5 sotsiaalsed oskused Töökohtade Success

Posted on

5 sotsiaalsed oskused Töökohtade Success

Mis on sotsiaalsed oskused, ja miks nad on olulised töökoha edu? Sotsiaalsed oskused, mida nimetatakse ka “suhtlemisoskus” on need, mida me kasutame, et suhelda ja suhelda teiste inimestega. Need oskused hõlmavad nii verbaalseid oskusi (kuidas te räägite, et teised inimesed) ja mitteverbaalne oskusi (teie kehakeel, žestid ja silmside).

Miks Tööandjad Väärtus sotsiaalsed oskused

Sotsiaalsed oskused on oluline pehmete oskuste, – isikuomadused (erinevalt professionaalne kõvasti oskusi omandatud hariduse, koolituse või töö kogemus) võti suheldes hästi teistega. Peaaegu iga töö nõuab sotsiaalseid oskusi. Kui te töötate meeskonna, peate olema võimalik saada koos teistega. Kui te töötate klientidega, peate kuulama tähelepanelikult oma küsimusi ja muresid. Kui te ei juhi, siis kutsutakse motiveerida töötajat.

Märkus : Isegi kui teie töö ei hõlma suheldes teiste inimestega väga palju, ikka on vaja omada mõne sotsiaalsed oskused suhelda oma tööandja ja kolleegidega.

Kuna sotsiaalsed oskused on nii oluline, peaaegu iga tööandja otsib tööd kandidaatide nende pädevust. Seepärast on oluline, et sa näidata, et teil on tugev sotsiaalseid oskusi oma CV, kaaskirja ja intervjuu.

Siin on nimekiri esiviisikus sotsiaalsed oskused, et tööandjad püüavad kandidaadid tööhõive. Samuti on pilk järgneva näpunäiteid, kuidas tõestada, et teil on sotsiaalsed oskused kogu oma tööotsimise.

Top 5 sotsiaalsed oskused

1. Empaatia

Empaatia on väga oluline oskus. Suhelda ka teistega, siis peab olema võimalik aru saada, kuidas nad tunnevad. Empaatia on eriti kriitiline kui tegeletakse klientidega, kes tulevad teile küsimusi või probleeme. Sa pead väljendada tõelist muret nende küsimuste, samuti aidata neid lahendada.

2. Koostöö

Koostöö on eriti oluline, kui te töötate meeskonna, kuhu on vaja partner teistega jõuda ühise eesmärgi nimel. Kuid isegi kui te ei tööta meeskonna koostöö on endiselt vajalik nendel puhkudel, kui palutakse töötada koos kolleegidega, et aidata saavutada eesmärke oma organisatsiooni.

3. suuline ja kirjalik teatis

Verbaalne suhtlemine on võime ennast väljendada, kasutades selget keelt, et teised saavad aru. Pead tahke verbaalse suhtlemisoskuse, kui te räägite, et teised isiklikult või telefoni teel. Kirjalik kommunikatsioon hakkavad, kui sa kirjutad talle, teksti, kirja, aruande või esitlus – siin asjakohane grammatika, õigekirja ja formaat on vajalikud.

4. Kuulamine

Teine oluline suhtlemisoskus, mis aitab teil suhelda ka teistega kuulab. Sa pead suutma kuulata tähelepanelikult, mida tööandja ütleb teile, mida teha, mida teie kolleegid ütlevad koosolekul ja mida teie töötajad küsida teist. Sa pead kuulama klientide muresid ja väljendada neile, et olete neist aru saanud. Inimesed reageerivad hästi teised, kui nad tunnevad, et neid kuulda.

5. sõnaline Side

Kuigi verbaalne suhtlemine on oluline oskus, nii on mitteverbaalne kommunikatsioon. Läbi oma kehakeelt, silmside ja näoilmeid, saate väljendada, et olete empaatiline inimene, kes hoolikalt kuulab teised.

Kuidas näidata oma sotsiaalse Poldid ajal Job Search

Püüa näidata, et teil on kõik need sotsiaalsed oskused kogu oma tööotsimise protsessi. Esiteks, veenduge, et lisada sotsiaalse oskuste sõnad siin arutatud ( “empaatia”, “koostöö”, “suuline ja kirjalik kommunikatsioon,” “kuulates”, “mitteverbaalne kommunikatsioon”) oma CV. Häid kohti kasutada need märksõnad oma tööandjad või oma CV kokkuvõte (kui teil on üks).

Teiseks, mida saab kasutada neid sõnu oma kaaskirja. Kehas oma kirjas, rääkimata üks või kaks neid oskusi, pakkudes konkreetseid näiteid, mil sa näitasid neile tööl.

Kolmandaks, võite kasutada neid oskusi sõnu intervjuus. Veenduge, et olete vähemalt üks näide kord, kui kasutada iga viie oskusi loetletud siin. Muidugi, iga töö nõuab erinevaid oskusi ja kogemusi, seega veenduge, et lugeda ametijuhend hoolikalt ja keskenduda oskuste loetletud tööandja.

Vihje : Intervjuud ka täiuslik foorum näidata oma inimsuhete andeid.

Veenduge, et kasutate mitteverbaalne kommunikatsioon, mis annab edasi oma huvi intervjuu, tööandja ja töö. Räägi selgelt ja kuulata hoolikalt küsimusi küsitakse. Kuvan nende suhtlemisoskus isiklikult on parim viis veenda tööandja, et teil on, mida ta võtab, et paista positsiooni nad pakuvad.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *