Summer Job või Praktika – Milline on parim College Students?

Posted on

Summer Job või Praktika -Mis Best College Students?

Kas sa peaksid tööd või internatuuri ajal oma kolledži break sõltub teie individuaalsest olukorrast. Kui sa üritad otsustada, siis alustada figuring täpselt, mida te otsite välja saada kogemusi. Seda saab teha, et küsida endalt mõned küsimused:

Millised on teie esmavajadusi? Millised on teie pikaajalised eesmärgid? Kas soovite saada kogemusi teatud valdkonnas? Kas otsite teha raha? Kas soovite hakata professionaalne ühendused? Kas soovite saada kolledži krediidi ? Kas te uurida, kas soovite sisestada teatud liini tööd? Kas otsite tööd saate naasta ajal tulevikus vaheajad koolis?

Kui olete kindlaks, mida sa otsid, kaaluda plusse ja miinuseid, et suvel töökohti ja makstud või maksmata internatuuri on pakkuda-ja vali variant, mis viib kõige oma eesmärke.

Võrreldes Summer Jobs vs Praktika

Summer Jobs

 • Garanteeritud raha teenida
 • Tõenäoline, et vähem raha kui internatuuri
 • Ei saa pakkuda kolledži krediidi
 • Standardi taotlemise protsess
 • Üldiselt lihtne saada
 • Hea võrgustike ja ühenduste tulevikus positsioone
 • Tagastamise võimalus ajal tulevikus puruneb
 • Võib saa ühendust oma erialal

Summer Praktika

 • Tõenäoliselt rohkem raha kui suvel tööd
 • Võimalus teha pole raha üldse
 • Võib saada kolledži krediidi
 • Võib olla raskem saada
 • Hea võrgustike ja ühenduste tulevikus positsioone
 • Ebatõenäoline, et naasta teise internatuuri samal ettevõte
 • Majanduskasv ja uurimise valdkonnas, et õpid
 • Õpilased, kes töötavad makstud praktika on tõenäoliselt rohkem raha kui need, kes tööd standard suvetööd. Vastavalt National Association of Colleges ja tööandjad (NACE), keskmine tunnipalk makstud intern 2019 oli $ 19.05 tunnis. See on suurem kui $ 16,38 tunnis keskmiselt teen suvel töökohti 2019, nagu teatas ZipRecruiter.
 • Kui aga teie internatuuri on tasumata, siis ei ole raha üldse. Aga sa võib olla ka õigus saada ainepunkte internatuuri-mis, kui üleantav säästab õpperaha. See on tavaliselt ei ole võimalust standardses tööd.
 • Kuidas lihtsalt suvine töö võib olla suhteliselt lihtne, mis tähendab, et sa lähed läbi vormikohase taotluse ja intervjuu käigus. Praktika võib olla konkurentsivõimelisem ja nõudlik, ja sa tavaliselt alustada kohaldades neid palju varem kui sa oleks standard suvel tööd. Ja kuigi õpilased on sageli teretulnud naasta samale töökohale igal paus koolist, sama ei kehti tingimata internatuuri seisukohti.
 • Nii suvel tööd ja internatuuri aitab teil ehitada oma võrgu ja teha professionaalse ühendused, mis võib olla kasulik oma tulevast karjääri kasvu. Kuid see on tõenäolisem internatuuri, mis joondub oma õppevaldkonnas.
 • Kui te lähete standard töö marsruudi, siis võib sattuda midagi jaemüügi tööd, mis ei ole midagi pistmist sellega, mida sa lähed kooli. Aga kui sa oled lihtsalt otsin teha raha midagi suhteliselt lihtne paindliku tööajaga, siis need ei pruugi asi.

Tasustatud ja tasustamata praktika

Potentsiaalne hüvitist võib olla suurim vahe suveks tööd ja internatuuri.

Vihje: Glassdoor.com avaldab igal aastal nimekirja ettevõtete kõige pöörates praktikakohti. Facebook võitis 2019. aasta nimekirja $ 8000 kuus, Amazon teise koha $ 7725 kuus.

Kui te võtate standard suvel tööd tööandja kaudu, siis on tavaliselt mingit kahtlust, kas teil saada makstud. Internatuuri, see läheb natuke keerukam: tööandjad maksma ainult sa internatuuri kui sa lugeda töötaja-ja mitte kõik internid on.

Niisiis, kuidas sa tead, kui tasumata internatuuri on õigustatud? Vastavalt Fair Labor Standards Act, USA Department of Labor kirjeldab järgmine seitse suunised maksmata internatuuri :

 1. Praktika, kuigi see hõlmab tegelikku käitamisel tööandja, on sarnane treening, mis antakse õpikeskkonna.
 2. Praktika kogemus on kasuks intern.
 3. Praktikandi ei kõrvalda tavapärastest kuid tööde järelevalve all olemasolevate töötajate.
 4. Tööandja, mis pakub koolitust saab kohe ei kasu tegevuse intern ja mõnikord selle tegevuse võib tegelikult olla takistatud.
 5. Praktikandi ei pruugi õigus töö lõppedes internatuuri.
 6. Tööandja ja intern aru, et intern ei ole õigust palk kulutatud aja eest praktikal.

See on mõistlik kaaluda kõiki võimalikke eeliseid internatuuri enne otsustamist, kas loobub tulu tasumata seisukoht on seda väärt. Mõnikord, mida tasumata internatuuri puudub rahaliste tasu seda teha üles ühendused, viited, soovitusi ja ainepunkte.

Sisse Tagakülg, üliõpilased, kes töötavad makstud praktikakohti on tõenäolisem, et saada tööpakkumisi pärast lõpetamist kui need, kes töötavad tasuta praktikume, vastavalt NACE . Ühingu uuringud näitavad, et 66,4% 2019. lõpetanutele, kes oli makstud internatuuri sai tööpakkumise, kuigi 43,7% maksmata internid sai üks.

Ettevalmistused suveks tööd

Sa peaksid algama otsin suveks tööd või internatuuri juba talve vaheaega. Kui sul ei ole uuendatud LinkedIn profiili, siis peaks hüpata kohe. Paljud tööandjad võtab pilk oma LinkedIn saada aimu sellest, kes sa oled ja milline on teie kogemus on, samuti näe soovitused endistelt tööandjatelt. Samuti tuleb kindlasti puhastada kõik oma avaliku sotsiaalse meedia profiilid.

Parim viis alustada otsivad internatuuri on kontakt igaüht sa tead, kes töötab valdkonnas või valdkondades, mis on huvi. Samuti teada saada, kas koolis osalete on igal internatuuri programmide ettevõtted oma valdkonnas.

Otsima paar kuud enne kooliaasta on üle saada kõige valikud ja võimalikud asendid radari. Oluline on edastada tulevane tööandja  õhinaga entusiasmi ja pühendumust internatuuri, eriti kõrge konkurentsiga valdkondades.

Kui te otsite suveks tööd , siis võib olla võimalik pääseda otsin natuke hiljem. Ideaalis teil eesmärgiks midagi, mis näeb hea välja oma CV või on oma ala uuring. Üks võimalus kaaluda on registreerumist veebisaidid nagu Tutor.com , Yup.com , Care.com  või mitu teisi juhendaja teemasid, mis õpid.

Kas see on makstud internatuuri , tasumata internatuuri, osalise tööajaga töö või täistööajaga töö, mis näitab initsiatiivi ja motivatsiooni jätkata õppida ja parandada oskusi suvel pausi aitab teil laiendada oma resümeed ja avardada oma teadmisi.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *