Kuidas leida õige Praktika Strateegiline planeerimine

Posted on

Kuidas leida õige Praktika Strateegiline planeerimine

Kuidas makstud internatuuri suvel on unistus paljud üliõpilased, kuid see ei pea olema lihtsalt wishful thinking kui te võtate õige lähenemine, tegeleda mõnede võrkude ja alustada otsingut varakult.

Lisaks makstakse praktika, võiksite uurida, kuidas rahastada oma internatuuri (kontrollige oma kolledži karjääri teenuste büroo, erinevate organisatsioonide ja sihtasutuste). Mõned õpilased on võimelised tegema tasumata internatuuri oma huvialasid, täiendades oma internatuuri koos osalise tööajaga tööd.

Määratlemine Hea Praktika

Hea, edukas praktika tavaliselt pakuvad eeliseid, nagu näiteks järgmised:

 1. Õpetab põhilisi teadmisi ja oskusi vaja saada tööle täiskohaga töö (kas ettevõte, kuhu interneeritud või üks tema konkurendid)
 2. Annab kogemusi, mis positiivselt suurendada oma CV
 3. Aitab teil arendada professionaalse võrgustiku kontaktid, mis võib aidata teil oma tulevikku tööotsingu

Räägi akadeemiliste nõuandjate, kooli karjäärinõustajate ja professorid avastada mis ettevõtted oma eesmärgi tööstuse pakkuda väärt praktika, kus saate reaalne, lisandväärtusega kogemus.

Otsimise Praktika

Mõned parimad praktikume maandus tulemusena uuringuid. See tähendab kindlaks ettevõtteid või organisatsioone, millega soovite töötada ja otse ühendust võtta, mis võib põhjustada mõned parimad praktikume ringi mitmel põhjusel:

 • Tuvastades ettevõtted, mis tegelikult ei reklaamida oma praktika, siis vältida konkureerivate tuhandete teiste taotlejate puhul, kes leidis samuti internatuuri loetletakse online.
 • Kui ühenduse firma otse, siis sageli saada võimalus aidata luua tüüpi kogemus otsite ja võib lubada mõned sisestatud mida internatuuri hõlmab.

Üliõpilastele väiksemaid linnu ja, geoloogiliste on sageli ainus viis leida võimalikke praktikakohti. Oluline on järgida mõningaid lihtsaid strateegiaid, et suurendada oma võimalusi maandumine praktikume oma unistused. Muidugi, karjääri valdkonnas või tööstuses te tegelevad määrab suuresti, kui makstakse praktika on olemas.

Isegi uuringute, pole mingit garantiid, et õpilased saavad maanduda makstud internatuuri. Tööandjad näinud märkimisväärset tõusu õpilaste arvu otsib praktikakohti. Osa sellest kasvust on tingitud asjaolust, et rohkem õpilasi aru, et tööandjad otsivad õpilastele vajalikke kogemusi vaja palgata kohta tulevikus täistööajaga töökohta.

Teine põhjus mitmeid pensionärid (ja magistrandid) on huvitatud ka leida internatuuri on see, et nad ei suuda praegu leida tööd, oma huvitavas valdkonnas.

Ühes 2018 uuringu, et analüüsida CV-sid nelja miljoni kolledži lõpetajate, tulemused näitasid, et üle 40 protsendi uus lõpetajate võtnud algtaseme töökohti, mis ei nõua kolledžist ja üks viiest õpilased olid ikka töötab vähem aste vajavatel töökohti 10 aastat later.Employers on muutunud järjest nõudlikumaks ja nad ootavad kolledži lõpetajate tulla pardale konkreetsete oskusi ja kogemusi, et kandidaatide jooksul omandatud praktika või muude vahenditega.

Paide Praktika ja programmid

Vastavalt National Association of Colleges ja tööandjad (NACE) ‘s 2019 Praktika & Co-op aruanne, keskmine tunnipalk intern on $ 19.05 in 2019. Paljud ettevõtted palgata internid kui viis eelvaate neid näha, kui nad sobiks täiskohaga töötajat ja umbes 56 protsenti internidega teisendati täiskohaga palkab. Hea uudis tööandjatele on see, et üle 70 protsendi internid, kes olid palgatud sest täistööajaga töötajate olid endiselt ettevõtte üks aasta hiljem.

Kas te võtate või tasustamata praktika küsimustes potentsiaalsetele tööandjatele. Vastavalt NACE 2019 uuringus 66,4 protsenti 2019. lõpetanutele, kes oli töötanud makstud praktikakohti saanud vähemalt ühe tööpakkumise. See vastandub ainult 43,7 protsenti maksmata internid saavad vähemalt üks tööpakkumine.

Kui otsite internatuuri, mis maksab hästi, siis on teil parim õnne ettevõtted tehnoloogiasektoris. Glassdoor.com iga-aastase uuringu kõrgeima tasustatud praktika näitab, et 2019. aastal, Facebook maksab internid kõrgeim palk $ 8000 kuus, ja Amazon on teine ​​at $ 7725. Teised firmad kõrge nimekirja kuuluvad Google, Microsoft, Bloomberg, Capital One, ja Apple.

Võite maksma tasu osaleda internatuuri programm, mis sisaldab intervjuud ja CV treenimine tagatud paigutuse ja valik siseriikliku või rahvusvahelise kohtades. Mõned neist internatuuri programmide pakkuda ka palgad suurepärased, kuigi ettemaksu tasud on sageli kallis ja vajalik selleks, et osaleda programmis.

Üldiselt tasub olla ettevaatlik programmide tasud, kuid õige üliõpilane, kes ei saa endale lubada maksta tasu oma internatuuri, mõned suurepärased võimalused olemas konkreetsetes tööstusharudes ja karjääri valdkondades, ja te leiate neid ettevõtteid, mis sobib teile internatuuri võimalusi põhineb teatud omadused.

Tasu maksad peetakse omamoodi õppemaksu, ja programm meenutab semestri välismaal tüüpi programmi. Valige linn ja tööstusharu, kus soovite, et teie internatuuri ja ettevõtte garantiid paigutamine tippkvaliteediga internatuuri.

MÄRGE:

 1. Instituut rahvusvahelise õpilaste hariduse ( IES Välismaal ) on olnud juba üle 60 aasta, tuues oma esimese rühma õpilasi välismaale õppima Viini, Austria 1950. Tänaseks pakub praktikakohti välismaal täistööajaga suvel paigutuse, täistööajaga semester praktikume, või osalise tööajaga programmid. Kuigi need praktikume tulevad tagatud paigutuse oma tööstuse huvi, nad on mitte-makstud. Mõned programmid võivad saada rahalist abi või stipendiumide katmiseks programmi tasud, majutus ja toitlustus.
 2. Dream Karjäär asutati 2000. aasta veebruaris, et aidata õpilastel parandada oma akadeemilist kogemust, pakkudes konkurentsivõimelise praktikakohti nii kolledži ja keskkooli tasandil. Ettevõte tegutseb 11 linnas üle maailma, töötavad umbes 5000 erinevate tööandjate juures ning on teeninud rohkem kui 17000 õpilast, kes soovivad arendada oma karjääri ambitsioone.
 3. Teine sarnane ettevõte on Washington Keskus Praktika , mis on sõltumatu, mittetulunduslik organisatsioon, mis pakub ümbritsevale praktikume ja seminare, et kolledži tasemel üliõpilastele ja noortele spetsialistidele. Ettevõte tegutseb USAs ja on esindused 25 teistes riikides. See aitab õpilastel leida praktikakohti avaliku, era- ja mittetulundussektori, on paljudes valdkondades, sealhulgas õigus, meditsiin, ajakirjandus, äri ja poliitika, teiste hulgas.

Kasulikke nõuandeid Õpilased

Mõned statistika öelda, et kuni 80 protsenti töövõimalusi, sealhulgas praktikume, ei ole kunagi reklaamitud, ja selle asemel, saada täis läbi isikliku võrgustikud ja viited. Tasub rääkida kõigile ja igaühele, kes võiks olla mingi seos oma eesmärgi tööstuse või internatuuri. Võite võtta ka muid meetmeid, et paljastada viib potentsiaalsed praktikakohti:

 1. Network koos pere, sõprade, tuttavate, eelnevate tööandjate, õppejõud ja oma kolledži vilistlased otsima inimesi, kes teevad praegu tüüpi tööd sa teha tahad. Sa ei tea kunagi, kes su vanemad teavad, kuni sa küsid, või kui teil on hästi ühendatud naabrid oma eesmärgi tööstuses.
 2. Vabatahtlike kogemusi ja osalise tööajaga töö on sageli muutuda täistööajaga töökohtade pärast lõpetamist.
 3. Teadusasutused nii saate lisada selle teabe oma kaaskirja või kasutuselevõttu e-posti kui jõuda tööandjate veebisaitide kaudu või kui otsimise praktikume online.
 4. Loo hästi formuleeritud, sihitud uuesti ja kaaskirjad, mis keskenduvad organisatsiooni ja positsiooni, mida te taotlete. Pea meeles, et ainult üks kirjaviga võib panna sind välja töötab.
 5. Kas metoodiline protsessi sisse oma intervjuud ning määrata kuupäevad järelmeetmete tööandjate e-posti teel või telefoni teel. Ära unusta tähtsust aitäh märgib intervjuu käigus. Sageli õpilased tunnevad, et neid on kahjurite kuid paljud ettevõtted näevad seda käitumist mõõtmine motiveeritud õpilane samuti keegi, kes tõesti tahab tulla ja töötada oma konkreetse ettevõtte.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *