Kui (ja kui ei ole), et lisada kaaskirja

Posted on

Kui (ja kui ei ole), et lisada kaaskirja

Kas te tõesti vaja kaaskiri, kui firma ei küsi üks? Koostamine palju kaaskirjad ajal tööd otsida saab keeruline ja aeganõudev. Sellepärast see ei ole üllatav, et taotlejad sageli kartke lisada kaaskirja, kui see ei ole selgesõnaliselt sätestatud tööandja.

Kui sa ei tea, kui sa peaksid sisaldama kaaskirja, lühike vastus on jah. Sa peaksid peaaegu alati esitada kaaskiri, isegi kui see ei ole vajalik, kuid seal on mõned erandid.

Esiteks vaatame, miks kaaskirjad on väärtus.

Miks kirjutada kaaskirja?

Kui olete tõsiselt maandumine tööd, hästi kirjutatud  kaaskirja  annab sulle võimaluse müüa ennast tööandja jutustavas formaat ja miks te ideaalne kandidaat.

Märkus : Kaaskiri annab ka teile võimaluse rõhutada oma tugevaima kvalifikatsiooni.
Tõhus, kohandatud kaaskirja ka selgeks teha, et sa on väga huvitatud töö. Ongi, sest see näitab, rentides manager, et soovite tööd piisavalt, et võtta aega, et minna ekstra vahemaa.

Kui kaaskirjata on Tähtis

Kaaskiri annab teile võimaluse lisada üksikasju, et oma CV ei sisalda. Näiteks, kui te taotlete eemalt oma kaaskirja võimaldab teil esitada põhjendus ümberpaigutamine ja mainida, et sul valdkonnas varsti võimalik intervjuus.

Erinevusi tööhõives mõistliku selgitused võib esitada ka oma kirjas. Kaaskiri on ka ideaalne koht konkreetseid näiteid, mis tõestavad sul on oskusi ja kogemusi loetletud oma CV.

Lisaks tööandjate sageli loodavad saada kaaskirjad, kuigi nad ei ole sätestatud vajadus kaaskiri oma töökuulutusi.

Tähtis: Kandidaadid, kes ei võta aega, et kirjutada kiri peetakse sageli vähem motiveeritud tööd.
Paljudel juhtudel tööandjad isegi ei vaadata ankeeti, mis ei sisalda kaaskirja või motivatsioonikirja.

Kaaskirja kirjutamine Tips

  • Kirjutage suunatud kaaskirja. Kindlasti kirjutada suunatud kirjas. See on kaaskirja kirjutatud töö loetletakse silmas pidades. Keskendu oskusi ja võimeid, et te olema, et sind tugev sobivad konkreetse töö.
  • Hoidke see lühike.  Veenduge, et teie kirjad on lühikesed (mitte üle ühe lehe destillatsiooniseadmetest läbi viie lõik) ja et iga avalduse teete edasi midagi olulist oma kvalifikatsiooni kandidatuuri.
  • Mine kaugemale CV. Vältida lihtsalt korrates oma CV. Näiteid ei ole loetletud oma CV ning täiendada asju mainitud ainult korraks oma CV. Teie kaaskirja peaks olema selge eesmärk on seoses oma taotluse.
  • Edit, muuta, muuta. Vigu oma kaaskirja saab haiget oma võimalusi saada intervjuus. Vead sind vaadata lohakas, või mis veel hullem, ei haritud. Kindlasti lugege põhjalikult kirja enne saatmist. Mõtle küsib sõber või kolleeg lugeda ka seda, et kontrollida kirjavigu, grammatilised vead ja segane keel.

Kui mitte lisada kaaskirja

Nr kirja on palju parem kui halvasti kirjutatud üks. Hästi koosseisus kaaskirja toimib proovi oma kirjalikult võime kuid kahjuks on ka vastupidine. Kui sul ei ole aega, et kirjutada hästi formuleeritud kaaskirjaga kohad oma oskusi ja paneb sind töö, loobuvad vaeva.

Samamoodi, kui tööotsimine juhendab, et sa ei peaks sisaldama kaaskirja, siis see on kindlasti parim juhiste, et mitte häirida oma potentsiaalne tööandja.

Samuti, kui ettevõtte küsib esitada oma taotlus läbi online platvormi, ja ei ole koht, kus saab esitada kaaskiri, ei muretse.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *