Kuidas luua Kronoloogiline Jätka

Posted on

 Kuidas luua Kronoloogiline Jätka


Varakult CV on üks levinumaid CV formaadid ja seal on hea põhjus see: Tööandjad eelistavad seda, sest see on lihtne ja lihtne skaneerida.

Kui olete kunagi loonud CV enne ja sa istudes ehitada nullist, siis ilmselt on kronoloogilises CV silmas pidades. Ja kuigi see võib olla parim valik, see on väärt õppimist, mida kronoloogilises jätkub hästi – ja kuidas õigesti vormindada üks, nii et saate kasutada seda CV tüüp kõige paremini ära.

Tagurpidi Kronoloogiline, Tehniliselt

Varakult CV loetleb oma töö ajalugu, et kuupäeva, kõige uuema seisukoha ülaosas. See võib hõlmata CV eesmärk või karjääri kokkuvõte enne tööde loetelu kogemusi.

Märkus: On tähtis, et saada asjaolude sirge kui panete oma töökogemust nii, et tööandja ei usu, et sa valetad oma CV, kui nad otsustavad teha taustakontroll. Veenduge, et kuupäevad, ametinimetused, palk ajalugu (kui kaasas) jne on täpsed, enne kui esitada oma CV ja rakendus.

Haridus, sertifikaadid ja erilisi oskusi jälgida töökogemus selles stiilis CV.

Eelised Kronoloogiline Jätka

Kronoloogilist CV on üks kõige sagedamini kasutatav stiile ja selle tundmine üksi teeb teabe lihtsam toime tulla. Ideaalis see näitab progresseerumist karjääri selgelt.

See võib olla lihtsam koostada ka alates selle orientatsioon kuupäevad aitab teil küünte alla üksikasju oma töö ajalugu.

Kui kasutada Kronoloogiline Jätka

Nagu rõhutatakse tööandjad, kronoloogilises CV on kõige tõhusam kandidaadid on hea kogemus selles valdkonnas. Jutustada oma tööandjad ees ja keskel, siis kohe näidata tööandjale, et olete seotud kogemusi ja oskusi.

Kui mitte kasutada Kronoloogiline Jätka

Kuigi paljud tööandjad eelistavad kronoloogilises CV, on aegu, kui see ei ole õige valik. Mõned näited:

 • Kui oled algaja oma karjääri: kronoloogiline CV formaat ei tööta hästi, kui te olete uus tööjõud. Teil võib olla kõik vajalikud oskused ja kohaldatavad kogemus väljaspool valdkonda palgatööd, nagu näiteks vabatahtlik ja praktikume. Aga kui valid kronoloogilises CV, rentides manager ainult teie puudumine makstud töökogemus, mitte oma võimeid. Sel juhul funktsionaalne CV, mis rõhutab oskuste lineaarsetes töö kogemus, mis aitab teil teha oma keel.
 • Kui olete uues ametis: Paljud tööandjad paneb oma CV on “ei” kuhja, kui nad näevad, et sa ei pea otseselt töökogemus. Valige muu stiili, nagu funktsionaalne CV, mis keskendub oma oskusi ja kogemusi või kombinatsioon CV, kus on loetletud nii oma oskusi ja oma tööandjad.
 • Kui teil on lüngad oma töö ajalugu: Võib-olla olete olnud töötu pikka aega, või on võtnud aja maha tööjõu hoolitseda väikelastele või vaevlevat pereliikmed. Sõltumata sellest, miks olete olnud välja tööjõu, valides formaat, mis kuvab, mida saate teha, mitte oma töö ajalugu, mis aitavad teil teha parima mulje.
 • Kui olete sageli töökohta vahetanud: Töötaja lojaalsus on jäänud minevikku, ja mõjuval põhjusel: väga vähesed tööandjad hoiavad töötajate kogu karjääri enam. Kuid liiga palju tööd muudatusi saab vaadata halb Värbamise juhid, kes ei taha kulutada aega ja raha koolituse töötaja, kes läheb hüpata laevalt. Kui teil on ajaloo töö hüppamise kronoloogilises CV ilmselt ei ole kõige sobivam.

Alustamine

Kaaluge malli aitavad teil luua oma CV. Mallid teile valmis kujundus ja juhendab teid läbi protsessi seda täitma.

Jätka näiteid aitab teil näha, millised sisu peaks hõlmama oma dokumendi, ja kuidas sa peaksid kirjutama ja seda vormindada.

Kronoloogiline Jätka Näide

Taotleja
999 Chugalug Way
Wheaton, MA 60187
Cell: (123) 555-1234
applicant@email.com

KARJÄÄRIEESMÄRK

Halduskoordinaator püüab juhtivale kohale top ettevõtte, mis võimaldab teda kasutada oma organisatsiooni ja juhtimise oskusi samas koordineerimise töökorraldust ja jälgida firma logistika.

CORE kvalifikatsiooni

 • Hästiorganiseeritud üksikute suuteline käitlema ning jälgib mitmeid ülesandeid üheaegselt.
 • Kogemused sõiduplaani töötajate koolitus klassid, töökoosolekud ja seada üles.
 • Kas täpselt suutis multimillion dollari eelarve.

PROFESSIONAALNE KOGEMUS

Halduskoordinaator , Mannix Teenused, Naperville, IL
detsember 2016 – Present

Vastutab analüüs kuu, nädala ja iga päev müügiaruanded.

 • Saavutatud 100 protsenti täpsus viimase kahe aasta jooksul.
 • Vastutab planeerimine koolitus klassid, seminaride ja konverentside korraldamiseks.

Administratiivsed sekretär, Minnesota Life Insurance, Barrington, IL
juuni 2014 – detsember 2016

Juhtis teadus-ja disaini müügi ja koolituse esitlused, nõudes soravalt PowerPoint, SlideShare’i ja Prezi.

 • Vastutab sõiduplaani kolme isiku personali koolitamiseks.

Teenused Assistant , SBC Warburg Dillon Reed, Chicago, IL
mai 2012 – juuni 2014

Vastutab tasakaalustades $ 7 miljonit võimalusi eelarve.

 • Plaaniline hooldus kõned, töökoosolekud, seada üles ja ehitusprojektide.

General Manager , KSMR Raadio 92,5 AM / 94,3 FM, Winona, MN
Mai 2000 – Mai 2012

Eest 36-liikmeline personal, samuti 7-liikmeline juhtkond, mille ülesanded, mis sisaldas distsiplinaarkaristused eelarve, erisoovid telekavadeks, ja rendileandmine.

 • Juhatab komitee, et sai tugevdamise toetus jaama hulka.

HARIDUS

Bachelor of Arts in Public Relations
Maarja University of Minnesota, Winona, MN

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *