Kuidas luua Teabegraafik Jätka

Posted on

In suure konkurentsi keskkond, mõned tööotsijad on pöördunud tööriistu nagu teabegraafikut jätkub seista välja tõrjuda. Kui te olema teabegraafikut CV? Parim vastus: see sõltub.

Üldiselt peaksite looma teabegraafikut CV kui teil on ressursse (kas oma oskusi ja teadmisi või võime palgata disainer) peatähelepanu erakordne lõpptootes. Midagi sub-par ainult kahjustada teie tööotsing, eriti kuna enamik juhtudel teabegraafikut jätkub ei nõuta. Siin on rohkem infot kui kasutada teabegraafikut CV ja kuidas luua üks.

Mis on Teabegraafik Jätka?

Kuidas luua Teabegraafik Jätka


Teabegraafikut CV erineb traditsioonilistest CV stiile, et ta kasutab graafilise disaini elemente. Arvestades traditsiooniline CV lihtsalt kasutada põhitekst loetleda teavet top-to-bottom, mis on teabegraafikut CV kasutab paigutus, värv, ikoonid ja font stiil korraldada sisu.

Kui kasutada ühte

Üldiselt, kui taotletakse, rentides juhid eelistavad traditsioonilist jätkub üle teabegraafikut jätkub. Kui teil on disain professionaalne, see võib olla tõesti raske peatähelepanu suure teabegraafikut CV ning saates on mitte nii suur üks on tõenäoliselt rohkem kahju kui kasu. Teine oluline negatiivne külg kohta teabegraafikut CV on see, et neid saab vastamata töö taotlemise protsess, kui ettevõtte taotluse Tracking System, mis automaatselt skaneerib jätkub märksõnadele ei pruugi tuvastada teksti ühes teabegraafikut CV.

Seega, kui peaks te kasutate teabegraafikut CV? Kui ei ole konkreetselt nõutud, peavad seda lisana postitada oma LinkedIn profiili või lisada, kui te postitada otse värbamise või rentimiseks juht (kuid alati kindlasti ka oma traditsioonilise, originaal versioon).

Kuidas luua üks


Taas väga teabegraafikut jätkub on raske tõmmata maha. Lisaks millel on võime täita kõrgetasemelise disaini, samuti peate mõistmist ühise graafikud ja visualiseerimine väljendamiseks kasutatakse andmeid. Lõppude lõpuks definitsioonile infograph on “Visuaalne kujund nagu diagramm või diagramm kujutamiseks kasutatakse informatsiooni või andmeid.”

Niisiis, oletame, jaotada see. Kuidas luua teabegraafikut CV sõltub teie kogemus mitte ainult disaini, vaid infographs. Messing see üles halvas valguses näidata teile, mitte ainult seetõttu, et lõpptoote vaadata halb, kuid valesti kasutatud graafik (näiteks kasutades tulpdiagramm või pirukas graafik valesti) ka loob teadmiste puudumine kaugemale disain. Kui see kõlab nagu keeruline territooriumil, mis on, sest see on.

Kui oled täiesti uus disain ja see on esimene kord, kui olen kuulnud sõna “infograph,” võiksite kaaluda rentimise vabakutseline disainer (proovige sait meeldib Upwork.com või isegi Fiverr, kuigi mäletan, siis saad, mida te eest maksma), et suunata teid läbi protsessi. See võib olla väga raske (kui mitte võimatu), et luua head teabegraafikut CV null kogemust.

Kui te olete juba tuttav või kogenud graafiline disain, teie parim panus on hakata läbi malli. Isegi kui sul ei ole juurdepääsu projekteerimise tarkvara nagu Adobe Photoshop või Illustrator, saidid nagu Canva , Easel.ly ja Visualize.me , võib olla suured võimalused. Canva on lihtne kasutada, tasuta ja on ton CV malle, ja kuigi mitte kõik neist on “true” infographs, nad kasutavad konstruktsioonielemendid, värvi ja paigutus, mis jazz üles oma CV. (Siiski, üks sõna hoiatus: kui mingil põhjusel tööd sa kohaldatavad konkreetselt taotlenud “teabegraafikut” CV, siis on vaja kasutada graafikuid esindama oma CV on “andmed” ja seega pead tegema rohkem kui lihtsalt kasutada hip font ja asetage teksti värvilisel taustal.)

Teabegraafik Jätka Tips & tricks jaoks kõigi oskuste taset

Sõltumata teie kogemusi, on mitmeid suuniseid tuleb alati järgida.

Esiteks vähendada oma Värvide kasutamine

Parim valik on jääda kolme kuni nelja värvi, kas erinevaid toone või eraldi värvid, mis töötavad koos hästi. Sinised ja rohelised on hea lähtepunkt. Ideaalis oma tausta peaks olema tahke heledad, tumedama teksti.

Teiseks Mäleta See on professionaalne dokument

Vältida valju, cutesy või koomiks-ish graafika, mis kahandavad sisu oma CV. Olge tähelepanelik oma font kasutamiseks. Tee loetavust teie number üks prioriteet, ja vältida, kasutades mis tahes äärmuslikumad või kõrgelt stiliseeritud fonte. Hea kontroll kasutada saab, “Kas ma näen seda font levinud üle interneti?” Või veel parem, oleks fondi kasutada ettevõtte kodulehel? Kui vastus on kõlav ole, siis see on arvatavasti vastuse ka.

Kolmandaks tagada teie paigutus mark ühtne Sense

Sa peaksid püüdma järgida mingi loogiline või kronoloogilises, infovoogu. Näiteks, oma nimi ja e-posti ei tohiks allosas dokumendi. Kui oled täiesti uus, see on koht, kus malli tulevad mugav.

Lõpuks kõige olulisem

“Hoidke see lihtne . ” Seda ei saa piisavalt rõhutada. Isegi kui teie disain kasutab meisterliku graafikuid ja kasutab ilusad värvid, kui see on raske lugeda või kui põhikomponenti oma CV vaidlustavad dešifreerida on teabegraafikut CV läheb tööle teie vastu. Hoidke see puhas, hoida lihtsa ja pidage meeles, et sa ikka vaja lisada Essentials nagu teie nimi, kontaktandmed, akadeemilise taustaga ja töökogemust.

Mis puutub disaini, seal on nii palju rohkem kirjutamata “reeglid” kaaluda. Sinu parim valik on teadus proovi infographs ja teabegraafikut resümeed aimu sellest, mida teised inimesed teevad. Olema objektiivsed oma töö, ja saada teist arvamust usaldusväärne sõber.

Eriti juhul, kui dokument ei ole vajalik, kõige olulisem küsimus kaaluda on: kas see aitab või haiget, mu ankeeti? Sa ei saa boonuspunkti lihtsalt pakkudes teabegraafikut CV. Dokumendi sa midagi soosib, see peab olema erandlik.

Teie Teabegraafik Jätka Tool Kit

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *