Kuidas kirjutada kaaskirja 5 Easy Steps

Posted on

 Kuidas kirjutada kaaskirja 5 Easy Steps

Kas teil on vaja kirjutada kaaskirja tööd? Järgides neid viie lihtsa sammuga, leiad tee edukas kaaskirja on lihtne. Võttes see üks samm korraga, saate tagada, et teie kaaskirja valmivad kirjutatud ja saadetud välja ilma palju stressi – ja hea võimalus edu.

Siin on viis sammu saab jälgida kirjutada võitnud kaaskiri.

Analüüsige Töö loetelu

Anna tööd loetletakse hoolikalt lugeda ja näha, kus teie enda kogemustest kõige paremini sobib üles. Diskrimineeriv, mille kohta ettevõtte nõuetele valite esile, kui te kavatsete kasutada neid valikuid teha tabeli oma kaaskirja.

Pea meeles, et kui kõik on öeldud ja tehtud, teie kaaskirja peaks olema ainult üks lehekülg pikk. Punktid valida tuleks need, mis on kõige olulisem, et seisukohta, vaid ka need, mis annavad konkreetseid näiteid ja kaalukaid anekdoote oma kogemust.

Sihi poole ettevõtte nõuetele, kuid hoidma seda viis või kuus kokku. Veenduge, et te teate, kuidas sobitada oma kvalifikatsioon töö kirje.

Mida meeles pidada

Kui kopeeri ja kleebi töölt loetletakse oma tekstitöötlusprogrammi, korrektuuri kirjavigu, mis võivad olla nimekirjas. Isik, kes annab oma taotluse esimese lugemise ilmselt ei tea (või hooli), et viga ei olnud sinu süü.

Otsida konkreetseid Töötaja nimi

Läbi Facebook, LinkedIn, Twitter ja isegi Instagram, võib teil olla võimalik leida nime vastava töötaja, kellele saab tegeleda oma kaaskirja.

Näiteks saate kasutada Twitter Täpsem otsing leida nimed, ja kui ettevõte on profiili LinkedIn, saate vaadata oma töötajatele sealt.

Ärge lihtsalt valida juhuslik individuaalne, kuid kui saad, leida keegi Human Resources – eelistatult juhataja või tegevjuht – või kõrgema kuni osakonnas sa kohaldatavad.

See on peamine viis kiirstardil teie taotluse ja veenduge, et see saab, kus on vaja minna.

Mida meeles pidada

  • Kui sa lähed kohta suur jälitamine pummelung LinkedIn, oma privaatsuse seadeid, nii et teised inimesed ei näe olete vaadanud oma profiili. Kuigi ühendavad ettevõtte LinkedIn võib olla hea viis suurendada oma nähtavust, siis ilmselt ei vaja neid näha, et olete klõpsanud kogu nende töötajate LinkedIn.
  • Kui sa tead kedagi firma, kes võib viidata selle töö jaoks, rääkimata neist esimeses lõigus oma kaaskirja.
  • Kui sa ei leia isiku nime, teadma, kuidas lahendada oma kaaskirja asjakohaselt.

Loo tabel või Lõiked esiletõstmine oma kvalifikatsiooni

Järgmine, teha kaks veergu tabeli ettevõtte nõuetele vasakul küljel, ja oma sobitamise atribuudid paremal küljel.

Kui teete tabeli, peate tegema seda kaks veergu. Seejärel võtta mitmeid nõudeid valite ja lisage üks päises. Niisiis, selle näiteks, mis on keskendunud viis punkti, laud on kaks veergu kuus rida.

Mida meeles pidada

  • Kui teil on vaja midagi Mälu värskendamiseks õige pool lauda, ​​kas leiad koopia ametijuhendist oma praeguse või varasema seisukoha, mis annab teile kena suunis, kuidas fraas oma mineviku kohustusi ja oma professionaalne ja isikuomaduste.
  • Kui teil on raskusi luua tabel, saate lisada oma kvalifikatsiooni lõikes vormi.

Format saatekirjeen

Nüüd, kui olete teinud oma laua, siis tuleb kopeerida ja kleepida kehas kaaskirja. See on sageli nimetatakse “T” kuju kaaskirja formaadis. Tabelis peaks minema vahel sissejuhatav lõik ja lõige enne sulgemist.

See on kena välimus vormindada tabeli nähtamatu piiri, kuigi see ei ole tingimata vajalik. Selle saavutamiseks Microsoft Word, paremklõps Valige tabelis Piirid ja varjamine , ja seejärel klõpsake Puudub  vasakul servas väike aken, mis hüppab.

Mida meeles pidada

Sa peaksid salvestada kaaskirja PDF-failina nii, et dokument jääb õige vormingu, kui see on avatud ja vaatas.

Lõpeta Järelravi

Lõpeta tugev ja sulgeda kaaskiri lubadus “Järgmine samm.” Nii, isegi kui teie taotlus kaob allosas kuhi, kui jõuda potentsiaalne tööandja nad meeldetuletust minna laadida oma kaaskirja ja jätkata ja võtta teise ilme.

Lõpuks, veenduge, et korrektuuri oma kaaskirja nii et see on vigadeta.

Mida meeles pidada

Jõuda kui ütlete te näidata oma täpsuse ja võime järgida koos lubadusi. Kui olete saatnud palju erinevaid rakendusi ja on probleeme jälgida kuupäevad, peatada organiseeritud koos Exceli tabeli või seada meeldetuletusi telefoni.

Kuidas Saada või Lae oma kaaskirja

Kuidas sa saad oma kaaskirja ja CV tööandjale sõltub organisatsiooni nõuded. Teil võidakse paluda laadida taotluse dokumentide ettevõtte kodulehel või töö pardal. Või võidakse teilt meili oma CV või motivatsioonikirja või isegi saatke see.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *