Athletic Trainer Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Posted on

Athletic Trainer Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Ei tohi segi ajada treenereid, kes aidata inimestel parandada füüsilist vormi taset, sportlik koolitajad tööd sportlaste meeskond ja üksikute sport vigastuste ennetamiseks, annab kohese ravi vigastused, mis ilmnevad spordivõistluste ja abi sportlased rehabiliteerida vigastustest.

Athletic Trainer ülesanded ja kohustused

See töö nõuab üldjuhul võimet teha järgmine:

 • Harida mängijat õige tehnika kasutamise ning nende sport, et vältida vigastusi
 • Täida lint, sidemed ja traksid sportlastele enne tavade ja mänge aitavad vältida vigastusi
 • Soovitage sportlased õige kasutamise seadmed
 • Osutunud esmaabi ja esmaabi sportlastele kui vaja
 • Abi vigastada sportlased rehabiliteerida täieliku tugevuse
 • Tehakse seotud haldusülesandeid eelarved, seadmete ostud, kahju ja ravi aruanded ja rohkem

Kuigi nende töökohtade võib hõlmavad koostööd keegi professionaalne sportlane keskkooli jalgpalli meeskond, põhilised rolli sportlik treener on sama: ennetamiseks ja raviks vigastuste sportlased.

American Medical Association tunnistab sportlik koolitajad nagu sellega seotud tervise spetsialistid, kes töötavad, et vältida, hinnata, maiuspala ja võõrutusravi lihaskonna vigastusi. Treenerid on ulatuslikud teadmised esmaabi sest need on tihti esimesena sündmuskohale kohest ravi, kui vigastused tekkida spordivõistluste.

Kuigi koolitajate koostööd treenerite ja sportlaste päevas, nad tavaliselt on järelevalve all litsentseeritud arst. Nad võivad kohtuda, et arst üks või kaks korda nädalas või iga päev, sõltuvalt seade.

Athletic Trainer Palk

Sportlik treener palk võib varieeruda sõltuvalt asukohast, kogemused ja tööandja.

 • Mediaan aastapalk: $ 46.630
 • Top 10% aastapalgast: $ 69.530
 • Bottom 10% aastapalgast: $ 30.740

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics, 2017

Haridus Nõuded ja kvalifikatsioonid

Vastavalt National Athletic Trainers Association, enamik treenerid on magistri- või doktorikraad. Mõnel juhul on need kraadi on vaja ja teistel juhtudel, nad aitavad üksikisiku karjäärile.

 • Haridus: For peaaegu kõik sportlikud treener seisukohti, vähemalt bakalaureusekraad ei ole vaja. Enamik kolledžid ja ülikoolid üle kogu Põhja-Ameerikas pakkumisi akrediteeritud programmide ning populaarsus kolledži kergejõustik, on palju võimalusi klassiruumis ja kliiniline kogemus. Treenerid tavaliselt uurida tervisega seotud kursusi nagu anatoomia, füsioloogia, toitumine ja bio-mehaanikat.
 • Litsents või sertifikaat: Enamik riike nõuavad koolitajad olema litsentseeritud või registreeritud. Sertifitseerimise, peavad koolitajad bakalaureusekraad akrediteeritud sportlik koolitusprogrammi. Lisaks edukas kandidaat sertifitseerimine peab läbima range kontroll. Atesteerimise säilitamiseks mandaat omanikud peavad jätkama oma meditsiinilise seotud kursused ja järgima standardeid praktikas.
 • Kogemus: Tehes koostööd treenerite õppida oluline suhtlemisoskus töötamise arstid, treenerid, sportlik direktorid ja sportlased.

Athletic koolitusoskusi & pädevused

 • Suhtlemisoskus: Parim sportlik koolitajad uhked töötavad sportlased, treenerid ja meditsiinitöötajad iga päev. See nõuab väga head suhtlemisoskust ja sageli teenindavad go-vahel teabe arstil treener või sportlane.
 • Füüsiline vastupidavus: Treenerid peaksid olema võimelised kõndima, jooksma, ja põlvitavad kui vaja kiiresti ravida vigastusi ja töö sportlased.
 • Suhtlemisoskus: Treenerid peavad saama töötada meeskonnas atmosfääri ja koostööd mõnes osas arstid, patsiendid, sportlased, treenerid ja lapsevanemad.

töö Outlook

USA Bureau of Labor Statistics projektide et tööhõive sportlik koolitajad kasvab 23 protsenti 2016-2026, mis on palju kiirem kui keskmine 7 protsenti kogu ametid.

Treenerid on vaja rohkem võistlustel kui kunagi varem, kuna rohkem rõhku on pandud ohutuse reguleerimise kaudu. Sportlik koolitajad asemel, spordiklubide ja rühmade sageli suudavad säästa kindlustuskulud.

Töökeskkonna

Sõltuvalt sport, koolitajad veedavad suurema osa oma ajast töö sees või väljas. Tavaliselt palju alaline on vajalik, sest nad järgivad pikka tundi praktikas nõutud meeskonnad ja sportlased üksikute sport. Reisimine sportlikud üritused sageli nõutakse.

Lisaks potentsiaalsele pikki tunde, potentsiaali kiirabi saab anda stressi treener. Kiireid otsuseid sageli on vaja sel ajal. Samuti ei saa olla surve saada kiiresti tippsportlaste tagasi kahju ja on võrdsed.

töögraafik

Kui treener töötab konkreetse meeskonna, nende tundi varieerub vastavalt tõusu ja mõõna madalhooajal, Üldvalimised ja regulaarne hooaja. Treenerid töötavad haiglates ja kliinikutes võib olla rohkem regulaarne ajakava ja sageli läbi teavitustegevuse tööd erinevates kohtades.

See ei ole sugugi haruldane treenerite gümnaasiumiastmes ka töö õpetajana, mis hooaja jooksul võib kuluda palju tundi kokku (mõnikord 60-70 nädalas).

Võrreldes Sarnased Jobs

Inimesed, kes on huvitatud muutumas sportlik koolitajad kaaluda ka järgmisi tööea jooksul, mis on loetletud nende keskmine palgad:

 • Treenerid ja skaudid: $ 32.270
 • EMTs ja parameedikud: $ 33.380
 • Füüsiline terapeudid: $ 86.850
 • Recreational terapeudid: $ 47.680

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics, 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *