Kas Mudel Töö rohkem kui ühe Modelli Agentuur?

Posted on

Kas Mudel Töö rohkem kui ühe Modelli Agentuur?

Lihtsamalt öeldes, kui mudelit, seda rohkem ametite töötate, seda rohkem saad. See tähendab rohkem auditions, rohkem broneeringuid, ja rohkem raha.

Teine põhjus allkirjastada mitu agentuuri on, kui soovite, et uurida teiste turgude. Teie praegune agent ei pruugi olla kogemusi väljaspool oma “kodu” piirkonnas ja seetõttu puudub ressursse või informatsiooni saada teile tellimustele vajate. See on koht, kus teine ​​agent teise linna, riigi või isegi riigi võib olla kasulik.

Pea meeles, et lisades suur nimi selts oma nimekirja ei ole alati parim põhjus, et võtta täiendavaid esindatus. Probleem suurte agentuuride, et mudelid, kes töötavad kõige ja kes toovad kõige raha alati prioriteet.

See tähendab, et võib võtta kaua aega, et agentuur tõesti aru, et teil ja esindada teid nii, et sa tahaksid. Lisaks on paljud tippagentuure on eksklusiivne lepingud, mis näevad ette, et nende mudelite ei saa töötada mis tahes muu asutus USAs või mujal. See piirab oma võimalusi oluliselt ja tõenäoliselt tähenda, et sa pead lahkuma oma praeguse ameti.

Kas Mudel on mitu esindajad, kes neid esindavad?

Kas sul võib olla mitu agentuuri esindavad sa korraga sõltub tööstusharu standarditele. See ei ole sugugi haruldane ärimudeleid põhineb suurematel turgudel nagu New York ja Los Angeles on rohkem kui üks kaubik esindav agentuur neid.

Nad võivad olla ka isiklik manager. Mis vahet seal on? Agentuur vastutab broneerimiseks auditions ja töökohti, ning juhile nõu mudeli, kas nõustuda või mitte teatud tellimustele ja hallata kogu karjääri mudeli. Võttes juht lisaks agentuur on enam levinud osalejate ja talent, kui see on mõeldud ainult mudelitele.

Kõrge mood või toimetuse mudelid peaaegu kunagi olla rohkem kui üks asutuse neid esindavate konkreetsel turul. Siiski on soovitav toimetuse mudeleid on asutuse igas peamistel turgudel nagu New York, Pariis, Milano, Tokyo ja London.

Kas ma pean rohkem kui üks agent?

Kindlasti mitte. Kui olete rahul oma esindaja ja kui nad esitavad teile palju auditions ja go-näeb, siis ei pea kirjutama täiendava asutustega. Vahel kõik, mida vaja on hea töösuhe kellegagi, kes mõistab sind ja teeb kõik võimaliku, et edendada oma karjääri. Kui asjad lähevad hästi, see on täiesti trahvi viibimist, kus sa oled.

Ma pean luba küsida minu praegune amet Enne I Logi kellegi teisega?

Niikaua kui teie leping on mitte-eksklusiivse, või saate sisse logida teiste ametite väljaspool teatud geograafilises piirkonnas, siis sa ei pea luba küsima. Tohid allkirjastada nii palju ametite kui soovite. Kui te ei ole kindel ainuõiguse osa oma lepingu, alati küsida oma esindaja selgitada üksikasju enne allkirjastamist kellegi teisega. Kui te lähete vastu lepingu ja märk niikuinii, siis võiks langenud oma lepingu.

See ütles, siis peaks ikka olema avatud ja aus oma praeguse ameti, eriti kui soovite jätkata, millel on positiivne töösuhe. Mida rohkem oma asutuse mõistab oma karjääri eesmärgid, seda rohkem nad saavad aidata teil jõuda neile. Lisaks sellele on professionaalne asi, mida teha.

Mis on varjuküljed Mitmiktundlike esindajad?

Võttes mitu ained ühel turul teeb elu veidi keerulisem. Kuna mudelid on harva lubatud allkirjastada lepinguid mitme agentuuri samas linnas (nad enam kui tõenäoliselt raamatu sama töökohta, mis ajab, kui tegemist on figuring komisjon), siis pead kirjutama ametite, mis on spetsialiseerunud erinevates valdkondades. See tähendab, reisimine, reisimine, ja rohkem reisida.

Isegi kui asutused on samas seisukorras, kõik need sõidukulud tõesti tõusta. Ja kui sa ei saa väita asju nagu läbisõit, parkimine ja teemaksu tasud oma tuludeklaratsioonis, siis ikkagi maksab ettemaksuna 100% nendest kuludest. Vastupidiselt levinud arvamusele, ametite ei maksa nende mudelite jooksvad kulud.

Samuti, olles mitmete ainete tähendab millel on hõivatud ajakava. See võib olla keeruline žongleerima kõik need auditions, go-näeb ja tellimustele oma igapäevaelus (töö, pere, kool), eriti kui teil on sõita või lennata. Sa pead olema peal kõike alati tagada oma kohustused ei mõjuta teineteist.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *