Mis notari Do? Lugege Palk, vajalikud oskused, & More

Posted on

Mis notari Do? Lugege Palk, vajalikud oskused, & More

Litsentseeritud notar on mõistlikult tulus, väga tarvitatav ja veel veidi peidetud ametikohal. Seda seetõttu, et tema ülesanded on sageli osana teiste töökohta. Notariks, tuntud ka kui notar, aitab teil käivitada oma äri või suurendada oma väärtust kui kontoris töötaja. Kohustusi notari võivad erineda, kuid notarid mängivad olulist rolli allkirjastamisel õiguslikult siduvad kokkulepped Ameerika Ühendriigid.

Notari kohustused ja vastutus

Notarite ja notar allkirjastamise ained hallata ja tunnistaja allkirjad ametlikud dokumendid. Need ülesanded on järgmised:

 • Dokumendi täitmise (õiguslikult siduv allkirjad)
 • Kinnitades vaimset seisundit kõigi signees
 • Tuvastamine pettuse või sunni
 • Lõpuleviimine notariaalmärkes kõikide dokumentide
 • Kontrollimine identifitseerimise lepingu osalejad
 • Olles ajal kohal dokumendi täitmise (see võib hõlmata reisimine)
 • haldava vande
 • Käitlemise vandetunnistusavaldused lepingud, laenu dokumendid, abielutunnistused ja muude juriidiliste dokumentide
 • Tunnistust objektide seif või samaväärne
 • Säilitamine notari ajakirjade
 • Planeerimine seotud isikud

Märkus : Lisaks nendele vastutuse, notari allkirja ained on sertifitseeritud käsitseda sulgemist hüpoteegi tööstuse.

Kuigi enamik notari töö on lihtne, võib esineda olukordi, kui töö on üsna raske. Notarina olete vastutav korrigeerimiseks või keelamine allkirjade korral pettuse või sunni. Olete vastutab ka määrata, kas allkirjastaja on terve vaim eel ja ajal ametliku dokumendi allkirjastamise.

palk

Notariks saab rahuldust pakkuv töö, kui te nautida käitlemise juriidiliste dokumentide ja suunavad signers lõpetada ametlik leping. Mõnes USA, leides kvalifitseeritud notar võib olla keeruline ja paljud ametlikud lepingud ei kehti juhul, kui need on notariaalselt.

 • Mediaan aastapalk : $ 34.749 ($ 14,53 / tund)
 • Top 10% aastapalgast : $ 51,000 ($ 22.93 / tund)
 • Alumine 10% aastapalgast : $ 19,000 ($ 9,98 / tunnis)

Samuti võib notar makstakse välja ühe allkirja või dokumendi kohta eraldi. Summa sõltub sellest, millist tüüpi dokument on notariaalselt ja riigi õigusega.

Haridus, koolitus, ja sertifitseerimine

Kvalifitseerub notar võib olla sama lihtne kui associated taustakontrolli. Kuid mõnedes riikides, pead sooritama eksami, et saada notar. Kuna iga riik varieerub selle notarite, peate kontrollima oma elukohariigis näha, mida on vaja. Kas soovite saada füüsilisest isikust või lisada notariaalset oma CV, kvalifikatsiooni on tavaliselt kiire, lihtne ja odav protsess.

 • Haridus : Iga riik on USA on erinevad standardid, mille abil võib saada notar. Kuid kõik riigid nõuavad, et te olema juriidiline selle riigi resident, vähemalt 18 aastat vana, ja ilma karistusregistrisse.
 • Sertifikaat : Ei ole ametlikku notaritele. Enamik riike teil vaja täita taotlusvorm (koos tasu umbes $ 100) ja saada taustakontroll. Kui notar soovib saada laiendatud tollimaksud notariga allkirjastamise agent võib esineda täiendavaid tasusid ja taustauuringuid saada sertifitseerimine.
 • Koolitus : Kuigi mitte iga riik vajab notar koolitus, see on alati hea mõte. Enamik notar kursused saab täita internetis. Külastage oma kohalikku kogukonda kolledži kodulehel või riikliku notari Association kodulehel rohkem teavet.

Notari oskused ja pädevused

Paljud oskused notarite on sarnased juriidilised sekretärid, mis on põhjus, miks paljud täita nii töökohta. Sama võib öelda ka pankurite ja laenu ametnikud. Notarite peab olema mugav kord, riigi seadusi, paberimajandust, ja bürokraatia seotud bürokraatia ja riiklike menetlustega.

 • Kontrollimine : Notarite peab kontrollima kõike nende ees enne notarizing allkirju. See hõlmab kontrollimist identifitseerimise ja veenduge, et mõlemad pooled aru, mida nad allkirjastamist.
 • Vastavus : Enamik määrused notarite rakendatakse riigi tasandil. See tähendab, et notar seadused erinevad riigiti. On oluline, et notarid ei “lõigatud nurkadega.” See on notari vastutus nii säilitada terviklikkuse allkirjastamist samuti teavitama osapooli, kes ei pruugi olla teadlikud riigi seadused puudutavad allkirjastamist dokumendi.
 • Arvepidamine : Notarite hoidma ajakirjades. Salvestades nimed, ajad, kohad ja rohkem, see tagab, et kõik allkirjastamist poolte võetakse vastutusele nende nõusolekul. Registreerimata jätmine asjakohased üksikasjad võib muuta allkirju õigustühine.
 • Tundmine Õiguslik Dokumendid : tõenduslik dokumente, laenu dokumendid, pass, vandetunnistusavaldused ja kuuluvad notari valdkonda vastutust. Kuigi see ei ole vajalik, et sa tead, kuidas kirjutada või lahkama kõik osad juriidilised dokumendid, siis peab olema võimalik kindlaks teha, mida inimesed sisselogimisega ja mida notar kohustusi kohaldatakse mis tahes olukorra.
 • Paindlikkus : Kuigi mitte iga notar on reisida, paljud notarid on mobiilne huvides oma klientidele. Sageli ametlikke kokkuleppeid tuleb allkirjastatud kiire aja jooksul ja ebamugav ja -kohad. Sa pead olema valmis töötama koos kliendi ajakava ja asukoht, samas tuues kõik vajalikud vahendid peavad notari

töö Outlook

Sõltuvalt kättesaadavusest notarid teie piirkonnas, nõudlus võib olla kõrge või madal. Kõrge nõudlus valdkondades, füüsilisest isikust notarid teha üsna hästi. Nad võivad töötada oma kodus või sõiduki (st liikuva notarid), kui nende endi boss. Siiski, kuna paljud pangad ja posti-veavad poefassaade nüüd pakkuda notari teenuseid, nõudlus mõnes piirkonnas on madal.

Office töötajat, mis on ka notarid on väärtuslik paljud tööandjad. Kui te töötate tööstus, mis tegeleb õigusliku või laenu paberimajandust, notariks on smart liikuda, sest see võimaldab oma tööandja vormistama tehingud palju kiiremini kui tema konkurendid.

Töökeskkonna

Notaritele, mis töötavad peamiselt traditsioonilise büroo rolli, nende töökeskkond on sama kui tavalisel bürooruumid. Siiski, kui teil on füüsilisest isikust notar (täistööajaga või osalise tööajaga), siis on rohkem võimalusi olla mobiilne. See tähendab, et pead suutma anda notari teenuseid oma kontoris (või kodus, kui soovite) või reisida oma klientide jaoks kavandatud allkirjastamise. Mobile notarid on lubatud tasu läbisõit.

töögraafik

Sõltuvalt sellest, kas te töötate oma boss või firma, mille notarizing on üks teie palju kohustusi, oma ajakava võiks olla paindlik või see võiks olla tüüpiline 9-to-5 kontoritöö. Mobile notarid peavad sageli töötama veider tundi, sealhulgas õhtuti ja nädalavahetustel, et mahutada oma klientidele.

Kuidas saada tööd

Saa Notari litsents Kui te taotlete notari litsentsi, pead vaatama nõuded oma riik.

Kaasa Notari oskused oma CV Kui kandideerite firmas, kus notarid on vaja, see on oluline märkida oma notar kvalifikatsiooni oma CV. Kui te otsite ehitada kliendibaasi füüsilisest isikust notar, siis on vaja investeerida aega ja raha turustamise ja branding.

Töö otsimine nimekirjad: Kui te taotlete tüüpiline töö kus notariaalset oleks osa oma ülesandeid lihtsalt leida peamised ametinimetus standardses tööotsimise. On kõige ülemise töö saite, saate kasutada täpsemat otsingut võimalusi filtreerida otsingut lisades “notar” täiendava märksõna.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *