Kuidas naasta tööle pärast katkestamistoetust

Posted on

Kuidas naasta tööle pärast katkestamistoetust

Kas teie karjääri pausi oli planeeritud või planeerimata naasevad tööjõu pärast pikemat kaugusel saab vaidlustada. Mõned värbajate ja rendileandmine juhtide saab mõistvad aastat eemal üheksast-viis lihvima, kuid teised võivad tunda hirmunud rentides teile. Ja aja kaugusel tööjõu, oma oskusi-koos oma CV ja intervjuu oskusi -mai värskendamiseks. See võib olla raske usalda ja kvalifitseeritud, liiga.

Ülekoormatud? Närvisüsteemi? Ärge: Siin on, kuidas olla edukas tööotsing ja üleminek tagasi tööturule pärast puhkust.

Näpunäiteid Getting tagasi tööjõu Pärast katkestamistoetust

Hinnata oma töö tahab ja vajadused

Ärge lihtsalt sukelduda otsivad tööd postitad veebilehed . Selle asemel, võtta aega mõelda, mida sa tahad: Missugust tööd on täitmisel ja rõõmustav? Ja sa tahad minna tagasi rolli nagu üks Teil oli enne lahkumist tööjõu, või sa tahad proovida midagi veidi erinev? Mõtle, mida soovite saada välja tööd ja miks (kõrvale rahalistel põhjustel) olete huvitatud töötamisest uuesti. Hoidke oma vajadusi silmas pidades, liiga: kas see on palga nõuded, paindlik tööaeg, või midagi muud. Tee nimekiri “must-rikaste” oma järgmise töö.

Plus, mõelda oma karjääri pausi või võetavale . Kas sa õppida uusi oskusi, vabatahtlike, alustada pool sagin , või võtta klasside? Isegi kui sa ei aktiivselt töötavad, siis võib olla märkimisväärne saavutusi mainida ajal intervjuusid või lisada oma CV.

Re-Lugege Toimialaasi ja Network

Kui see on olnud mõnda aega, sest olete töötanud, siis peate tõenäoliselt refamiliarize ennast oma tööstuse ja töövõimalusi see. Mõned võimalikud sammud, et võtta:

  • Teadus teie tööstusele: Veeta aega Glassdoor.com , uurides ettevõtete ja oma tööstuse. Sul võib olla eriti huvitatud, et teada saada palka vahemikus rolle, mis on teile huvi pakkuda. Siin on rohkem infot , kuidas teadus ettevõtted eelnevalt intervjuu .
  • Network : jõuda endiste kolleegidega, et lasta neil tean, et sa oled tagasi tööturule. Mitte ainult sa saad võimalikku töökohtade toob, kuid need kontaktid võivad olla ka võimalik, et teavitada teid uuemate väljavaated-suured mängijad, uus kõnepruuki jne Küsige ühendused nõu ja näpunäiteid saada tagasi tööturule.
  • Osaleda konverentsidel ja informatiivne intervjuud: seadistamine juhuslikud informatiivne intervjuud võivad samuti aidata teil tunda up-to-date oma tööstuse. See aitab hoida oma viited värske tööintervjuul. Konverentsid võivad samuti aidata teil saada kuni kiirus , samuti on võimalus laiendada oma võrku. Isegi osalevad LinkedIn Group on seotud teie tööstusele aitab teil saada tagasi soones.

Tugevneda Oskused

Ajal oma valdkonnauuringutele, võite avastada, et seal on terve uus maailm kõnepruuki. Uus programmid võivad olulised. Või äkki vahendid on samad, kuid see on lihtsalt olnud mõnda aega, sest sa kasutada neid. Tugevneda oma oskusi, enne kui minema intervjuud või saata kaaskirjad-see aitab teil tunnevad end kandidaadiks. Siin on mõned ideed:

  • Vabatahtlik töö: Isegi kui see ei ole teie valdkonnas, vabatahtliku regulaarselt saan teid uuesti harjunud struktureeritud keskkonnas, kus tööandjad näha. Bonus kui teie vabatahtliku ehitab või säilitab oskusi , et potentsiaalsed tööandjad tahavad näha kandidaatide.
  • Klassid: Kui on uusi tooteid või programme, mis ei ole tuttav oma, see võib mõtet võtta klassi. See võib olla in-isik muidugi või veebiõpetuste. Kui olete õppinud uusi oskusi, saate lisada see oskusi lõik oma CV .
  • Infolehed, podcaste jne .: Mõningal määral, et te ei vaja uusi oskusi. Mõned väljad ei muutu kiiresti. See võib lihtsalt olla, et teil on vaja meelde tuletada ennast, kuidas tööstuse tööd, kas see tähendab thumbing läbi oma vana õpikud, käivad konverentsidel või hakanud lugema iga päev tööstuse uudised, kuulata Podcaste tellida uudiskirju, jne

Praktika Töö Otsi Oskused

Kui kaua on see olnud pärast viimast rakendatakse tööd? Kui see on raske meeles pidada, siis ilmselt vaja uuendada oma CV . (Ja võibolla LinkedIn profiili , liiga!) Nagu te uuendada oma CV, kaaluda valides funktsionaalne versioon , mitte kronoloogilises üks -see võib aidata de-rõhutada lõhe töökäik.

Samuti saate soovi praktiseerida intervjueerides liiga et vahendeid üle oma vastused ühise intervjuu küsimustele ja kokkumonteerimisega intervjuu riided . Plus, vaadake neid vihjeid vastamise intervjuu küsimusi on tööta koos, kuidas seletavad hõivelõhe oma CV .

Selgitage oma karjääri Break-Aga Hoia Brief

Kui olete olnud pikka pausi, peate tõenäoliselt arutada selle oma kaaskirja, samuti ajal intervjuud . Ükskõik mis Teie põhjus laiendatud puhkusel tööjõu, hoida oma selgituse lühidalt. Lihtne lause teeme. Proovi “Ma olen kulutanud aega põetamise suhteline” või “See oli mulle tähtis, et koju minu laps kuni lasteaed”, “Ma olen olnud vabatahtlikuna kodutute heategevus võttes raamatupidamine klasside” või “ma olen veetnud viimased paar aastat reisivad üle kogu maailma, kes töötavad oma keeleoskust.”

Naudi eemalolek, proovige ajama see maha midagi lühidalt-ja tagastamise vestlus tööd sa tegid enne oma aega ära. Teie töökogemus endiselt aktuaalne, isegi kui aega on möödunud Saite selle kogemuse.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *