Mida peaks küsima enne allkirjastamiseks modelliagentuuri

Posted on

Mida peaks küsima enne allkirjastamiseks modelliagentuuri

Selle mudeli, siis tuleks intervjueerides modelliagentuuri nii palju kui nad intervjueerides teid võimaliku mudeli. Kui te esimest korda kohtuda modelliagentuuri, nad küsida igasuguseid küsimusi, miks sa tahad olla mudel, tüüp modelleerimine soovite, ja miks valisid oma selts. Need põhilised küsimused aitavad agentuuri tundma teid ja teie isiksus, et nad saaksid otsustada, kas teie jaoks hästi sobida oma äri.

Kuid nii nagu nad on suuruse sind koha oma firma, siis tuleb hinnata agentuuri, et näha, kui nad on kõige sobivam teile.

Küsimused Küsi Modelli Agentuur

Sama oluline kui intervjueerija küsimustele Teile ja Teie vastused on, see on ka meeles pidada, et sa intervjueerides selts samuti. Enne allkirjastamist koos modelliagentuuri, pead neile näidata sa oled professionaalne, pühendunud ja elevil oma modelleerimine karjääri tehes nii palju teadus kui võimalik (mõnusalt aega veeta Googling neid või helistades ümber) ja paludes neil õigeid küsimusi.

Olgu selts viia intervjuu, kuid ärge kartke öelda, mis on teie meeles, kui on õige aeg. Ja pidage meeles, ei ole häbi küsida agent korrata midagi või selgitada seda edasi. Liitumine agentuur on suur asi, ja sa pead olema 100% kindel, mida sa registreerumist.

Ole valmis tegema mõned aktiivse kuulamise kui neid küsimusi. Sul võib isegi taha olla notepad ja pliiatsi mugav kübeke alla oma vastuseid.

Kas ma pean osalema oma Modellikool?

Ei ole midagi valesti läheb Modellikool-sa lihtsalt ei vaja modelleerimise klasside saada mudeli järgi. Ükski top modelliagentuurid New York, Pariis, Milano või Tokyo nõuab, et mudel läheb Modellikool enne allkirjastamist.

Kui agentuur nõuab logite oma klassi, enne kui nad esindab teid, võiksite otsida mujalt.

A Boutique amet või Suuremad amet?

Maandumine lepingu suure agentuur peaks oma prioriteediks, kuid asutuse suuruse on sama oluline kui tema maine. Suured agentuurid paljude mudelite eest nimekirja võib olla lõputu vool klientidele koputab nende käeulatuses, kuid see tähendab ka seal on rohkem konkurentsi mudelite vahel. Nagu uus mudel eriti, siis ei pruugi saada isiklikku tähelepanu sa pead edasi oma karjääri.

Niisiis, kui olete hakanud just läbi, võite leida, et väiksema, boutique-stiilis asutus on oma stiil.

Kes on mõned ameti kliendid?

Kuulnud ameti top klientidele annab teile ülevaate kvaliteedi agentuuri samuti tüüpi turgudel nad hõlmavad. Mõned ametid keskenduda rohkem glamuuri tüüp modelleerimine, samas kui teised võivad broneerida rohkem töökohti ärilistel või toimetuse mudelid. Ei ole mõtet allkirjastamist koos kõrgmoe selts kui olete peamiselt kaubandusliku mudeli järgi.

Millised Jobs Do You Broneeri Teie mudelid?

See on kasulik teada jaotus liiki modelleerimine töökohti asutuse sees. Kui palju on raja ja kui palju tööd on toimetuse? Samuti küsida protsent kaubandusliku töö, trükimeedia kokkupuute ja reklaami.

Nende vastus aitab teil määratleda, kas teie karjääri eesmärgid ühtivad selts pakkuda on.

Millised on Teie komisjon Rates?

Sa pead aru lepingu nad kasutavad. Ameerika Ühendriigid, õigustatud asutused teha oma raha välja komisjon. Määr on erinev, kuid üldiselt ametite maha 10% kuni 20% sellest, mida te teenite. Teisisõnu, nad ainult saada makstud, kui sulle makstakse. Samuti võib amet nõuda kliendi täiendavalt kuni 20% kui teenustasu.

Pea meeles, et mudelid peetakse füüsilisest isikust ettevõtjad, mitte ameti töötajate suhtes. See tähendab, et see on täiesti normaalne mudelid investeerida oma tegevuse alustamise kulud, mis on midagi pistmist selts, nagu mudel skautlus teenuste kodulehel profiilid, comp kaarte ja fotosessioonide. Samuti on kuni teil esitada oma maksud ja igas kvartalis hinnanguliselt tulumaksu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *