İşyeri Başarı için Önemli Yumuşak Becerileri

Posted on

İşyeri Başarı için Önemli Yumuşak Becerileri


Belirli bir iş için gereken özel bilgi ve becerileri – iş başvurusunda zaman, birçok kişi kendi sabit becerilere ağırlık eğilimindedir. Bunlar genellikle açıkça tanımlanmış ve ölçülebilir becerileri vardır. Bu iş için en iyi aday olduğunu neden göstermek için, size sahip en önemli yumuşak becerileri vurgulamak için de kullanılması gerekir.

Eğer iş ya da bir promosyon arıyorlar zaman, yumuşak becerileri iş başarıya ulaşmak için gerekli olan sert becerileri kadar önemli olabilir.

İpucu : Yumuşak beceriler çok daha zor tanımlamak ve ölçmek vardır – onlar başarıyla işyerinde başkaları ile etkileşim yardımcı kişilerarası ya da “insanlar” becerileri vardır.

Ne olursa olsun işin, bu tür vb müşteriler, satıcılar, hastalar, öğrenciler gibi denetçiler ve insanların çalışma grafik üzerinde yukarı ve aşağı yönleri, hem de başkaları ile etkili etkileşim zorunda

Şirketler çoğu pozisyonlar için işe becerileri her iki türden olan adaylar ararlar. Negatif tutum varsa, diğerleriyle birlikte olamıyorum iyi iletişim yok, bir ekibin parçası olarak iyi çalışmaz ve yaratıcı ve eleştirel düşünme mümkün değildir Çünkü, nasıl önemli değil iyi eğitimli ve yetkin.

Sen, herhangi bir işte kamuoyu ile doğrudan çalışmıyor sadece bu geçinmeye insan becerilerinin bazı dizi olması gerekir. Indeed.com, lider şantiye, iş arayanlara ve çalışanları için en değerli yumuşak becerilerini paylaşmıştır.

En Yumuşak Becerileri İşverenler ister

İşte Recruiting Gerçekten de Direktörü Mike Steinerd dan, hem mülakat için ve işyerinde olması iyi yedi en önemli yumuşak becerileri şunlardır:

 • Bir takım oyuncusu olarak hareket – Bu kooperatif olmak değil, aynı zamanda gerektiğinde güçlü liderlik becerilerini gösteren sadece anlamına gelir.
 • Esneklik – Bu çalışanlar için son derece değerli bir varlıktır. Her duruma uyum sağlayabilir olanlar onlara atılan ne olursa olsun güvenilirdir.
 • Etkili iletişim – Bu hemen hemen her iş için her şeyden önemlidir. İletişim, kendini iyi dile iyi bir dinleyici olmanın ve uygun vücut dilini kullanarak içerir.
 • Problem çözme ve beceriklilik – beklenmedik sorunlar kaçınılmaz olarak ortaya çıkan zaman ne olursa olsun mesleğiniz, bu beceriler önemlidir.
 • Geribildirim Kabul – sadece incelikle geribildirim kabul değil, aynı zamanda bu geri bildirimleri uygulanmaması, profesyonel gelişimini teşvik eder.
 • Güven anahtardır – söyleniyor, her zaman kendini güvence destekleyecek bilgi ve becerilere sahip olmak da önemlidir. Kendine güvenen ve yetenekli olma olarak, denetçiler, çalışanları ve müşterileri ne söylediğini inanacaksın.
 • Yaratıcı düşünme – benzersiz çözümleri veya alternatifleri ile gelip edememek ölçülemez; o buluşlarımızı ve verimliliği artırır.

İstihdam Becerileri Job tarafından Farklı

Eğer bir liderlik pozisyonunu arıyorlar zaman ya bir yönetici veya bir ekibin bir üyesi olarak, size örneğin bir teknik pozisyon arayan eğer farklı varlıkları vurgulamak isteyecektir. Yumuşak becerileri etkili bir lider temsilci ve yapıcı eleştiri verebilme gibi şeyler içerecektir olmak gerekir.

Bilgi Teknolojisi pozisyonları böyle yaratıcılık ve bireyler hem de gruplara fikirler ve çözümler sunma yeteneği gibi yumuşak becerileri gerektirir. Güçlü iletişim becerileri, yazılı ve sözlü her seviyede, hemen her alanda önemli bir varlık vardır.

İşverenler You Have Becerileri bilin bakalım nasıl

Eğer özgeçmiş ve kapak mektubu yazarken, sizin iş başvuru malzemelerde işveren arayan becerilerini başvurmak çok önemlidir. Eğer görüşme yaparken aynı durum geçerlidir. iş ilanı gözden geçirin ve iş gereksinimleri için bir maç (sert ve yumuşak ikisi) sahip becerilerin belirli örnekler vermeye hazır olun.

işte yeteneklerinizi birinci sınıf tutma konusunda görüşmeler sırasında işe yöneticiye yumuşak becerilerini sunmak ve odak emin olun:

 • mülakat boyunca olumlu tutum ve coşku gösterin.
 • Sadece şirket ihtiyacı becerilere sahip olduğunu söyleme – onlara bunu kanıtlamak
 • Görüşme için iyice hazırlayın ve etkili bir şekilde yumuşak becerileri kullanıldığında örneklerinin birkaç örnek var.
 • Görüşmeci ile rahatça knowledgeably sohbet etmek pozisyon ve şirket hakkında yeterli bilin. Eylemler gerçekten özellikle rekabetçi bir işyerinde, kelimelerden daha konuşabilir.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *