Kuidas arendada Goals oma Praktika

Posted on

 Kuidas arendada Goals oma Praktika


Me kõik sattuda rassi maanduda internatuuri. Enne kui me alustada taotlemise protsess, me tavaliselt aru, kui tähtis on internatuuri. Me teame, et see ei vii meid reaalse maailma kogemus, aitab luua meie CV, tutvustada meile tööalaste kontaktide ja teeb meid konkurentsivõimelisemaks kandidaadid tööturul. Sageli saavad inimesed nii pühib praktikal taotlemise protsess, et nad unustavad, miks nad tahtsid internatuuri esimese koha. Allpool on mõned viisid veenduda, et loote eesmärgid ise sees internatuuri seisukoha ja jäta võimalust tunne nagu sa saavutada mida sa sätestatud, mida teha.

Mõelda, miks Sa tahtsid Praktika

Jah, seal on mitmeid põhjuseid, miks me kõik tahame intern. Aga kui olete seda juba teinud palju praktikume, oma põhjus ei pruugi olla nii CV ehitaja. Kui olete juba otsustanud oma karjääri, siis ei pruugi olla teeme internatuuri katsetada erinevaid karjääri. On oluline, et luua oma Põhjuseks internatuuri. Näiteks, võib-olla olete kahevahel kahte erinevat tüüpi töökohti; Sündmuse planeerimine ja avalikustamist. Sa stažeerimisele avalikustamise ruumi näha, kas see on väli, mida tõeliselt nautida.

Kas on spetsiifiline oskus Sa tahavad saada?

Kas ühe konkreetse oskus, mida sa lootsid saada selle internatuuri? Näiteks, kui te teete reklaami internatuuri, võibolla sa tahad õppida, kuidas kirjutada pressiteateid või külm-kõne meedia. Need konkreetsed oskused huvi tuleks küsiti esialgse intervjuu käigus. Samuti veenduge, et olete lugenud internatuuri kirje tervikuna ning otsida teavet selle oskuse. Kui te ei ole kindel, kas see konkreetne oskus on õpetanud, küsige tööandja kui saate rääkida nendega.

Võite küsida, kas on võimalus õppida, kuidas kirjutada pressiteadet või vari inimesed teevad külma kõned või pigi kõned.

Mis mulje sa püüad teha?

Enne internatuuri hakkab, küsi endalt, kuidas soovite töötajad ettevõtte mäletan sind. Millised on konkreetsed sõnad, mida soovite, et ettevõte kasutada, kui kirjeldatakse oma tulemuslikkust? Tee nimekiri need sõnad ja mõelda, mida saate teha iga päev teha hea mulje. Siin on idee sõnu, et sa tahaksid tööandja kasutada, kui kirjeldatakse te: professionaalne, sõbralik, abivalmis, loominguline, innovatiivne, vastutustundlik ja usaldusväärne. Näiteks mõned tegevused, mida võiks võtta intern tuleb rääkinud neid sõnu võib hõlmata; Täpsus, osalevad ajurünnaku istungid, aidates kõigile, tervitus kõigile igal hommikul, kiirendades kui teised seda ei tee, saabuvad varakult ja viibib hilja.

Kuidas kavatsete laiendada mõju see kogemus?

Jah, internatuuri kestab semestri pikk, aga soovite seda kogemust mõjutada oma ülejäänud tööelu. Üks viis seda teha on loonud tugevad, below-the-pinna suhteid. Vaadake raamatu  Kõik Work, No Pay  viide. Tahad võtta aega, et ehitada suhteid töökaaslastega, mõista, mis toob neile ja kasvatada neid suhteid kaua pärast internatuuri. Meie lõplik ekspertarvamusi on sidet tööalaste kontaktide vähemalt kolm korda aastas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *