Kuidas esitada oma fotod modelliagentuurid

Posted on

Kuidas esitada oma fotod modelliagentuurid

Põhimõtteliselt on olemas neli võimalust saata fotosid kohalikke ja rahvusvahelisi modelliagentuurid. Võite saata need ise e-posti teel või posti, on oma olemasoleva ameti Saada neile, on online-mudel skautlus firma saadab need teile või proovige oma õnne sotsiaalse meedia.

Võttes kogenud agent või professionaalne mudel skautlus firma teha tööd teile on alati parim lähenemine. Siiski, kui soovite teha seda ise, siis on oluline seda teha korralikult. Paljud uued mudelid ei saa aru, et see ei ole ainult fotosid, mis ametite otsivad. Samuti on, kuidas te esitate oma fotod neile, et küsimusi.

Kui saadate fotosid lohakas mood, siis teeb ained ei tea, kas teil puudub vajalik tähelepanu detailidele oskusi mudel vajab. Kui te ei vabaaja kirjavahetuses mitte professionaalne, võib aineid usuvad teil on kõrgendatud tunnet väärt. On ka mõned teised mõisted meeles pidada esitamisel fotosid modelliagentuuri.

Kontrolli, kuidas amet on nõus Ettepanekud

Enne saatmist fotosid mitu agentuuri, vaadata, kuidas nad tahavad edastatud fotod. Mõned võivad olla ainult fotosid e-posti teel ja teised ainult posti teel.

Jälgi oma juhendis kirjas, et näidata oma tähelepanelikkust. Kui saadate oma fotosid e-posti teel ja nad aktsepteerivad ainult postiga fotode näitate agendid, et ei tea, kuidas järgida juhiseid.

Kontrolli, et amet võtab su Liik

Kindlasti saata ainult fotosid ametite, mis aktsepteerivad tüüpi mudel sa oled. Kui nad ainult avad pluss suurusega mudelid, ja sa ei ole pluss-suurus, sa oled lihtsalt raiskad ameti ja oma aega. Samuti on oht haigestuda maine on unattentive.

Püsi faktid

Nagu ahvatlev, kuna see võib olla öelda ained, kui kaua olete unistas mudel, nad on vaja ainult teatud informatsiooni:

  • Sinu nimi
  • vanus
  • kõrgus
  • Mõõtmised (rinna, talje ja puusad naiste ja talje ja jope suurus meeste)
  • Praegune asukoht
  • Kontakt (telefoninumbrid, e-posti aadress)
  • Kodakondsus (kus teie passi saanud)
  • Ametid praegu esindavad teid, kui mõni

Saates oma fotosid e-posti teel kindlasti ka kogu seda informatsiooni oma e-posti. Kui te posti oma fotosid on oluline, et seda infot tagaküljel iga foto.

Nii, kui teie fotosid saada üksteisest eraldatud või teie kaaskirja, siis agendid tea, kes sa oled ja kuidas teiega ühendust võtta.

Kontrolli suurusest Fotod

Kui saadate oma fotosid e-posti teel, olla kindel, et nad ei ole liiga suur. 1MB per foto peaks olema maksimaalne, 500 KB on parem. Kui fotod on liiga suur, võivad nad võtta liiga kaua aega alla laadida ja oma e-posti võiks lõpuks kustutatakse enne oma fotosid vaadatakse.

Ärge saatke oma fotod zip fail ja ei sisalda oma isiklik veebileht. Agendid tõenäoliselt ei avane fail või lingil tõttu turvaprobleemide ühendab ja pakkimist failid.

Aadress Iga ameti Eraldi

Võtke aega, et tegeleda iga asutuse individuaalselt oma e-posti või kaaskirja. Näiteks alustada oma kirja või e-kirja “Kallis ABC mudelid.”

Kunagi saata üldine mass e-posti aadressid arvukate ametite loetletud “CC” osa e. Keegi meeldib mõelda, et nad ei ole teie esimene valik.

Mõtle oma andmeid ja fotosid oma CV. Sa pead selle kujundamiseks iga ettevõte te kehti. Foto esildised ei erine selles peaksite võtma aega, et muljet ained.

Pay tähelepanu detailidele

Agendid meeldib intelligentsed mudelid. Kindlasti tõend teie kirjavahetus. Bad grammatikat ja õigekirja soovitab neile, et te ei pruugi olla õige valik.

Mudelid võivad muutuda avaliku elu tegelased, rääkimine ja suheldes inimestega. Kui te ei suuda väljendada oma mõtteid selgelt, agendid ei taha teiega.

Kui saadate oma fotosid kaudu post, et teie ümbrik on puhas ja loetav. Ärge pange oma fotod sideaine, fotoalbumi, või kausta. Heart kleebised, fancy värviline paber või armas sõnumeid ümbrikud või sees pakett laseb ained tea te ei pruugi olla piisavalt küps hakkama modelleerimise tööd.

Uuenda kõneposti ja Check rämpspostikaustu

Kui olete võtnud aega, et esitada oma fotosid ja olete pööranud tähelepanu iga detail, ei jama see üles lastes ebaprofessionaalne häälsõnumi või puudu talle.

Teie kõneposti sõnumi peaks olema lühike ja punkt. Sa peaksid märkida oma nimi, ja öelda, et sa tagasi helistada nii kiiresti kui võimalik. Räägivad aeglaselt ja selgelt hääldama oma sõnu, kui salvestamist.

Kontrolli oma postkasti regulaarselt, et see ei ole täielik. Samuti kontrollige oma e-posti rämpsposti ja rämpsposti kaustad regulaarselt e-kirju, et see võib olla automaatselt veetud seal.

Ole Professional igas etapis

Pea meeles, et modelliagentuurid otsivad kogu paketi. See võtab rohkem kui lihtsalt hea välimus olla edukas mudel. Mudelid peavad olema professionaalne igas aspektis oma käitumist. Kui agentuur arutab vahel teid ja teine ​​mudel, seda rohkem professionaalne tegutsemine ja ilmumise mudel on suurema tõenäosusega tööle.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *