioon:

Teie kehakeel, silmside, käeliigutused ja hääletoon kõik värvi sõnumi püüad edasi. Lõdvestunud avatud hoiak (relvad avatud, jalad lõdvestunud) ja sõbralik toon teeb teile tundub vastutulelik ja julgustab ka teisi rääkida avameelselt teiega.

Silma sattumisel on samuti oluline; soovite otsida isiku silma näidata, et teil on keskendunud neile ja vestluses (aga kindlasti mitte vahtima isik, kes võib teha teda ebamugav).

Samuti pööratakse tähelepanu teiste inimeste mitteverbaalne signaale rääkimise ajal. Sageli mitteverbaalne signaale edasi, kuidas inimene on tõesti tunne. Näiteks, kui isik ei otsi sulle silma, ta võib olla ebamugav või peidus tõde.

3. Selgus ja kontsentreerituse

Hea verbaalne suhtlemine tähendab öeldes lihtsalt piisavalt – ei räägi liiga palju või liiga vähe. Proovi oma sõnumi edastamiseks nii vähe sõnu kui võimalik. Ütle, mida sa tahad selgelt ja otse, kas sa räägid kellegagi isiklikult, telefoni või e-posti teel. Kui te heietama teemal, oma kuulaja kas häälestada teid või on kindel täpselt, mida sa tahad.

Vihje : Mõtle, mida sa tahad öelda, enne kui sa seda ütled. See aitab teil vältida räägi liiga ja / või segadusse oma publikule.

4. Sõbralikkus

Läbi sõbralikul toonil, isiklik küsimus, või lihtsalt naeratuse, siis julgustage oma töökaaslastega osaleda avatud ja aus suhtlemine teile. See on oluline olla kena ja viisakas kõigi oma töökohal side. See on oluline nii näost-näkku ja kirjalik. Kui saate, isikupärastada e-kirju töökaaslaste ja / või töötajate – kiire “Ma loodan, et te kõik oli hea nädalavahetus” alguses talle saate isikupärastada sõnumi ja teha saaja tunnevad teretulnud.

5. Usalduse

Oluline on olla kindel oma koostoimeid teistega. Usaldus näitab oma kaastöötajatega, et sa usud, mida sa räägid ja järgib läbi. Exuding usaldust saab olla sama lihtne kui vaadates talle silma või kasutades kindla, kuid sõbralik toon. Vältida avaldused tunduda küsimustele. Loomulikult olla ettevaatlik, et mitte ülbuseks või agressiivne. Kindlasti olete alati kuulata ja empathizing muu isik.

6. Empaatia

Kasutades väljendeid lihtne nagu “Ma saan aru, kuhu tulevad” näidata, et teil on kuulata teise inimese ja austada nende arvamusi.

Tähtis : Isegi kui te ei nõustu tööandja, kaastöötaja või töötaja, on oluline, et sa aru ja austavad oma seisukohast.

7. avatust

Hea suhtleja peaks sõlmima vestlus paindlik, avatud meelt. Ole avatud kuulata ja mõista teise inimese seisukohast, mitte lihtsalt saada oma sõnumi. Olles valmis alustama dialoogi, isegi inimesed, kellega te ei nõustu, siis on võimalik, et on ausam, produktiivne vestlused.

8. Respect

Inimesed on rohkem avatud suhtlemisel, kui sa edasi nende austamine ja nende ideid. Lihtne meetmeid, nagu kasutades isiku nimi, vaadates talle silma ja aktiivselt kuulates kui inimene räägib teeb inimese tunne teretulnud. Telefoni, vältida distractions ja jääda keskendunud vestlus.

Convey suhtes e-posti teel, võttes aega, et muuta oma sõnum. Kui saadate lohakalt kirjutatud segadust e saaja arvavad, et sa ei austa teda piisavalt, et läbi mõelda oma side temaga.

9. Tagasiside

Olles võimeline asjakohaselt anda ja saada tagasisidet on oluline suhtlemisoskus. Juhtide ja juhendajatele peaks pidevalt otsima võimalusi, et tagada töötajatele konstruktiivset tagasisidet, olgu see siis e-posti teel, telefonikõned või iganädalase värskendust.

Märkus: tagasiside andmine hõlmab tänades samuti – midagi nii lihtne kui öelda “hea töö” või “aitäh hoolitsemine, et” töötajale võib oluliselt suurendada motivatsiooni.

Samamoodi peaks olema võimalik vastu võtta ja isegi julgustada tagasisidet teised. Kuula tagasisidet antakse, küsi selgitavaid küsimusi, kui te ei ole kindel, küsimus, ja teha jõupingutusi, et rakendada tagasisidet.

10. Valides õige Medium

Oluline suhtlemisoskus on lihtsalt teada, mida teadaanne kasutada. Näiteks mõned tõsised vestlused (vallandamist, tagasiastumise, muutused palk, jne) on peaaegu alati kõige parem teha isiklikult.

Sa peaksid mõtlema ka isik, kellega soovite rääkida, kui nad on väga hõivatud inimene (näiteks teie ülemus, ehk), võiksite oma sõnumi edastamiseks e-posti teel. Inimesed hindavad oma läbimõeldud sidevahendeid ja on tõenäolisem, et vastata positiivselt teile.

Kuidas teha oma oskused Stand Out

Tõstke oma oskusi Teie taotluse materjalid: Kaasa oskusi, mis on lähim vaste tööandja töö nõuded oma CV ja kaaskirja.

Näita Hiring Mänedžerid teil on vajalikud oskused: Töö intervjuud andma võimaluse näidata rentides manager, et teil on verbaalne suhtlemine vajalikud oskused, et olla edukas töö.

Kasutage oma suhtlemisoskust tööl: Olgu osalevate firma koosolekul või räägi kliendiga, siis on teil palju võimalusi näidata, kui hästi sa suhelda.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *